Кондуктор автобуса• 31 марта 2024
Хто зараз у Великобританії? Там сьогодні святкують Великдень?
Там-тарарам• 31 марта 2024
Ответ дляБез QR коду
Девочки, как вы отмечаете в своих странах?
Я в Испании, не отмечаю.
Они тут гуляли всю неделю. Сейчас вроде тишина
Кидаю курити• 31 марта 2024
Ага. Мы с малой в госпитале лежим, ей принесли огромное яйцо шоколадное в подарок, как раз то, что нужно с ее проблемами🫣
ЯспАкойнаЯ• 31 марта 2024
Святкують, але якщо ви маєте англійців то не всі і до церкви ходять.. поляки відмічають.. мы не святкуємо , хоча чоловік англієць і родичи також. Різдво більше святкують тут.. яця шоколадні купила ,.обід приготую коли чоловік прийде. Він взагалі в гольф пішов грати сьогодні
Анти-анонім• 31 марта 2024
Ответ дляБез QR коду
Вчора були свята для дітей , збирання яєць, розваги. Сьогодні всі роз´їжджаються до родичів
графиняВишенка• 31 марта 2024
Ответ дляБез QR коду
Мы в Британии. Сходили сегодня в местную церковь, там были песни, детям раздали шоколадки, взрослых угощали пирожными и чаем/кофе. Никаких освящений корзинок). Но тут есть и наша украинская церковь, в нее планирую пойти на нашу Пасху).
ЯспАкойнаЯ• 31 марта 2024
Ответ дляграфиняВишенка
У Поляков корзинки как и у нас кто в UK живёт. А у англичан нету . Яйца шоколадные , сладости , булочки
ЯспАкойнаЯ• 31 марта 2024
Ответ дляБез QR коду
Так! З Великоднем вас усіх! Happy Easter!
Це хто католик . Це католицька пасха , а не українська. В нас інша віра..
Как_б_не_так• 31 марта 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Есть украинцы и католики и баптисты. У них сегодня пасха.
ЯспАкойнаЯ• 31 марта 2024
Ответ дляКак_б_не_так
Треба було написати не з Великоднем усіх,.а хто сьогодні святкує . Чи це вже українців заставити перейти ?
коли сходить благодатний огонь ви знаєте ?
Khmelnichanka• 31 марта 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
А протестантів Ви не враховуєте? Їх, до речі, як і католиків, в Україні досить багато. Православних більше, але це не значить, що всі українці - православні.
ЯспАкойнаЯ• 31 марта 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Так треба було написати хто святкує сьогодні ! Не всі сьогодні святкують. Різна віра і різні свята . Протестанти також святкують.. але не в Усіх сьогодні пасха.
Как_б_не_так• 31 марта 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Те 5 мая вы будете писать - не всех с Великоднем, а ’православных только’?
ЯспАкойнаЯ• 31 марта 2024
Ответ дляSvitlo_
5 травня теж будете вітати і говорити з Великоднем тих хто святкує?
Так, якщо на форумах то з ’Великоднем’ хто сьгодні святкує..але я вітаю близьких мені людей яких знаю .. для мене як було Різдво так і залишилось і пасха також.. я не під нічью дудку не пляшу,.хоча давно живу за кордоном і чоловік в мене католик..я календаря православного підтримуюсь і своєї віри
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Це ваш погляд на речі, заставляти когось робити як ви - це є дискримінація.
ЯспАкойнаЯ• 31 марта 2024
Ответ дляSvitlo_
Так, бо я живу в країні де її не має. Чоловік католик , а я православна . У кожного різна віра і різні свята .
ЯспАкойнаЯ• 31 марта 2024
Ответ дляSvitlo_
Тобто вам сьогодні каже чоловік, сусіди - Христос Воскрес, а ви відвертаєтесь і гордо мовчите?
Ну ви даєте
тут по іншому святкують
не кажуть Христос Воскрес і Пасхи не печуть. Вы різницю в традиціях відчуваєте ? Чи вважаєте в усіх країнах світу так само як в вас?
тут по іншому святкують
Как_б_не_так• 31 марта 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
И вы с мужем не празднуете?
У меня муж баптист и мы празднуем и всех поздравляем два раза.
От этого никак не меняется то что я православная.
Как_б_не_так• 31 марта 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Ну ви даєте
тут по іншому святкують
А как в этой стране поздравляют и как празднуют?
Цвіпканя• 31 марта 2024
Ответ дляКак_б_не_так
Да, конечно. Тут большинство протестанты. .
Англіканська церква там. Це не чисте протестанство
Маруська Му• 31 марта 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
нема української пасхи і нашої віри
ЯспАкойнаЯ• 31 марта 2024
Ответ дляSvitlo_
Це образно. Вітають іншими словами. Суть не в словах, а в реакції.
В мене на роботі поляки в курсі коли в Українців пасха. Я вітаю . Уточнили коли в мене свята . І також Різдво.
Цвіпканя• 31 марта 2024
Ответ дляграфиняВишенка
Українська церква в Англії наче одна, греко-католицька