Пожмаковна• 10 апреля 2024
Гипсовый кирпич плитка на стены, насколько практичная?
У кого такая плитка на стене под кирпич из гипса, в коридоре и на кухне, насколько оно практично или ужас ужасный и пылесборник и грязная быстро становится?
Пускаю бісики• 10 апреля 2024
Ці цеглини були модні років 7 тому. Не робіть. Бо через 2 роки вони вас будуть дратувати
Крим мій• 10 апреля 2024
Заморочится нужно будет. У соседей такая, пыль между плитками и просто тряпкой можно натирать но постоянно следы и т.д Но я бы такое не делала сейчас, однозначно.
Блиск думки• 10 апреля 2024
У меня была под рваный камень, на стене под тв в гостинной комнате, не грязнилась и довольно практичная была.
Пищалка• 10 апреля 2024
У мене такі цеглини (білий + лак) на частині стіни у вітальні, щодо практичності питань немає , але пил витирати незручно, і вже неактуально, зараз би так не робила, є багато цікавих сучасних декорів
Панна Кота• 10 апреля 2024
У мене схожі на одній стіні в коридорі
Їх можна фарбувати в будь який колір
Я їх періодично пилососом проходжу і вони чисті
Між ними щілин немає, все затерто гіпсом
Мити теж не важко
Але в мене такий декор по одній простій причині - по цій стіні лазить кіт, тобто шпалерам би була хана відразу
А так цю плитку пофарбувала і знов як нова
Їх можна фарбувати в будь який колір
Мити теж не важко