Пилосмок працює• 03 апреля 2024

Хто знає чого приват не перерахував заробітну плату технічним працівникам школи

За березень 2024 тим технічним працівникам які працюють в школах не перерахували заробітну плату. Ніхто не може відповісти чому, вчителі отримали, а інші працівники ні. Якщо є представники приват банку, можете пояснити, і що робити ?
Завтра не пью• 03 апреля 2024
Ответ дляПилосмок працює
Так, є
Зайдите и свяжитесь в онлайн чате с оператором. Так и так, жду зп, нет ничего, бухгалтерия клянется. Что ответит Приват. А завтра именно идите и настаивайте, чтобы бухи разрулили.

автор Пилосмок працює • 03 апреля 2024
Ответ дляЗавтра не пью
А школы, это, наверное, бюджетные казначейские счета?
Отримуємо від управління освіти солом´янського рда
Завтра не пью• 03 апреля 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Зарплатный проект. Карточная бухгалтерия банка
Нет, я к тому, что расчётный счёт школы или районо, не в коммерческом банке, а в казначействе. И ведомость загрузили в Приват, но казначейство не перевело деньги.
Асталависта бэйби• 03 апреля 2024
Ответ дляЗавтра не пью
И принтскрин ответа для бухгалтерии)
Неправдиша• 03 апреля 2024
Ответ дляПилосмок працює
Саме цікаве, що сьогодні отримали роздруківки заробітної плати, а грошей немає
І що в роздруківці? Сума нарахованої з/п, утримання із з/п, та сума на початок і кінець місяця? Де там видно, що гроші перерахували на транзитний рахунок ПБ?
Маю рацію• 03 апреля 2024
Ответ дляПилосмок працює
Не отримали зарплату ті працівники саме технічні у кого виплата йде на приват і це не тільки в одній школі
Таке буває. Наше підприємство сплачує заробітну плату через Ощадбанк, ПУМБ та Приват. Першими отримують ті хто через ПУМБ, потім Ощад, а потім Приват. Різні банки, різні строки зарахування коштів на рахунок.
автор Пилосмок працює • 03 апреля 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Чому так вибірково, вчителям перерахували, а технічним ні?

Неправдиша• 03 апреля 2024
Ответ дляПилосмок працює
Ну ви ж самі кажете, що НЕ перерахували тільки тим, хто має картку ПБ.
автор Пилосмок працює • 03 апреля 2024
Ответ дляМаю рацію
Так і у нас буває, але щоб розрив майже в тиждень ніколи
Маю рацію• 03 апреля 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Да
Завтра не пью• 03 апреля 2024
Ответ дляПилосмок працює
Разные отделы. Подавали по отделам. Их первыми могли, Ваш последним.
автор Пилосмок працює • 03 апреля 2024
Ответ дляНеправдиша
Вчителям на всі карти прийшла зп
Завтра не пью• 03 апреля 2024
Ответ дляПилосмок працює
Вчителям на всі карти прийшла зп
Значит, ведомости технического персонала подали позже на перечисление
Неправдиша• 03 апреля 2024
Ответ дляПилосмок працює
Вчителям на всі карти прийшла зп
А технічним? Нікому? Чи виключно ПБ?
Маю рацію• 03 апреля 2024
Таке буває коли в казні немає грошей.
автор Пилосмок працює • 03 апреля 2024
Ответ дляНеправдиша
А технічним? Нікому? Чи виключно ПБ?
Технічним прийшла зп тільки тим хто на іншому банку
Неправдиша• 03 апреля 2024
Ответ дляПилосмок працює
Сьогодні? Може, до вас ще не добігла...
автор Пилосмок працює • 03 апреля 2024
Ответ дляМаю рацію
Таке буває коли в казні немає грошей.
Оце щось і лячно
автор Пилосмок працює • 03 апреля 2024
Ответ дляНеправдиша
Сьогодні? Може, до вас ще не добігла...
Майже тиждень тому всі отримали. Вчителі на приват і інший банк і технічні ті які на іншому банку

Завтра не пью• 03 апреля 2024
Автор, как бывший сотрудник банка и как бывший главбух, говорю: вины Привата 0.001%. Это всё мутки бухгалтерии, задержка перечисления средств казначейством и очерёдность подачи ведомостей.
Рожева юбка• 03 апреля 2024
Ответ дляПилосмок працює
Хоспидя ... Вам 20 раз уже написали - спросите в бухгалтерии . Банк понятия не имеет , кто там у вас учитель , а кто технический работник . У банка нет вашего штатного расписания .
Маю рацію• 03 апреля 2024
Ответ дляПилосмок працює
Оце щось і лячно
Отримаєте свої гроші, але попереду нас всіх чекає складний час. Бюджетники перші це відчувають.
автор Пилосмок працює • 03 апреля 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Зрозуміло, дякую
Неправдиша• 03 апреля 2024
Ответ дляПилосмок працює
Тоді точно трясти бухгалтерію- нехай виясняють причину. Може, вони просто забули (в мого чоловіка таке бувало на п-ві...)
автор Пилосмок працює • 03 апреля 2024
Ответ дляРожева юбка
20 раз уже ответила что спрашивала у бухгалтера, интересно кто обманывает и кто должен нести за это ответственность
Рожева юбка• 03 апреля 2024
Ответ дляПилосмок працює
Точно не советчицы . Мы же не имеем доступа к счетам вашей школы и не можем посмотреть , в чем там дело .
автор Пилосмок працює • 03 апреля 2024
Ответ дляРожева юбка
Я поинтересовалась вообще возможно ли такие сбои в ПриватБанке. Я больше доверяю банку чем нашему бухгалтеру
Рожева юбка• 03 апреля 2024
Ответ дляПилосмок працює
Позвоните 3700 и спросите . 20 лет работаю с Приватом - таких сбоев по вине банка не было .
Завтра не пью• 03 апреля 2024
Ответ дляПилосмок працює
Зрозуміло, дякую
Не стесняйтесь, не кричите, а просто настойчиво попросите их дать объяснение. Так и спросите: а ведомость в банк отправили? А казначейство деньги перевело? Чтобы не лапшали про банк. Бухи в бюджете те ещё ленивые опы.
автор Пилосмок працює • 03 апреля 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Только что в чате нам написали что у нас новый бухгалтер