всемВсёИмного• 16 марта 2024
как можно переслать налом валюту
по Украине
спасибо
Админко• 16 марта 2024
Ответ дляБожий одуванчик
Риск большой
Ризик це тільки якщо в термінал прилетить, чи щось подібне. Війна...
А так жодного збою за багато років особисто у мене.
Джага-джага• 16 марта 2024
Пересылала через них два раза 6 и 10к$. Пересылка по коду на предъявителя кода без документов.
Сижуревувшоке• 16 марта 2024
Часто такі послуги надають обмінники валют, які є в різних містах. Наприклад обмінники Кіт груп. Якщо є і в вашому місті і в місті отримувача, то можна у них здати гроші, вони дадуть код і по цьому коду людина в іншому місті отримає практично протягом 10 хв, якщо в обміннику отримувача є необхідна сумма. Суму комісії не знаю, але не дуже велика.
Джага-джага• 16 марта 2024
Ответ дляСижуревувшоке
Выше я ссылку дала, тоже такими пользовалась. Да, комиссия маленькая. В пределах 50$ за 10К$
Позитивна• 16 марта 2024
Пересилала новою поштою
Але малі суми
800 доларів
Часто
Все добре
Але малі суми
800 доларів
Часто
Все добре
Позитивна• 16 марта 2024
Ответ дляБожий одуванчик
Риск большой
Малий
Якщо вмієш вірити , то все легко дається в цьому житті
Божий одуванчик• 16 марта 2024
Ответ дляПозитивна
Малий
Это типа реклама обменника с переводом
Позитивна• 16 марта 2024
Ответ дляБожий одуванчик
Это типа реклама обменника с переводом
Ні, в мене приватні садочки свої 😄
Админко• 16 марта 2024
Ответ дляБожий одуванчик
Это типа реклама обменника с переводом
Судячи з відгуків, то реклама їм не потрібна. Купа людей жаліється на відсутність валюти в обраний час, на якість валюти, затримки і т. д.
Тобто тобі дадуть ту валюту, яку принесла попередня людина.
Ось наприклад
’Зробив купівлю долларів в даному обмінику, поставив їх в сухенький гаманець. Через 2 дня виникла така ситуація що 100$ треба було знову обміняти на гривні. Прийшов в обмінник посфітили ультрафіолетом і сказали що там є плями від вологи і можуть взяти тільки дешевше… Копьюра зовні ідеальна, доллари не старі… Вот так і наживаються.’
Рейтинг їх 3/3.2 на різних ресурсах. Тобто половина незадоволені.
Ось наприклад
Лагшмивара• 16 марта 2024
Я б не ризикувала,а поклала б на валютний рахунок в приваті,а потім зняла
Фрикаделька• 16 марта 2024
1. Попросити в людини надіслати валютну картку Привата, покласти туди через термінал валюту, заблокувати картку і надіслати її назад НП.
2. Тут є пані в продавалці, вона робить валютні перекази з-за кордону та за кордон, можливо це вам більше підійде, спитайте.