Отчебучкина• 10 апреля 2024
Ніколи в житті не користуйтесь воском для депіляції
Волосся відривати нереально боляче, цей віск просто липучий його ніяк нереально змити - ні кремом, ні маслом, ні спиртом, у вас буде липке все, рушник, серветки просто присипають до ноги і залишаються на тілі. Нога червона і болить від подразнення, не лягти в ліжко, не вдягти штани, в цьому воску просто все тепер, це просто витрачені сили, час і нерви, жах, так і не відмився той довбаний віск
Опля Картопля• 10 апреля 2024
Ответ дляАноним Советчик
как по мне это позапрошлый век
Согласна. Наживо драть себя. Кожа спасибо не скажет. Живодерство...
Букет троянд• 10 апреля 2024
Ви хоч ногу, а я колись наліпила смужку на те саме місце. Так і не змогла рвонути смужку. Напевно лише 1 см відірвала і зрозуміла що не зможу.
Отчебучкина
• 10 апреля 2024
Ответ дляБукет троянд
Чим відміли не лайно?
Коко На Страже• 10 апреля 2024
Ответ дляПоумничка
Зараз гарні лазери, навіщо той віск.
делаю зону бикини у мастера воском
Спішу - перекидаюсь• 10 апреля 2024
Ответ дляОтчебучкина
Чим відміли не лайно?
олією будь-якою відмивається, дитячою олійкою, вазеліном
Спішу - перекидаюсь• 10 апреля 2024
якщо у вас віск на смужках - тоді печаль.
Я уже 2 роки роблю собі всі зони воском в гранулах - він застигає і відривається одним пластом, нічого ніде не липне
Платье Длинное бальное• 10 апреля 2024
Ответ дляБукет троянд
І шо було далі, досі ходите з тою смужкою?)
Заздрість то погано• 10 апреля 2024
Ответ дляПоумничка
Зараз гарні лазери, навіщо той віск.
На які все життя ходити треба
Не любовница• 10 апреля 2024
Ви просто ще не вмієте правильно користуватися. У мене перший раз теж так було, все навкруги липке, а результат практично нульовий. Потім подивилась відео як правильно робити, і вдруге вже все вийшло. А зараз вже процедура займає лічені хвилини, і результат відмінний.
Залишки воску прибираються або спеціальним маслом, або ж звичайною олією
Майструю крила• 10 апреля 2024
Ответ дляНе любовница
А яким воском Ви користуєтеся?
Отчебучкина
• 10 апреля 2024
Ответ дляНе любовница
Я теж дивилась відео, там все гарно і просто, не змивається він олією
Не любовница• 10 апреля 2024
Ответ дляМайструю крила
А яким воском Ви користуєтеся?
Касетним і в гранулах. Касетний люблю навіть більше
Поумничка• 11 апреля 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
На які все життя ходити треба
ну не кажіть. Зробила 6 сеансів під піхвами, і все. Дуже довольна.
Заздрість то погано• 11 апреля 2024
Ответ дляПоумничка
Боюся спитати скільки у вас піхв
Насмішили мене
Поумничка• 11 апреля 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Боюся спитати скільки у вас піхв
Насмішили мене
під пахвами. Sorry