Невгамовна• 23 марта 2024
Хтось звертався до екстрасенсів? ситуація смертельно небезпечна
Дівчата, буду дуже вдячна за пораду.
У мами ( перехворіла на онко) на роботі в магазині дві жінки , які торгують поруч. Просто сил вже немає, постійні скандали, придумують бруд і плітки з!щаздрісті, що вона краще торгує. Таке несе, що здоровій людині в голову не прийде, є припущення що в неі психічна хвороба. Але друга їв підтримає в цьому, мама постійно плаче, бо вони ій бажають хвороб, а це у неі і так болюча тема.
Кожен божий день на роботі вони до неі чіпляються.
Вот що робити?
Я вже від відчаю думала знайти якась людину, щоб захист якийсь від них зробила
Це реально? Як ви думаєте?
Вот що робити?
Це реально? Як ви думаєте?
Невгамовна
• 23 марта 2024
Подруга каже, сорокоуст не можна за них ставити, бо може ще гірше стати.
А в них наче біс вселився
Невгамовна
• 23 марта 2024
Дівчата, може якось незрозуміло описала, але вони створили просто нестерпні умови для роботи
ВільнаНазавжди• 23 марта 2024
Тю. Обсипте маком, сіллю, білими копійками довкола їхні ятки, най відьми мають про що думати)))) почнуть за свої гузиці журитися. Тролінг-наше все.
Невгамовна
• 23 марта 2024
Ответ дляПьяная вишня
А змінити роботу?
Не може, бо пенсіонерка. Ій підходить графік і хозяйка добра, і торгує добре
Каже, що без роботи зовсім не може
Фісташкова кава• 23 марта 2024
Автор, а що якщо справді їй змінити місце роботи ? Тут справа ж не в побажаннях, я сумніваюся, що ті жінки мають якісь здібності. Тут справа в тому, що Ваша мама нерви собі псує.
ЧорноброваЯ• 23 марта 2024
Ситуація смертельно небезпечна?
Скільки вам років? Забить болт і жити далі. Знаєте є приказка: собака лает, караван идет. Якщо на кожного іліота так реагувати, то жити треба в пустелі.
Невгамовна
• 23 марта 2024
Ответ дляФісташкова кава
Так, псує нерви, а ій неможна нервувати.
20 років на цьому місті, слухати навіть не хоче
Каже, чому я повинна втрачати гарну роботу через них
ЧорноброваЯ• 23 марта 2024
Ответ дляНевгамовна
А в них наче біс вселився
Подруга прямо експерД.
Невгамовна
• 23 марта 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Ситуація смертельно небезпечна?
Розумієте, у неі після операцій нерви і так розхитані. Вони по больному, кажуть будеш ще сильніше хворіти
Пишу вірші, дорого• 23 марта 2024
Ответ дляНевгамовна
Ну простите,проблема в ней,а не в коллегах.может стоит с внушаемостью работать?
Невгамовна
• 23 марта 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Подруга прямо експерД.
Та ні, просто десь прочитала, що люди писали ще сильніше біснуватися починають
Пишу вірші, дорого• 23 марта 2024
Ответ дляНевгамовна
Бесов не существует.давайте с этого начнем
Невгамовна
• 23 марта 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
А вона не може просто ігнорувати?
Старається. Але вони цілий день її чіпають, громко кричать, намагаються вивести на скандал. Вона мовчить, але ж воно кипить все всередині
Пишу каліграфічно• 23 марта 2024
Ответ дляНевгамовна
А яка причина такої злості та ненависті до неї? Ще й групової?
Пишу вірші, дорого• 23 марта 2024
Ответ дляНевгамовна
А она немая?не может рот открыть и заткнуть их?
НаливайКа• 23 марта 2024
Ответ дляНевгамовна
Хай скажи їм, що замовила у чорного чаклуна Секронода такий захист, що все що бажають їй, то вертається бажаючому у потрійному розмірі. І покаже на руці мєтку (намалюйте щось, проявіть фантазію)
ЧорноброваЯ• 23 марта 2024
Ответ дляНевгамовна
У всіх нас нерви пішли по пиз..і не тільки після операції. Треба вміти себе відстояти. Кажуть, що буде сильніше хворіти, вона їм у відповідь: спокійно: ваши речи, вам на плечи. Вони її чіпатимуть поки бачитимуть, що вони її доводять. А коли побачать що їй пофіг і вона може дати відпір, то завалять глотки і трогать не будуть.
А ще краще уявляти дзеркало, дзеркальною стороною до них. Тоді їх посили повернуться їм.
Невгамовна
• 23 марта 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Як в ній. Сидить собі жінка у себе в відомої. Забігають ці баби і починають орати, то манекен з одягом не там поставила, і пральори шбюьь в так протягом дня
І бігають один до одного пліткують громко
ЧорноброваЯ• 23 марта 2024
Ответ дляНевгамовна
Боже, який бред.
Хата на мати• 23 марта 2024
Я обійшлася без екстрасенса. Взяла пачку солі, два сірника хрестом скрутила. Сіль гіркою висипала і зверху хрест з сірників поставила. Більше на кілометр до мене не підходили
Невгамовна
• 23 марта 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
А що це за місто?
Українське місто невелике.
Пишу вірші, дорого• 23 марта 2024
Ответ дляНевгамовна
Автор.не ополчается коллектив просто так
ЧорноброваЯ• 23 марта 2024
Ответ дляХата на мати
Крутяк!!! А вони нехай думають.
Невгамовна
• 23 марта 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Справа в тому, що не саме до неі. У цієї жінки загострення періодично, вона вже вижила не одну людину, навіть чоловіка, який поряд торгував. Він не витримав, каже ну не морду ж ій бити
Вони дуже гарно торгують, а вона сидить. Її просто розпирає.
ЧорноброваЯ• 23 марта 2024
Ответ дляНевгамовна
Вона власниця чи найманий працівник?