Скромняшка• 12 апреля 2024
Чи можна відкрити фоп не на адресу прописки? як?
Бо зараз в гуглі реально просто вводиш піб людини і слово фоп - і прям адреса висвічується.. просто в гуглі((
Чи може можна якось приховати хоча б назву вулиці? бо бачу що іноді тупо через пошук в гуглі навіть не лише номер дма, а і номер квартири((
Вчора створювала тему, але ніхто толком не відповів
ПлакалаВАвто• 12 апреля 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Можно. Только при проверке будут штрафы.
за що? і яким нормативним документом вони передбачені
ПлакалаВАвто• 12 апреля 2024
Ответ дляРазгуляшка
не можна. вас не зареєструють як фоп
он-лайн реєстрація за кілька хвилин, ніяких проблем.
головне податки сплачувати і звіти подавати у ту податкову, де зареєстровано фоп. це може буть яка адреса. в мене, наприклад, це адреса арендованого житла.
Подвійна веселка• 12 апреля 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Ищите. Я тут я вам должна что-то?
Скромняшка
• 12 апреля 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Можна. Бо ніякої ’прописки’ не існує.
як це? в мене у паспорті є. і при переїзді в 18му році також там прописку внесли в паспорт
ПлакалаВАвто• 12 апреля 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Ищите. Я тут я вам должна что-то?
Зрозуміло, не знаєте
Скромняшка
• 12 апреля 2024
Ответ дляРазгуляшка
не можна. вас не зареєструють як фоп
а чи можна попросити щоб в гуглі адреса не світилася?
Скромняшка
• 12 апреля 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
але ж в застосунку дії вказана моя адреса( і воеа автоматично підтягнеться.
ПлакалаВАвто• 12 апреля 2024
Ответ дляСкромняшка
от зараз спеціально подивилась себе у You control, тільки вулиця вказана, далі - будинок * квартира *
ПлакалаВАвто• 12 апреля 2024
Ответ дляСкромняшка
і що з того?
ви можете вести підприємницьку діяльність будь де
Разгуляшка• 12 апреля 2024
Ответ дляСкромняшка
кого попросити?
Скромняшка
• 12 апреля 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
і що з того?
я проживаю по адресі прописки. сама. і мені не потрібно перейматися що тепер активно будуть знати про місце мого проживання. бо фоп направлене на діяльність в інтернеті, тобто доволі широко буде свіьитися адреса(((
ПлакалаВАвто• 12 апреля 2024
Ответ дляСкромняшка
де вона широко буде світитись?
це ніяк не залежить від ваших кведів та діяльності
Скромняшка
• 12 апреля 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
ну є інші сайти. от кларіті, бізнесгайд і вкурсі повністю відкривають номер і квартиру усім користувачам!!
юконтрол і опендата - так, прикривають начебто...
Скромняшка
• 12 апреля 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
де вона широко буде світитись?
в гуглі! вводиш запит ’ПІБ+ФОП’ і наприклад на тих сайтах що в попередн коменті в скрінах навела - повністю номер будинку і квартири. окрім юконтрол і опендата - де типу приховано номер дому і квартири..
Аноним_Русалка• 12 апреля 2024
Ви хоче ’кидати’ клієнтів і боїтєся, що Вас знайдуть? В чому проблема, що є адреса?
ПлакалаВАвто• 12 апреля 2024
Ответ дляСкромняшка
Гугл це пошукова система, яка видає посилання за запитом. Сам гугл нічого не ’світить’
Скромняшка
• 12 апреля 2024
Ответ дляАноним_Русалка
які кидати??? там нема на що кидати - там не та діяльність (консультування). людина самотня. і цілком доречно що не хочеться щоб якісь дивні люди в гості приходили.
Бриджит_Фрикандо• 13 апреля 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Ищите. Я тут я вам должна что-то?
Фігню не писати, як мінімум. Або обоснуйте