marzayka• 02 апреля 2024

Домашній догляд курчавого волосся як в салоні

Всім привіт! Вибачте за багато букв, але треба все пояснити)
Маю курчаве, тонке волосся. Різні маски та не змивні олійки не дуже рятують. Знайшла спосіб - рятувалась кератином з Єгипту Keratin Hair Clinic, але він також діє поки нанесений і розрівнює волосся. А місяць тому мені на День народження подарували сертифікат у Дім кудрів. Там мені нанесли маску, закутали волосся у плівку, рушник и десь хвилин 10-15 (вже не пам´ятаю) зверху на головою гріла лампа. Волосся після цієї процедури дуже гарне, не пушиться, як раніше. Вже три тижні пройшло - ефект ще є, але бачу що вже менше. Я запитала тоді в салоні, таку процедуру роблять раз на місяць-півтора. Навіть якщо не брати до уваги ціну цієї процедури 1850 грн, то їздити мені дуже далеко через весь Київ. Питання, може хто знає, чи є якісь засобі, які б я змогла робити вдома сама?
Дуже прошу, відповідайте тільки по темі, якщо точно знаєте, про що розказуєте. Поради про яйця, мед, сметану тощо, будь ласка, не пишіть.
Не стесняюсь• 02 апреля 2024
А який ефект ви хочете бачити? Кудрі чи прямі?

Ms. Iphone• 02 апреля 2024
Послушаю, у дочки копна на голове, в салон еще рано, 13 лет, мучается с ними
оксюморон• 02 апреля 2024
Вчора бачила в сторіс у лікаря дерматолога, яка має класні кучері)
Не стесняюсь• 02 апреля 2024
Я користуюсь лінійкою Level Filler Therapy. Спочатку шампунь, потім маска на 10 хв. кульок на голову і рушник, потім лівін. Якщо хочу кучері, то сушу з дифузором (наношу моделюючий гель або пінку). Якщо хочу пряме волося то сушу на браш.
автор marzayka • 02 апреля 2024
Ответ дляНе стесняюсь
кудрі, але питання більше в тому, що той доглід в салоні оживив моє волосся. Кудрі в мене і так були, і зараз є, якщо я нанесу правильний засіб і правильно висушу волосся,а от якість волосся після салону стала набагато кращя
автор marzayka • 02 апреля 2024
Ответ дляMs. Iphone
краса)) але треба вчитись правильно доглядати
автор marzayka • 02 апреля 2024
Ответ дляоксюморон
дякую, подивлюсь, що це

автор marzayka • 02 апреля 2024
Ответ дляНе стесняюсь
дякую, спробую, як раз зараз у Єві акція на цю лінійку
Не стесняюсь• 02 апреля 2024
Ответ дляmarzayka
Я уже десь місяців 6-ть користуюсь. Мені підійшло.
автор marzayka • 02 апреля 2024
Ответ дляНе стесняюсь
сподіваюсь і мені підійде))
автор marzayka • 02 апреля 2024
Ответ дляMs. Iphone
доречі, чому в салон рано? той догляд, що мені робили, не нашкодить волоссю, а поживить волосся. так, коштує недешево. але в чому ще плюс того салону, там дівчата розказують і показують, як правильно доглядати саме кучері
Метелики на душі• 02 апреля 2024
Автор, любое средство нужно правильно пользовать. Плюс регулярность, плюс средство по вашему типу волос. Вам по ходу просто напитали волосы проф средством, но и дома всё это можно делать.А то есть мадамы, которые маску используют после кондиционера и удивляются, что она не работает......Пост 4,сама не пробовала, но приятельница хвалила, попробуйте, цена не аховая. Ну и дома вам тоже никто не мешает намотать пакет и греть феном😁
И к слову, маски ,домашние на желтках и майонезе тоже очень питают волосы и делают их блестящими😉
автор marzayka • 02 апреля 2024
Ответ дляМетелики на душі
так, я розумію, що мені просто підживили волосся, але є ефект місяць тиримається ось і вирішила поцікавитись, може хто порадить для дому такий засіб
Метелики на душі• 02 апреля 2024
Ответ дляmarzayka
Может, послушаем всех)
LIANA171185• 02 апреля 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Підкажіть,будь ласка,який у вас лівін?Теж шукаю собі)