АфродитаПетровна• 12 марта 2024

Китайський додаток pinduoduo, хто знає?

Дівчата малий просить замовляти деякі речі на цьому додатку pinduoduo, скрін додаю. Я скачала, а там все на китайській мові. Підкажіть чи хтось знайомий з цим додатком і чи можна виставити налпштування, хоч би на англійській мові, і взагалі, що це за додаток
Любимка-анонимка• 12 марта 2024
Нет, только на китайском))
Я уже приловчилась. Даже научилась с китайцами общаться там через переводчик и заказы отменять ) просто перевожу страницу и примерно понимаю где какая кнопка

автор АфродитаПетровна • 13 марта 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Нет, только на китайском))
Так ви знаєте цей додаток? Це такий як Алі експрес чи в чому різниця. І відразу запитаю як там з доставкою
Любимка-анонимка• 13 марта 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
Так. Все так саме як на Алі. Доставка через міст експрес потім. Подивіться в ютубі уроки як правильно зареєструватися
автор АфродитаПетровна • 13 марта 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Тобто ви все через перекладач робите. Як? Наводите камерою телефона на монітор ноута? А в чому відмінність цього додатку від Аліекспрес? Інший асортимент?
Незламна Україна• 13 марта 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
це не як алі, треба замовляти через склад в Китаї, напряму в Україну ви не можете нічого купити