Прибираю щодня• 27 июня в 17:12
Порадьте сонцезахисні засоби
для відпочинку біля басейну.
всегдаДаДа• 27 июня в 17:15
В мене все Колістар для тіла. На мій бюджет це найкращі засоби доя мене
Отжигающая• 27 июня в 17:19
Комфорт зон последние года 4. 50 беру. Но я белая сметана мне надо
ДА да да• 27 июня в 17:24
Ответ дляОтжигающая
У синей тетки голова болит сегодня. Пора таблеточку
Їй сонце голову напекло
всегдаДаДа• 27 июня в 17:27
Ответ дляДА да да
Їй сонце голову напекло
Треба на панамку їй скинутись)
Я Вас не боюся• 27 июня в 18:05
Ответ дляОтжигающая
Какой аромат у комфорт зон? Мне нужно что-то ненавязчивое, легкое и несладкое.
Купила как-то 2 спрея кула - задыхалась
Кондуктор автобуса• 13 июля в 22:44
Для басейну я б обирала SPF 50 з легкою текстурою, щоб не було жирного блиску і білого нальоту. Бажано щоб засіб був водостійким але все одно після купання його потрібно наносити повторно. Якщо шкіра чутлива ще варто звернути увагу щоб крем не подразнював очі, бо на сонці це часто стає проблемою.Для відпочинку біля басейну я б звернула увагу на SPF від iS Clinical: Будь який сонцезахисний крем його потрібно оновлювати після купання або якщо довго перебуваєте на сонці.