Глаголиця• 18 марта 2024

Сьогодні перший день посту. Хто ще відмовися від звичайної їжі?

В минулому році перший раз за життя витримала всі дні посту без м"яса, молока, яєць, риби. В цьмому році теж почала з сьогодняшнього дня.
Хто ще притримується посту або веган? Прошу поділитися цікавими продуктами і де можно замовити ( бо живу не в Києві) . Або цікаві страви.
Ось для мене проблема якесь печиво купити, що б самій не пекти, а ще в нас в місті немає веганських крамничок і в тому ж Сільпо нічого немає окрім майонезу.
Кумедний ґудзик• 18 марта 2024
Китайська,індійська кухня, там повно ідей і страв розширите свій раціон
Кумедний ґудзик• 18 марта 2024
На поварьонку є пісний торт томатно апельсиновий , коржі на томатному соці+олії, крем манка+апельсиновий торт. Рекомендую спекти, він не складний. Сама не постую, бо перед Великоднем багато д нар (діти, родичі).
Два-три тижні і фсьо• 18 марта 2024
У нас вже шостий тиждень посту, взагалі без проблем. Багато рецептів в Інтернеті є)
Стильна штучка• 18 марта 2024
з сьогоднішнього дня діэта на 10-12 днів. одне м*ясо пісне варене .на вечір кефір+висівки. І все. До війни за 12 днів такої дієти скинула 10 кг. Кг скидаються ще місяць після відміни дієти на автоматі. За війну наїла - треба скидати. Почуваюсь добре. Не голодна. Маю купу обновок,хочу привести себе до ладу.
Не боюся осуду• 18 марта 2024
Одна я досмажила млинці, які вчора не встигла доготувати....
автор Глаголиця • 18 марта 2024
Бачила багато рецептів в Інтернеті. На завжди є час на приготування. А треба з собою на роботу брати обід і до чаю щось.
Мені б щось таке нашвидкоруч. окрім вареників (з картоплею, капустою) з магазину нічого щось не знайшла.
Мне без сахара• 18 марта 2024
Не держу.Бог не говорил себя мучить.
В рот не ложи• 18 марта 2024
Автор, пост это о духовном очищении. Мысли, поступки, намерения.
Ограничения в еде это детокс организма
Кумедний ґудзик• 18 марта 2024
Ответ дляГлаголиця
Наприклад Відварюєте заздалегіть квасолю. Далі її готуєте з чим хочете. Міксуєте з грибами, готуєте в томатному солодкуватому соусі як на англ сніданок.
Пізніше піде молода кропива, теж тушкувати можна , аналогічно як шпинат
Кумедний ґудзик• 18 марта 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Ограничения в еде это детокс организма
Зараз добрий час для детоксу, весна і оновлення.
автор Глаголиця • 18 марта 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Ограничения в еде это детокс организма
Дякую . Без вашого повідомлення ну ніяк би не розібралася що і дочого
Кумедний ґудзик• 18 марта 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Я сьогодні доїдаю все скоромне. Тому не впишусяв цей піст . Можливо, на наступному тижні не вживатиму м´ясного. Побачу
Вишиванка• 18 марта 2024
Пост і печиво? Ви точно знаєте в чому суть посту?
Катерина -3eec• 18 марта 2024
В Сильпо обычно есть тофу. Его можно порезать на кусочки, обмотать нори, обмокнуть в соевый соус или воду, муку и пожарить, будет «рыба». Или не жарить, а полить соевым соусом и растительным маслом будут «шпроты». Можно очень много всего готовить из грибов, шампиньонов, вешенок, плов, супы, с картошкой по разному. Есть еще интернет магазин Вегетус там можно и тофу купить, и разные сосиски колбасы растительные, и фарш растительный. Я часто там заказываю, вечером они отправляют, утром посылка у меня, можно выбрать с аккумулятором холода чтоб не испортилось.
Ёшки_Матрёшки• 18 марта 2024
Ответ дляГлаголиця
На роботу можна каші брати в пакетику, банан (хоча мені особисто завжди більш солоного хочеться, ніж солодкого). На перекус купу всього є в магазині насправді: халва, печива доволі багато всякого пісного, сухарі, бублики, соломка, чорний шоколад, пастила, горіхи, хліб з джемом, нутеллою чи медом, сухофрукти, цукати, повітряний рис, козинаки, пиріжки з картоплею/капустою/грибами, хліб чи хлібці з хумусом, роліні всякі, слойки та взагалі багато випічки пісної.
Вдома на перекус можна конвертики з лавашу зробити з зеленню і помідором і посмажити на грилі чи сковорідці. Щоб швидко, то роблю кускус: кидаю на сковорідку будь-яку заморожену суміш овочів, обсмажую швидко на великому вогні, тоді туди трохи кускусу, соєвий соус, трохи води, накрила і через декілька хвилин страва готова. Спагеті з всякими овочами, соусами, підливами. Гриби в різних видах, салати, картопля всяка, плов з грибами, квасоля в соусі, вінегрет, паштет з квасолі дуже люблю (зблендерити квасолю, гірчицю, лимонний сік, трохи олії, смажені горіхи). Якщо заморочитись, то зрази, грибні бризолі, голубці з грибами, штрудлі (але на таке рідко коли є час). Борщ, гороховий суп варю
Кумедний ґудзик• 18 марта 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Плов з тофу , нутом і двома видами грибів
автор Глаголиця • 18 марта 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
халва на яєчному білку робиться.
печиво зайшла в магазин спитала, читали разом з продавчинею склад , то все містить молоко і яйця у складі.
сухарі і соломка - так.
шоколад не їм. варення повно дома , але дуже солодке для мене. пиріжки пісні без яєць? не робила ніколи, дякую почитаю рецепти.
Спагетті і більшість макаронних виробів- в складі яйця.
Голубці з грибами - моє найулюбленіше.
Дякую
Кумедний ґудзик• 18 марта 2024
Ответ дляГлаголиця
халва на яєчному білку робиться.
сухарі і соломка - так.
Голубці з грибами - моє найулюбленіше.
Дякую
В більшості макаронних виробвв яєць в складі немає. Вода, мука
Ёшки_Матрёшки• 18 марта 2024
Ответ дляГлаголиця
халва на яєчному білку робиться.
сухарі і соломка - так.
Голубці з грибами - моє найулюбленіше.
Дякую
Халву навіть монашки їдять, ми їм завжди посилаємо на піст. Всі макаронні вироби твердих сортів усіх відомих і невідомих фірм без яйця.
Кумедний ґудзик• 18 марта 2024
Ответ дляГлаголиця
халва на яєчному білку робиться.
сухарі і соломка - так.
Голубці з грибами - моє найулюбленіше.
Дякую
Халву Ви спутали з нугою

В голубці замість рису можете спробувати вівсяну крупу, мама робить смачно.

Скоро сезон кропиви молодої, я роблю декілька разів За сезон песто з кропиви Stinging Nettle Pesto
Ще голубці можна робити з картоплею
Ёшки_Матрёшки• 18 марта 2024
Ответ дляГлаголиця
халва на яєчному білку робиться.
сухарі і соломка - так.
Голубці з грибами - моє найулюбленіше.
Дякую
Пиріжки завжди без яйця роблю, як і піцу, ніжні і смачні виходять. Піцу теж роблю в піст, але можна і на лаваші зробити (соус, овочі, зелень, гриби, кукурудза). Влітку взагалі без проблем, бо баклажани, кабачки, щодня оладки кабачкові роблю тоді, а зараз хліб з ікрою консервованою. Запіканку роблю картопляну: пюре, шар грибів чи капусти, пюре, запекти. Біскотті пісні солоні і солодкі можу зробити, складу в банку, стоять на столі і є шо схопити пожувати, вівсяні енергетичні з горіхами і родзинками. Ще є універсальне моє улюблене тісто, дуже просте:
300г борошна
Сіль, розпушувач або гашена сода, ванільний цукор (якщо солодка випічка)
50г цукру
100мл окропу
100 мл олії
Неймовірне тісто, в роботі дуже приємне, замішується за пару хв, на смак більше, як пісочне, ніжне. З ним можна і рогалики, і корзинки, і печиво (але я лінуюсь таке порційне), я роблю або відкритий пиріг з варенням і сіточкою зверху, або солоний з картоплею чи капустою, грибами, або найчастіше по типу галети з різними фруктовими начинками( взимку це яблука кубиками і замість цукру в них додаю варення)
Бува і таке• 18 марта 2024
У меня собственный вариант поста. В первый день и в страстную пятницу - только вода. И весь пост - никакого спиртного, какие б праздники не припадали.
автор Глаголиця • 18 марта 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
300г борошна
50г цукру
100мл окропу
100 мл олії
дякую за рецепт. Спробую обов’язково спекти щось
автор Глаголиця • 18 марта 2024
Ответ дляБува і таке
через проблеми з підшлунковою і ШКТ взагалі не вживаю спиртне. то мені не проблема. правда ще будь- які кисли фрукти (лимони, ківі і тд.) і томатну пасту\сік теж не вживаю.
автор Глаголиця • 18 марта 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Халву Ви спутали з нугою

Ще голубці можна робити з картоплею
дякую. я якусь халву відкрила склад, то там був білок.
Кумедний ґудзик• 18 марта 2024
Ответ дляГлаголиця
Ви зможете постувати з проблемами травлення? Це може бути не зовсім правильно. Щоб не допостуватися хоч до загострення
Ёшки_Матрёшки• 18 марта 2024
Ответ дляГлаголиця
Якщо маєте проблеми, то, можливо, послаблення якісь робіть собі, щоб здоров´ю не нашкодити. Мама моя, наприклад, не може без кисломолочного сиру зранку, їй погано, починаються проблеми всякі, а від усього іншого легко відмовляється. У кожного своя міра посту
В рот не ложи• 19 марта 2024
Вы детокс себе делаете?
Пост это о духовном))