06 апреля в 00:02

Костюм. Може хтось вже купляв?

Зараз бачу в Інтернеті дуже багато цих костюмів , на фото гарні , але ціна дешева насторожує і незрозуміло як вони виглядають дійсно . Може хтось вже купляв ? Ще й тканина написана -костюмка люкс , не розумію яка вона .
Результат:
вже голосів: 36
29 (80.56%) якесь г…
5 (13.89%) купила б
2 (5.56%) купила і тепер куди діти ?
0 (0%) купляла сподобалось
Я на хвилинку 06 апреля в 00:05
Я для себе зробила висновок, що дешева тканина апріорі не може гарно виглядати
Допоможіть знайти 06 апреля в 00:05
Только с примеркой и вилеть качество ткани, дешевый костюм это не очень
Бочка порохУ 06 апреля в 00:07
в заре были такие в нескольк х цветах. ткань приятная, форму держат.
Вмію заміряти найкраще 06 апреля в 00:07
Барахло.
Лучше брать нормальный бренд
2 1
ЯспАкойнаЯ 06 апреля в 00:09
Якщо недорого і подобається, то беріть. В гуглі взнайте про тканину. Якшо буде прольот то викинете. Не шкода.
автор Нічний дожор 06 апреля в 00:09
Ответ дляБочка порохУ
в заре были такие в нескольк х цветах. ткань приятная, форму держат.
Та эти только косят под Зару , в заре сейчас пиджак наверное 2-3 тыс стоит , а тут весь костюм 700)
Сон і дрімота 06 апреля в 00:10
Ответ дляНічний дожор
Та эти только косят под Зару , в заре сейчас пиджак наверное 2-3 тыс стоит , а тут весь костюм 700)
Костюм 700грн, ну сами подумайте....
автор Нічний дожор 06 апреля в 00:11
Ответ дляСон і дрімота
Костюм 700грн, ну сами подумайте....
Ну да, логично 😆
ОдинРазНадетое 06 апреля в 00:13
Ответ дляНічний дожор
Ну да, логично 😆
Я много лет имела свой магазин женской одежды и для меня всегда было табу - это костюмка (хоть тыщу раз она люкс). Тряпка!
автор Нічний дожор 06 апреля в 00:16
Ответ дляОдинРазНадетое
Я много лет имела свой магазин женской одежды и для меня всегда было табу - это костюмка (хоть тыщу раз она люкс). Тряпка!
Вот это я понимаю совет , спасибо ☺️
Бочка порохУ 06 апреля в 00:17
Ответ дляНічний дожор
Та эти только косят под Зару , в заре сейчас пиджак наверное 2-3 тыс стоит , а тут весь костюм 700)
та ну. тогда точно нет.
Додекаэдр 06 апреля в 00:18
Странное название ткани костюмка.
Это какая -то отсебятина.
ДолькиКабана 06 апреля в 00:25
Тоже костюмку не люблю. На вид самая дешёвая
Голубая фишка 06 апреля в 07:50
Я бачила такий на фото знайомої, виглядає жахливо
Кишмишная Мая 06 апреля в 11:40
Як тільки бачите десь оце ’костюмка люкс’ - одразу відкидайте! Одеське підпілля або китайське г..но 100%. Нормальний виробник знає як правильно назвати тканину, з якої пошита річ. Це по-перше. По-друге, піджак явно буде пошитий як попало, не сяде ні на кого. Ну це звісно якщо Вам важлива гарна посадка речі на собі)
Котя_люлю 06 апреля в 11:55
Ответ дляНічний дожор
Та эти только косят под Зару , в заре сейчас пиджак наверное 2-3 тыс стоит , а тут весь костюм 700)
За такі гроші будь те готові до того що скоріш за все костюм з синтетичної тканини яка не тримає форму і скоріш за все навіть підклада нема в жакеті.