15 марта в 19:30

Елідед крем комусь допоміг покращити ситуацію при Розацеа?

Якщо разом з правильними доглядовими кремами+ лазер? В когось стало краще?
Nadine23 15 марта в 19:35
Хочете покажу як мені допомогла просто зміна догляду? Не лікувала, тільки доглядова косметика і дієта.
Коренная киевлянка 15 марта в 19:35
Что лично я только не пробовала от этой заразы… только салантра ( пол года мазала) помогла. Все остальное выброшенные деньги
автор Леди Г 15 марта в 19:38
Ответ дляNadine23
Хочете покажу як мені допомогла просто зміна догляду? Не лікувала, тільки доглядова косметика і дієта.
Круто , а яка косметика? І яку дієту підтримували ? Алкоголь геть не вживаєте? Про лазер не думали?
Nadine23 15 марта в 19:44
Ответ дляЛеди Г
Круто , а яка косметика? І яку дієту підтримували ? Алкоголь геть не вживаєте? Про лазер не думали?
Алкоголь не вживаю, бо ще дитину годую. Майже виключила з раціону солодке ( можу раз на тиждень шоколадку з´їсти), гостре і каву. Догляд змінила з Біодерми ( взагалі не допомагала) на SVR sensifine. Купила крем, сироватку, молочко для демакіяжу. Це результат за два місяці щоденного використання.
Как нефиг делать 15 марта в 19:45
Ответ дляКоренная киевлянка
Что лично я только не пробовала от этой заразы… только салантра ( пол года мазала) помогла. Все остальное выброшенные деньги
Мне к сожалению солантра не помогла
Катастрофа 15 марта в 19:46
Ідею з лазером також не відкидаю. Але то вже на осінь.
Мандолина Бу 15 марта в 19:55
Допомогла Солантра, а потім три процедури Люмекка
автор Леди Г 15 марта в 20:05
Ответ дляNadine23
Алкоголь не вживаю, бо ще дитину годую. Майже виключила з раціону солодке ( можу раз на тиждень шоколадку з´їсти), гостре і каву. Догляд змінила з Біодерми ( взагалі не допомагала) на SVR sensifine. Купила крем, сироватку, молочко для демакіяжу. Це результат за два місяці щоденного використання.
А скиньте посилання які саме у вас засоби цієї фірми? Замість умивалки молочко?
автор Леди Г 15 марта в 20:05
Ответ дляNadine23
Алкоголь не вживаю, бо ще дитину годую. Майже виключила з раціону солодке ( можу раз на тиждень шоколадку з´їсти), гостре і каву. Догляд змінила з Біодерми ( взагалі не допомагала) на SVR sensifine. Купила крем, сироватку, молочко для демакіяжу. Це результат за два місяці щоденного використання.
Результат у вас крутий, правда не знаю як це собі ніколи не пити алкоголь, я мабуть так не зможу
Голена блондинка 15 марта в 20:10
Тільки Солантра допомогла. Елідел викинуті гроші
Nadine23 15 марта в 20:16
Ответ дляЛеди Г
А скиньте посилання які саме у вас засоби цієї фірми? Замість умивалки молочко?
Молочко для демакіяжу купувала в аптеці. З нього і почалось моє знайомство з брендом. Але великий розхід у нього. Ще буду замовляти крем з спф.
Nadine23 15 марта в 20:18
Спробуйте, може вам допоможе. Як мінімум, цей крем миттєво прибирає почервоніння, він з охолоджуючим ефектом.
автор Леди Г 15 марта в 20:23
Ответ дляNadine23
Молочко для демакіяжу купувала в аптеці. З нього і почалось моє знайомство з брендом. Але великий розхід у нього. Ще буду замовляти крем з спф.
Дякую, а тоналкою якою користуєтесь?
Invaserwis 15 марта в 20:58
Елідел нічогосінько не допоміг. Ерітему добре знімає траумель і маска PHD. А папули і запалення метранідазол
Nadine23 15 марта в 21:17
Ответ дляЛеди Г
Дякую, а тоналкою якою користуєтесь?
Isadora, але її вже важко знайти в магазині, тільки онлайн. Але я давно користуюсь, тому колір підібрала. Мені вона подобається, я використовую майже весь рік, окрім літа.
автор Леди Г 15 марта в 21:34
Ответ дляInvaserwis
Елідел нічогосінько не допоміг. Ерітему добре знімає траумель і маска PHD. А папули і запалення метранідазол
Во блін, навіщо ж дерматологи таке й назначають
А хоч гірше не стало після крему?
Ширли-Мырли 08 апреля в 07:15
Ответ дляInvaserwis
Елідел нічогосінько не допоміг. Ерітему добре знімає траумель і маска PHD. А папули і запалення метранідазол
Метранідазол крем?