ТочноБудет• 14 марта 2024
Порадьте рум´яна!
Дівчата, шукаю рум´яна на день, щоб виглядали максимально натурально при денному світлі і освіжали лице. Бажано щоб були не дуже пігментовані, боюсь наставити собі плям на щоках.
ВерСаСе• 14 марта 2024
Ответ дляСкользкая
Nars orgasm розовые с золотистым шиммером, но освежают очень хорошо
У вас случайно фото затеста?
Техпаспорт на медузу• 14 марта 2024
Artdeco Compact Blusher, 18 відтінок, на мейкапі є)
Реально дуже природній відтінок румʼянцю, і ціна приємна
Бегущаяпо• 14 марта 2024
ТочноБудет
• 14 марта 2024
Ответ дляStepa_nida
Найбільш натурально - це до кремових продуктів. Наприклад, glossier
Не чула про таку марку. А де вона продається, щоб можна було протестувати?
ТочноБудет
• 14 марта 2024
Ответ дляБегущаяпо
Бюджетный Sleek с Гиммлером, овежают классно. Фото сделала, как смогла)
А що це за відтінок?
Скользкая• 14 марта 2024
ТочноБудет
• 14 марта 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Дякую подивлюсь. Колись були в 16му відтінку, але треба щось ще спокійніше
ТочноБудет
• 14 марта 2024
Ответ дляСкользкая
Треба якось їх мініатюру взяти.
ТочноБудет
• 14 марта 2024
Ответ дляСкользкая
Ну вот как смогла сфоткала
Видно, що улюблені)
Все до блиску• 14 марта 2024
А мне Catrice Air Blush Glow нравятся. Взяла ради прикола в Еве, а потом так понравились, что в последнее время рука только к ним тянется. Хотя цена подозрительно низкая)
Stepa_nida• 14 марта 2024
Ответ дляТочноБудет
Я купую на офіційному сайті через мейлфорвардера. Однак на українських сайтах косметики теж продаються вони, спробуйте забити в гугл.
МинерАлочка• 14 марта 2024
Я вже років п´ять-шість Pixі беру гелеві - дуже легкі, можна в кілька шарів, зволожують. Такі. Сухі відклала й нехочу до них повертатися.
ПироженкА• 14 марта 2024
Ответ дляТочноБудет
Треба якось їх мініатюру взяти.
на Нотино бывает бесплатный пробник, при покупке миниатюры или полной версии
в декабре покупала, а так бы не решилась)
Ноунэйм• 14 марта 2024
Многие хвалят Буржуа=круглые с зеркальцем-на мейкапе много оттенков и много обзоров на ютубе. Я взяла-они запеченные-хватит на всю жизнь
Наизнанку• 14 марта 2024
Многие визажисты хвалят Живанши рассыпчатые prisme. С ними не переборщить
Дуболом• 15 марта 2024
Ответ дляВсе до блиску
Классные румяна, тоже очень понравились