Из Виа-гры• 23 марта 2024

Батьківський комітет це біла ворона? Чи йти чи ні туди

В нас немає в майбутньому першому класі ініціативних батьків ,усі на морозі. Але вчителька каже, що теба буде купувати зошити та вона не має права збирати гроші. Тож це має робити голова батьківського комітету. Блін якось перші наші збори вийшли неорганізовано.
40каградусная• 23 марта 2024
если нормальная учительница - можно смело идти

Прагматик флегма• 23 марта 2024
оно ВАМ надо?
Бриджит_Фрикандо• 23 марта 2024
Автор,а в чем сложность дать номер карты в общем чате и на нее сбросят деньги за учебники? Ведь сейчас не нужно под школой стоять и родителей ловить. Ничего страшного в работе РК нет
ФруктЕщеТот• 23 марта 2024
Просто зважте свої можливості.
Комплект зошитів для 1 учня важить близько 1кг. І так на кожен місяць. А треба з пошти їх принести додому, а потім занести до школи
ОбережнаЯ• 23 марта 2024
У нас мама з батьківського комітету займається тільки збором грошей на зошити Інтелект і все. Усі інші ініціативи типу екскурсії і т.д. - хто ініціативу проявив, той і займається.
Курочка-чубаточка• 23 марта 2024
В тому і справа, що всі батьки з позицією - моя хата з краю, хай хтось інший буде, для чого воно мені. А в батьківський комітет все одно комусь іти треба. Діти ж не винні, що батькам нічого не треба. Я в свій час йшла в батьківський комітет саме тому, хоч мені воно так само було ні до чого. А всі морозяться, клас ремонтувати треба, зошити купувати треба, діти хочуть на екскурсію..
ОбережнаЯ• 23 марта 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Просто зважте свої можливості.
У нас відразу в школу привозять мішки з зошитами. Вчителька розкладає комплекти і батьки вже розбирають
Я_з_Франека• 23 марта 2024
Нам вчитель заказувала 4 роки поспіль зошити Росток, це дофіга коробок. Але вона заказувала на сайті Росток зі знижкою, і це нормально. Чого ваша не має права, поясніть?
Бриджит_Фрикандо• 23 марта 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Просто зважте свої можливості.
Курьерская доставка прямо в школу , и никаких проблем заносом

Я_з_Франека• 23 марта 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Просто зважте свої можливості.
Навіщо таке робити?)) Доставка працює, і вигрузка. Все це з фонду класу платиться.
ФруктЕщеТот• 23 марта 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
І кому він їх туди принесе?
Вчитель не має права отримувати зошити. Це перше. 2 - вона не завжди є в школі, коли приходить курʼєр. 3 - під час тривог школа закривається
Бриджит_Фрикандо• 23 марта 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
І кому він їх туди принесе?
Звичайно має таке право,і отримує. А ось гроші дійсно не має права збирати.еурьер домовляється про зустріч з вчителем . В всі проблеми,пов´язані з тривогами, також вирішує з вчителем
Каяспер• 23 марта 2024
Емм, а чому не можна написати оголошення і всі батьки самостійно куплять для своїх дітей необхідні речі????
Чому так не можна ?
Счастье_же_вот_оно• 23 марта 2024
Березень місяць, у вас вже є списки 1 класів? 😳 У мене подруги ще навіть документи в школу не подавали, у кого діти мають йти восени в 1 клас. Ще стільки всього може змінитися, який комітет в березні 😳
Бриджит_Фрикандо• 23 марта 2024
Ответ дляКаяспер
Чому так не можна ?
Бо є підручники,які неможливо купити у роздріб, тільки оптове замовлення, під яке їх і друкують
ФруктЕщеТот• 23 марта 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Хто буде приймати цю доставку? Хто цим буде займатися?
Каяспер• 23 марта 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Берешете! Я завжди купую сама , та ше й дешевше ніж у тварин, які пропихають свої ціни через комітети.
ФруктЕщеТот• 23 марта 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Вчитель може відмовитися. І правильно зробить
Бриджит_Фрикандо• 23 марта 2024
Ответ дляКаяспер
Удалено администрацией...

Бриджит_Фрикандо• 23 марта 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Звичайно може,але йому доведеться вчити дітей без підручників
автор Из Виа-гры • 23 марта 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Казала нам так що немає права
Я вся ваша• 23 марта 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ремонтом класса должна заниматься администрация школы и директор, а не родители. Школа получает финансирование городское или подаёт на это чтобы городская власть выделила деньги
Каяспер• 23 марта 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Удалено администрацией...
Комітєтчика заділо. Тоже крадете частину грошей, які здають на зошити , книжки і ремонти ?
Прагматик флегма• 23 марта 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
и что? это будут проблемы автора?
Бриджит_Фрикандо• 23 марта 2024
Ответ дляКаяспер
Ви таки хвора. Як вас випишуть, то спробуйте купити підручники інтелект України у роздріб, а не під гуртове замовлення
ФруктЕщеТот• 23 марта 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Це проблема дітей і їх батьків. Як діти будуть навчатися. За програмою у дітей мають бути підручники. Ні- обирайте інші варіанти навчання. Все ж добровільно
Бриджит_Фрикандо• 23 марта 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Але вчителі,ну ті що не вижили з розуму, зацікавлені в тому,щоб діти мали підручники. І їм не важко прийняти дзвінок від кур´єра
ФруктЕщеТот• 23 марта 2024
Ответ дляПрагматик флегма
и что? это будут проблемы автора?
Удалено администрацией...
Жинси на дитину• 23 марта 2024
Ответ дляКаяспер
Чому так не можна ?
Ну так ж не цікаво.
Та й як це без БК? Що активні мамочки робити будуть?
Курочка-чубаточка• 23 марта 2024
Ответ дляЯ вся ваша
В нас багато чим має займатись хтось інший, тільки не займається, а діти сидять в класі з обдертими запльованими шпалерами. Директор каже - я вас розумію але фінансування немає. І в результаті це все одно роблять батьки або не роблять... Школа видає теоретично крейду для дошки, а практично вона такої якості, що її на дошці не видно. По багатьом предметам вчителі використовують мультимедійні матеріали, а в класі теоретично є компьютер і проектор, а практично їм сто років в п′ятницю і вони нормально не працюють. Якщо хочемо, щоб дітям було цікавіше на уроках, щоб вони бачили, що вчитель пише на дошці — скидаємось і купуємо, не хочемо...ну значить сидимо як є. Звісно є розумні батьки типу вас, які кажуть, що то має забезпечить школа, тільки ось чомусь вони це кричать виключно тій мамі в батьківського комітету, а пропонуєш сходить разом до директора чи в відділ освіти... чомусь зразу язик в жопу