Sveta-a718• 05 апреля 2024

Запаморочення, нестабільність ходьби, ПА

Підкажіть у кого таке було? Який діагноз поставили? Були панічні атаки, вони наче пройшли, але зявилось несистемне запаморочення по типу наче на кораблі, не можу навіть стояти толком не тримаючись за опору. Робиться погано дуже, але нічого не болить. Пройшла купу обстежень, лікарі футболять від одного до іншого😔
Yuljwa• 05 апреля 2024
Нестабильность шейного отдела позвоночника

Без_паніки• 05 апреля 2024
Запаморочення і нестабільність ходи якраз і може бути проявом тривоги.
Якщо немає соматичної причини, тоді проходьте терапію надмірної тривоги.
gdsN• 05 апреля 2024
підійть до отоневролога зробити вестибулометрію - там вже будуть розбиратися.
здоровʼя Вам!

HelterSkelter29• 05 апреля 2024
У меня уже лет 20 такое из-за нестабильности шейного отдела позвоночника и остеохондроза.
Еленнн• 05 апреля 2024
МРТ мозку і шиї. (. Потім діагнози досить легко поставлять..
автор Sveta-a718 • 05 апреля 2024
Ответ дляЕленнн
Дякую. Записана на середу.
автор Sveta-a718 • 05 апреля 2024
Ответ дляgdsN
здоровʼя Вам!
Дякую
автор Sveta-a718 • 05 апреля 2024
Ответ дляБез_паніки
Дякую. Це може бути. Я і так дуже мнітєльна. Тривога є. Особливо коли прильоти то ноги окремо від тіла трясе
автор Sveta-a718 • 05 апреля 2024
Ответ дляHelterSkelter29
Буду перевіряти. Дякую

автор Sveta-a718 • 05 апреля 2024
Ответ дляgdsN
здоровʼя Вам!
Дякую
Еленнн• 05 апреля 2024
Ответ дляSveta-a718
Дякую. Записана на середу.
тільки шукайте з гарним розрішенням. я робила і в обласній..і в Б.Церкві (лікарня №2,там нове МРТ)..,то воно скільки ще цікавого ’побачило’ ...((.
автор Sveta-a718 • 05 апреля 2024
Ответ дляЕленнн
Надіюсь у вас все буде добре❤️
Еленнн• 05 апреля 2024
Ответ дляSveta-a718
Надіюсь у вас все буде добре❤️
Дякую. діагноз РС..,,живемо дальші.

А Вам- вилікуватись!! і на всяк випадок- якщо шия дає,- поузнавайте за дошку Євмінова. ( багатьом допомагає, але консультація обов’язково!! є противопоказання.)
автор Sveta-a718 • 05 апреля 2024
Ответ дляЕленнн
Дякую. діагноз РС..,,живемо дальші.

Мене направили на МРТ щоб перевірити чи нема РС.(У мене ще зір дуже впав) Які у вас були симптоми?
Еленнн• 05 апреля 2024
Ответ дляSveta-a718
зір впав. заносило. рука ослабла. взагалі сили пропали...( і то ще тоді квіточки то були..)
---
і навіть якщо МРТ покаже РС -то під питанням. ще пункцію спинного мозку потрібно зробити.
автор Sveta-a718 • 05 апреля 2024
Ответ дляЕленнн
---
Дякую за відповіді❤️ здоров´я вам міцного🙏
Еленнн• 05 апреля 2024
Ответ дляSveta-a718
Дякую. Вам також!