28 марта в 20:14

Будапешт. Де краще зупинитися

Вітаю!
Досвідчені мандрівниці, таке питання: приїзджаємо вечором на потязі в Будепешт
Залишимось на 1,5 дні десь, дві ночі точно і прямуємо в аеропорт
Де краще зупинитися?
В центрі?
План- подивитись місто і поїхати далі
З центру можна доїхати на громадському транспорті в аеропорт чи краще взяти таксі і не ризикувти? Чи дороге воно з центру?

І ще питання: краще взяти потяг з Чопа чи Мукачево в Будапешт? Авто та автобус через дитину не розглядаю
Дякую
вре_Динка 28 марта в 20:17
Так в центрі
Пліснявілий сир 28 марта в 20:21
Мы ехали Мукачево-Будапешт. Поезд приезжал вечером, нам надо было переночевать и уехать в аэропорт. Останавливались недалеко от вокзала в апарт-отеле Tempo Life Apartman (минут 10 пешком). Но он там не один такой, в округе их хватает, особенно если заранее букать.
Кудряшка Сью 28 марта в 20:21
Ми зупинялися в центрі в хостелі. Доситьтнормально було, зі сніданком дуже зручно, плюс була кухня. Автобуси до міста їдуть прямо з аеропорту. Квитки можна взяти лише в автоматі. Швидше за все, треба буде десь пересідати, вже самі дивіться, чи вам це зручно з дитиною
Gleva 28 марта в 20:23
Той потяг, що з Мукачево, він проїжджає чоп.
Кудряшка Сью 28 марта в 20:24
Досить зручно їхати з Мукачева або з Ужгорода приватниками : Н2О або майтрансфер, або інші є у фейсбуці. Якщо вас багато то можна забронювати всю машину, це десь 200 Є.
Диверсификация 28 марта в 20:25
Ответ дляКудряшка Сью
Ми зупинялися в центрі в хостелі. Доситьтнормально було, зі сніданком дуже зручно, плюс була кухня. Автобуси до міста їдуть прямо з аеропорту. Квитки можна взяти лише в автоматі. Швидше за все, треба буде десь пересідати, вже самі дивіться, чи вам це зручно з дитиною
Експрес автобус в аеропорт ходить з центра міста без пересадок
Gleva 28 марта в 20:40
Ось собі скрінила
І до речі, подивіться маршрут з міста до аеропорта банальними Гугл картами
ПробілНеПрацює 28 марта в 20:57
Автобус 200Е , як і весь міський транспорт Будапешта, безкоштовний для українців ( подовжили до 30.09.2024)
автор Директриссимо 28 марта в 21:17
Ответ дляПліснявілий сир
Мы ехали Мукачево-Будапешт. Поезд приезжал вечером, нам надо было переночевать и уехать в аэропорт. Останавливались недалеко от вокзала в апарт-отеле Tempo Life Apartman (минут 10 пешком). Но он там не один такой, в округе их хватает, особенно если заранее букать.
А от вокзала до центра можно доехать общественным транспортом? Или не искать приключений вечером и лучше такси?
Спасибо
автор Директриссимо 28 марта в 21:18
Ответ дляКудряшка Сью
Досить зручно їхати з Мукачева або з Ужгорода приватниками : Н2О або майтрансфер, або інші є у фейсбуці. Якщо вас багато то можна забронювати всю машину, це десь 200 Є.
Авто не розглядаю взагалі
Тільки потяг
автор Директриссимо 28 марта в 21:22
Дівчата, якщо приїдемо вечором і буде лише один повний день на місто, а на наступний зранку на літак- нам вистачить місто подивитись?
Пліснявілий сир 28 марта в 21:44
Ответ дляДиректриссимо
А от вокзала до центра можно доехать общественным транспортом? Или не искать приключений вечером и лучше такси?
Спасибо
Мы пешком ходили. Но там не близко. До остановки автобуса (который до аэоропорта) минут 20-25, не меньше. С местным транспортом не разбирались. Трамваи там везде ходят, но надо их маршруты смотреть. Думаю, что с ребенком лучше на такси подьехать.
Gleva 28 марта в 23:06
Ответ дляДиректриссимо
А от вокзала до центра можно доехать общественным транспортом? Или не искать приключений вечером и лучше такси?
Спасибо
Виходите з потяга, включаєте Гугл карти, тицяєте в точку житла, потім вибираєте маршрут і вам видає номери трамваю/автобусу/потяга . Сідаєте в трамвай і слідкуєте на цій карті по маршруту слідування (та крапочка на карті, що рухається, то ви)
Мені за кордоном навпаки громадським транспортом легше користуватися ніж таксі, тис паче що проїзд громадським транспортом для українців безкоштовний
Gleva 28 марта в 23:11
Ось до прикладу маршрут від ньюгаті (туди здається прибуває укр потяг) до помешкання, де ми знімали. І ось так маршрут прокладає Гугл карти
Gleva 28 марта в 23:13
Ответ дляДиректриссимо
Дівчата, якщо приїдемо вечором і буде лише один повний день на місто, а на наступний зранку на літак- нам вистачить місто подивитись?
Вистачить, накидайте на Гугл картах точок 5-8 які ви б хотіли побачити і встигнете
Радуга-дуга 29 марта в 00:50
Airbnb снимаем квартиры
Пищалка 29 марта в 07:19
Ответ дляGleva
Виходите з потяга, включаєте Гугл карти, тицяєте в точку житла, потім вибираєте маршрут і вам видає номери трамваю/автобусу/потяга . Сідаєте в трамвай і слідкуєте на цій карті по маршруту слідування (та крапочка на карті, що рухається, то ви)
Мені за кордоном навпаки громадським транспортом легше користуватися ніж таксі, тис паче що проїзд громадським транспортом для українців безкоштовний
Просто паспорт показати водію і заходити безкоштовно?
Диверсификация 29 марта в 07:43
Ответ дляПищалка
Просто паспорт показати водію і заходити безкоштовно?
Паспорт покажете, якщо контролер зайде й спитає квиток. Нащо водієві ваш паспорт??
Gleva 29 марта в 09:26
Ответ дляПищалка
Просто паспорт показати водію і заходити безкоштовно?
В наземному як контроль буде, в метро на вході