Коли вже ті пологи?!)

Хотіла б запитати , чи пробували ви природним шляхом викликати пологи?!)
У мене 4!!! Дати ПДР. ) через розмір плоду .
Одна було 26.05, потім 01.04 , потім 09 і 15. 04. А по даті овуляції і ще більше далі))
Так от ... Малюк уже два тижні тому був 3717 по УЗД. хочу народити.
Як заманити вже моє чадо на вихід??)
Що ваших малюків закликало на вихід??)
Правильно_Валерчик 08 апреля в 10:37
так, чоловікотерапією
не спеціально, але через годину вже збиралася у пологовий
4 1
Правильно_Валерчик 08 апреля в 10:39
мені по УЗД ставили 3600, а народився 3100. у вас інші дітки не крупні були ж?
автор Два-три тижні і фсьо 08 апреля в 10:42
Ответ дляПравильно_Валерчик
мені по УЗД ставили 3600, а народився 3100. у вас інші дітки не крупні були ж?
Перший син 10 років тому 3620 .
Я й чоловік 4200 і 4800
Вага то як вага.. розміри голівки ще ж говорять про крупного малюка ) а вона вже 35 )
автор Два-три тижні і фсьо 08 апреля в 10:43
Ответ дляПравильно_Валерчик
так, чоловікотерапією
не спеціально, але через годину вже збиралася у пологовий
Ех.. це пробували) тиша ))
З вишневого садка 08 апреля в 10:44
Я, так розумію, перша дата 26.04.

Орієнтуйтесь на дату, яку вам встановили в період вагітності 11-16 тижнів.
автор Два-три тижні і фсьо 08 апреля в 10:45
Ответ дляЗ вишневого садка
Я, так розумію, перша дата 26.04.

Орієнтуйтесь на дату, яку вам встановили в період вагітності 11-16 тижнів.
Перша дата по 1 скринінгу 15.04 .
А по плоду . Самий раніший термін 26.03. березня
Правильно_Валерчик 08 апреля в 10:48
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Ех.. це пробували) тиша ))
там також є нюанси сперма розм´якшує шийку матки. начиталася тут, розказала чоловікові, він посміявся.
але я б так більше не хотіла, бо не було перейм, а води відійшли
МояХатаЗкраю 08 апреля в 10:52
Та ніяк, я так само питала рік тому) я народила в 40 тижнів і 5 днів, 3600, тримайтесь
автор Два-три тижні і фсьо 08 апреля в 10:55
Ответ дляМояХатаЗкраю
Та ніяк, я так само питала рік тому) я народила в 40 тижнів і 5 днів, 3600, тримайтесь
Ох )) це точно )) тримаюсь ))
ротцвеники 08 апреля в 10:59
Ніяк.
Дочка народилась у 41 тиждень і 6 днів, після стимуляції.
Жодні народні методи аля ходити по сходах, мити підлогу, секс тощо цей процес не прискорили.

Лікар чи то в жарт, чи то серйозно казав ´´ваш організм просто відмовлявся народжувати таку велику дитину, тому не запускав процес´´

Перший син народився в 37 тижнів
Моя улюблена страшко 08 апреля в 11:10
Ответ дляПравильно_Валерчик
мені по УЗД ставили 3600, а народився 3100. у вас інші дітки не крупні були ж?
Аналогічно було зі старшою дитиною. За три дні до народження була на пів кіло важча по узі, ніж коли народилася.
Правильно_Валерчик 08 апреля в 11:14
Ответ дляМоя улюблена страшко
Аналогічно було зі старшою дитиною. За три дні до народження була на пів кіло важча по узі, ніж коли народилася.
і в мене було УЗД за 3 дні до пологів) цікаві співпадіння 🤭
Акуна_Матата 08 апреля в 11:14
Активные (если можно так сказать) приседания. Осення уборка урожая очень помогла, на следующее утро протряслась в транспорте полтора часа домой и к вечеру в роддом. Не полные 39 недель. Но я очень хотела родить до холодов, у меня своя детская травма связанная с ДР в самое мерзкое время года.
Мао_Мяо 08 апреля в 11:20
Ответ дляПравильно_Валерчик
там також є нюанси сперма розм´якшує шийку матки. начиталася тут, розказала чоловікові, він посміявся.
але я б так більше не хотіла, бо не було перейм, а води відійшли
у вас оргазм був? то не сперма розмякшує, а від оргазму матка скорочується, ось і виходить стимуляція
Правильно_Валерчик 08 апреля в 11:28
Ответ дляМао_Мяо
у вас оргазм був? то не сперма розмякшує, а від оргазму матка скорочується, ось і виходить стимуляція
можливо і так) мені просто гінеколог казала, що до 38 тижнів треба використовувати презерватив, щоб не розм´якшувати шийку передчасно
МояХатаЗкраю 08 апреля в 11:40
Ответ дляАкуна_Матата
Активные (если можно так сказать) приседания. Осення уборка урожая очень помогла, на следующее утро протряслась в транспорте полтора часа домой и к вечеру в роддом. Не полные 39 недель. Но я очень хотела родить до холодов, у меня своя детская травма связанная с ДР в самое мерзкое время года.
Такое людям не советуйте. При таких манипуляциях, потрясти , поприседать - это черватл отслойкой плаценты и гибелью плода.
2 1
Акуна_Матата 08 апреля в 11:46
Ответ дляМояХатаЗкраю
Такое людям не советуйте. При таких манипуляциях, потрясти , поприседать - это черватл отслойкой плаценты и гибелью плода.
Вы слишком буквально все воспринимаете. Естественно это не активные занятия спортом, по факту нагрузка не больше, чем при обычной уборке квартиры или поездке в транспорте на работу
Lesik_2013 08 апреля в 12:13
А який у Вас строк по ПДМ?
МояХатаЗкраю 08 апреля в 12:46
Ответ дляАкуна_Матата
Вы слишком буквально все воспринимаете. Естественно это не активные занятия спортом, по факту нагрузка не больше, чем при обычной уборке квартиры или поездке в транспорте на работу
Потрястись 1,5 часа - не ваша фраза? Я знаю наши дороги и это действительно опасно. И вы действительно можете кому-то навредить своими рекомендациями. Люди, думаете, не воспринимают буквально фразы других людей?
ЕлькиПальки 08 апреля в 20:04
Ответ дляротцвеники
Ніяк.
Дочка народилась у 41 тиждень і 6 днів, після стимуляції.
Жодні народні методи аля ходити по сходах, мити підлогу, секс тощо цей процес не прискорили.

Лікар чи то в жарт, чи то серйозно казав ´´ваш організм просто відмовлявся народжувати таку велику дитину, тому не запускав процес´´

Перший син народився в 37 тижнів
А яка була вага?
Акуна_Матата 08 апреля в 20:46
Ответ дляМояХатаЗкраю
Потрястись 1,5 часа - не ваша фраза? Я знаю наши дороги и это действительно опасно. И вы действительно можете кому-то навредить своими рекомендациями. Люди, думаете, не воспринимают буквально фразы других людей?
Да, моя фраза. Может вы до работы пять минут добираетесь, а мне больше часа) Я думаю что человеку которому нужно мнение специалиста обратится именно к нему. На форуме каждый делится своим мнением и опытом. Именно за этим автор сюда и пришла.
Кітті_ 09 апреля в 15:35
Мені здається, що раніше визначеного строку не варто стимулювати пологи. А якщо вже більше строку, то порадьтеся з лікарями, що робити.