Love_Love_Love_• 21 апреля 2024

Хто дивився засідання Конгресу

І слухав виступ конгресменів. Чули промову українки Спарц?
В цей час коли конгресмени походження Куби, Ізраілю, Домінікани просять про підтримку допомоги, а тисячі українців в США дзвонять своїн конгресменам і просять теж про підтримку, то гімно несе таку єресть
автор Love_Love_Love_ • 21 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Значит, вы ограничены в выезде и для выезда должны получить Advance Parole Travel Document, чтобы не потерять право на пребывание (возвращение) в США.
Я не огранічєна в виїзді. Нашо ви мені пишете от це? . Навітььякщо огранічєна то що? До чого це?

Полковой раввин Изя• 21 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Так приезжайте домой,порядок наводить!
автор Love_Love_Love_ • 21 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Так приезжайте домой,порядок наводить!
Хіба я вас питаю що мені робити?
автор Love_Love_Love_ • 21 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Так приезжайте домой,порядок наводить!
І тема взагалі про конгресмена США
Полковой раввин Изя• 21 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
І тема взагалі про конгресмена США
Ну вы же пишете ’автор
Love_Love_Love_
• сегодня в 01:00
І скільки такого пропашинського дєрьміща ще живе в Україні страшно уявити’
автор Love_Love_Love_ • 21 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Ну вы же пишете ’автор
Love_Love_Love_
• сегодня в 01:00
Ну і? Почнемо все спочатку?
Полковой раввин Изя• 21 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну і? Почнемо все спочатку?
А смысл? Вы же не понимаете, что не все в Украине одинаковые, и многим война уже осточертела настолько, что уже хоть орки, хоть гномы, хоть эльфы, лишь бы не ракеты и не мобилизация.
автор Love_Love_Love_ • 21 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
А я десь написала що всі однакові?
Війна осточортіла тим хто нічого не робить для того щоб вона закінчилась.осточортіла от таким як ви які не розуяк таке може бути що люди які виїхали з України не забили на неї хєр
Полковой раввин Изя• 21 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А я десь написала що всі однакові?
Так приезжайте помогать!

А ’не забивших хер’ после выезда я прекрасно вижу. Такие у всех громкие речи и, в лучшем случае, небольшие донаты, чтобы откупиться от собственной совести.

автор Love_Love_Love_ • 21 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Так приезжайте помогать!

А яке вам діло до чужої совісті? Хто ви така щоб комусь вказувати що їм робити?
Для « помагать» мені не потрібно нікуди приїжати, відстань на допомогу ніяк не впливає. Допомагаю дуже багато, хоча, це не ваша справа, тому не буду нічого пояснювати
Полковой раввин Изя• 21 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Да мне вообще на любую совесть похрену (у большинства ее вообще нет), но не стоит вот так ’І скільки такого пропашинського дєрьміща ще живе в Україні страшно уявити’ о тех, кто не уехал.
автор Love_Love_Love_ • 21 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Вам не похєр, бо ви добу вже тут розпинаєтесь.
Що стоіт що не стоіт твльки я буду вирішувати і не інакше, я у вас порад не питала. А те що хтось не виїхав чи виїхав це ніяких прав йому не дає і ніяк його не характеризує.
Полковой раввин Изя• 21 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Так вот прочтите еще раз свое последнее предложение в этом комментарии и не характеризуйте никого. Мне все равно, кто-то уехал и сейчас в безопасности, кто-то остался и пытается выживать - нужно уважать любой выбор. И любые убеждения.
автор Love_Love_Love_ • 21 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Ну от і уважайте
МаМарго• 22 апреля 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Відкрийте американські ЗМІ до війни і почитайте про пані Кульгейко. На її фоні Вітренко та Безугла абсолютно адекватні
Та я і так знаю. А Трам чого вартий?
Але якщо вони прийшли до влади, то треба треба з ними домовлятись,
Чи у вас на задньому дворі завод з виробництва снарядів?
Чашечка кофе• 22 апреля 2024
Ответ дляМаМарго
Та я і так знаю. А Трам чого вартий?
Перший строк Трампа теж думали буде жах, а він виявився агресивніше за Обаму. Іран з КНДР сиділи доволі тихо
Трампісти не є всієї республіканською партією і від них також страждають адекватні крила обох партій. Нам немає про що говорити з неадекватними елементами американської політики, бо для цього є інші люди