Букинг, помогите понять, пожалуйста

Значит, при бронировании в информации о цене был пункт , что цена включает налоги и сборы в размере (условно) 10 € ндс, при этом, финально цена оказалась на 10€ выше списанная, почему?

Важно, не путать налоги и сборы отдельной строкой-там сумма 12 евро доп.

Короче, обещали списать, например, 50 евро плюс налоги и сборы 12 евро. В итоге, списывают 60 евро. Это что за математика? И какого фига 2р списан ндс..?
Сливочная пенка 21 апреля в 02:00
Не знаю. Я стараюсь брать без этих строк. И через приложение. Всегда дешевле выходит.
Мейк-ап форева 21 апреля в 02:32
Можливо за рахунок конвертацій?
автор Викасикрет 21 апреля в 02:35
Ответ дляМейк-ап форева
Можливо за рахунок конвертацій?
🤷🏻‍♀️Так а при чем ндс? Они четко написали(
автор Викасикрет 21 апреля в 02:35
Ответ дляСливочная пенка
Не знаю. Я стараюсь брать без этих строк. И через приложение. Всегда дешевле выходит.
Приложение, строки это отдельная тема, а вот получилось по итогу странно
Мейк-ап форева 21 апреля в 02:45
Ответ дляВикасикрет
🤷🏻‍♀️Так а при чем ндс? Они четко написали(
Не можу сказати на жаль. Пишу завжди в таких ситуаціях в супорт і ще жодного разу не виявилося що вони неправі.

Днями он забронювали в Празі апартаменти, написано - заселення 24/7, обирали саме через це.
Після оплати, коли ми сповістили що приїздимо о 6 ранку, з нас почали вимагати 20 євро за раннє поселення. Все що зміг зробити Букінг - скасувати бронювання без штрафу.

Вплинути на власника не змогли і вмовляли нас оплатити ті нещасні 20 євро.
Тому вже нічому не дивуюся.
МАМА НИКИТКИ-2 21 апреля в 02:48
Комісія, можливо конвертацією
Букінг взагалі то списує чесно.
МАМА НИКИТКИ-2 21 апреля в 02:50
А взагалі я з вашої математики нічо не зрозуміла 50+12=62 списало 60. Шо не. Ак?
Сумчатая кошка 21 апреля в 02:53
Ответ дляМейк-ап форева
Не можу сказати на жаль. Пишу завжди в таких ситуаціях в супорт і ще жодного разу не виявилося що вони неправі.

Днями он забронювали в Празі апартаменти, написано - заселення 24/7, обирали саме через це.
Після оплати, коли ми сповістили що приїздимо о 6 ранку, з нас почали вимагати 20 євро за раннє поселення. Все що зміг зробити Букінг - скасувати бронювання без штрафу.

Вплинути на власника не змогли і вмовляли нас оплатити ті нещасні 20 євро.
Тому вже нічому не дивуюся.
Вы не розумієте різниці між цілодобовою стійкою реєстрації та сплатою за раннє заселення? Рукаліцо
Мейк-ап форева 21 апреля в 02:59
Ответ дляСумчатая кошка
Вы не розумієте різниці між цілодобовою стійкою реєстрації та сплатою за раннє заселення? Рукаліцо
Якщо вам не вистачає розуму второпати написане, варто перепитати ще раз, а не демонструвати так відверто невігластво.
В нас оплачена повна доба, з 14 годин попереднього дня.
Бибер-анонимер 21 апреля в 06:28
Ответ дляВикасикрет
🤷🏻‍♀️Так а при чем ндс? Они четко написали(
Тур.збір можливо не входив. 5євро людина в сутки.
Сумчатая кошка 21 апреля в 07:16
Ответ дляМейк-ап форева
Якщо вам не вистачає розуму второпати написане, варто перепитати ще раз, а не демонструвати так відверто невігластво.
В нас оплачена повна доба, з 14 годин попереднього дня.
Може треба навчитись формулювати свої думки? Де там в вас написано, що ви сплатили за попередню добу? І що власник дебіл, якому довелось повернути вам вартість доби, замість 20 евро? В мене 300+ брюнювань, вперше таке чую щоб готель відмовлявся заселяти у сплачений номер. Для цього є служба підтримки та чарджбеки банку, гроші у будь якому випадку повертають і власник втрачає.
4 1
Стриптизерка 21 апреля в 07:53
Ответ дляМейк-ап форева
Не можу сказати на жаль. Пишу завжди в таких ситуаціях в супорт і ще жодного разу не виявилося що вони неправі.

Днями он забронювали в Празі апартаменти, написано - заселення 24/7, обирали саме через це.
Після оплати, коли ми сповістили що приїздимо о 6 ранку, з нас почали вимагати 20 євро за раннє поселення. Все що зміг зробити Букінг - скасувати бронювання без штрафу.

Вплинути на власника не змогли і вмовляли нас оплатити ті нещасні 20 євро.
Тому вже нічому не дивуюся.
Все правильно вам сказали. То Ви не розібрались.
Поселення 24/7 - це одне, означає, що ви можете і вночі приїхати.
А поселитись о 6 ранку, якщо написано ’заселення от12’ - це раннє поселення і за це окрема доплата. Це різні послуги.
2 1
месяцкие 21 апреля в 08:27
Ответ дляСтриптизерка
Все правильно вам сказали. То Ви не розібрались.
Поселення 24/7 - це одне, означає, що ви можете і вночі приїхати.
А поселитись о 6 ранку, якщо написано ’заселення от12’ - це раннє поселення і за це окрема доплата. Це різні послуги.
Так написано же в пост 5 -ЗАселення 24/7
Стриптизерка 21 апреля в 08:35
Ответ длямесяцкие
Так написано же в пост 5 -ЗАселення 24/7
Заселення 24/7 і раннє заселення - це різні речі.

Наприклад, в готелі заселення по правилах після 12. - щоб виїхали попередні жильці, щоб прибрати, підготувати номер. Ів номер можна заселитись після 12 хоч о 1 ночі. Тобто прийти вночі і вас поселять, але не раніше 12 дня. Це поселення 24/7.

А заселення до 12 - це ’раннє поселення’. Тому що потрібно розуміти що номер вільний і прибрати, підготувати його позапланово раніше. За це доплата.
Инстагра_мерша 21 апреля в 08:35
Ответ длямесяцкие
Так написано же в пост 5 -ЗАселення 24/7
доба в готелі починається о 14-й годині. Після цого ви можете заселятись коли завгодно впродовж 24-х годин.
Невже це так важко зрозуміти?
Чаклунка-ведунка 21 апреля в 09:52
Ответ дляСтриптизерка
Заселення 24/7 і раннє заселення - це різні речі.

Наприклад, в готелі заселення по правилах після 12. - щоб виїхали попередні жильці, щоб прибрати, підготувати номер. Ів номер можна заселитись після 12 хоч о 1 ночі. Тобто прийти вночі і вас поселять, але не раніше 12 дня. Це поселення 24/7.

А заселення до 12 - це ’раннє поселення’. Тому що потрібно розуміти що номер вільний і прибрати, підготувати його позапланово раніше. За це доплата.
А можете мені пояснити інше - чому беруть комісію за заселення після 20 год, якщо саме заселення безконтактне (всі ключики вже в скриньках)?
Та легко! 21 апреля в 10:46
Ответ дляСтриптизерка
Все правильно вам сказали. То Ви не розібрались.
Поселення 24/7 - це одне, означає, що ви можете і вночі приїхати.
А поселитись о 6 ранку, якщо написано ’заселення от12’ - це раннє поселення і за це окрема доплата. Це різні послуги.
Я теж не розумію( поясніть, будь ласка, на майбутнє.
Стриптизерка 21 апреля в 11:30
Ответ дляТа легко!
Я теж не розумію( поясніть, будь ласка, на майбутнє.
Відсортуйте мої повідомлення - я відповіла з прикладом
Мейк-ап форева 21 апреля в 11:57
Ответ дляСтриптизерка
Все правильно вам сказали. То Ви не розібрались.
Поселення 24/7 - це одне, означає, що ви можете і вночі приїхати.
А поселитись о 6 ранку, якщо написано ’заселення от12’ - це раннє поселення і за це окрема доплата. Це різні послуги.
Що саме мені правильно сказали?
Що за умови оплаченої ще від попереднього дня доби з мене мене вимагають додаткових 20 за заселення о шостій ранку? При цілодобовій стійці?
Що ви мелете?
Мейк-ап форева 21 апреля в 11:59
Ответ дляСумчатая кошка
Може треба навчитись формулювати свої думки? Де там в вас написано, що ви сплатили за попередню добу? І що власник дебіл, якому довелось повернути вам вартість доби, замість 20 евро? В мене 300+ брюнювань, вперше таке чую щоб готель відмовлявся заселяти у сплачений номер. Для цього є служба підтримки та чарджбеки банку, гроші у будь якому випадку повертають і власник втрачає.
Ну то покажіть де я пишу, що хочу в´їхати раніше в неоплачені апартаменти?
Мейк-ап форева 21 апреля в 12:01
Ответ дляЧаклунка-ведунка
А можете мені пояснити інше - чому беруть комісію за заселення після 20 год, якщо саме заселення безконтактне (всі ключики вже в скриньках)?
Це теж своєрідне шахрайство.
На таких оголошеннях також часто вказано, що поселення 24/7, а за фактом - доплата за пізній/ранній заїзд.
Чаклунка-ведунка 21 апреля в 12:08
Ответ дляМейк-ап форева
Це теж своєрідне шахрайство.
На таких оголошеннях також часто вказано, що поселення 24/7, а за фактом - доплата за пізній/ранній заїзд.
Ми в те помешкання заселилися до 20-00, все ок, рейтинг високий на букінгу, відгуки теж хороші були. Просто вперше стикнулася з цією комісією
месяцкие 21 апреля в 16:58
Ответ дляИнстагра_мерша
доба в готелі починається о 14-й годині. Після цого ви можете заселятись коли завгодно впродовж 24-х годин.
Невже це так важко зрозуміти?
С чего вы взяли? В разных отелях по-разному. Есть заселение с 10, с 12 (стандарт, кстати) , с 14. И есть круглосуточно, с подтверждением времени заезда. Все написано либо на сайте отеля, либо в вкладке букинга. Вам это трудно осознать? Попробуйте.
Стриптизерка 21 апреля в 17:51
Ответ дляМейк-ап форева
Що саме мені правильно сказали?
Що за умови оплаченої ще від попереднього дня доби з мене мене вимагають додаткових 20 за заселення о шостій ранку? При цілодобовій стійці?
Що ви мелете?
Ви не розумієте різницю.
24/7 - це стійка працює цілодобово. Але заселитись ми можете після вказаного готелем часу - він у всіх різний - 12:00, 14:00. У вас повинно було бути написано з котрої заселення. До цього часу номер не готовий для заселення - не прибрано, можливо попередні жильці не виселелись, рушники, постіль не замінена.
А далі ви можете заселитись о 23:40, наприклад, або о 5 ранку.
1 1
Мейк-ап форева 21 апреля в 18:09
Ответ дляСтриптизерка
Ви не розумієте різницю.
24/7 - це стійка працює цілодобово. Але заселитись ми можете після вказаного готелем часу - він у всіх різний - 12:00, 14:00. У вас повинно було бути написано з котрої заселення. До цього часу номер не готовий для заселення - не прибрано, можливо попередні жильці не виселелись, рушники, постіль не замінена.
А далі ви можете заселитись о 23:40, наприклад, або о 5 ранку.
Ви точно читати вмієте? Чи лише писати абищо?
В нас оплачене було від ПОПЕРЕДНЬОЇ доби!! Розумієте?
Заїхати хотіли 21.04 о 6 ранку, а оплачено було від 20.04 від 14:00 дня.
І за це все одно вимагали додаткової оплати.

Давайте придумайте що я все одно неправа і мала за це доплачувати.
Сумчатая кошка 21 апреля в 19:09
Ответ дляМейк-ап форева
Ну то покажіть де я пишу, що хочу в´їхати раніше в неоплачені апартаменти?
Я так подивлюсь у вас всі дебіли, а не ви, що не вмієте нормально пояснювати. Фраза заселення 24/7 ніякого відношення не має до сплати за ранній заїзд! Якщо ви сплатили попередню добу і вас НЕ заселили, то це шахрайство, але до вашої коронної фрази 24/7 відношення не має
Мейк-ап форева 21 апреля в 19:19
Ответ дляСумчатая кошка
Я так подивлюсь у вас всі дебіли, а не ви, що не вмієте нормально пояснювати. Фраза заселення 24/7 ніякого відношення не має до сплати за ранній заїзд! Якщо ви сплатили попередню добу і вас НЕ заселили, то це шахрайство, але до вашої коронної фрази 24/7 відношення не має
Не морочте голову. Має, не має. 24/7 це і означає цілодобове поселення без доплат

Я про це і написала, але ж ви настільки щиро вважаєте що інші за вас дурніші, що точно без оплати намагаються заселитися на цілодобову стійку.
Сумчатая кошка 21 апреля в 19:25
Ответ дляМейк-ап форева
Не морочте голову. Має, не має. 24/7 це і означає цілодобове поселення без доплат

Я про це і написала, але ж ви настільки щиро вважаєте що інші за вас дурніші, що точно без оплати намагаються заселитися на цілодобову стійку.
Як я бачу не тільки я вам пояснила, але й інші. То це у вас всі дурні як я бачу. 24/7 це цілодобове поселення за УМОВИ сплати попередньої доби, або 50% (у всіх по різному). Ви реально не знали що більшість намагається заселитись без доплат? Не читали питання на букінг? Там постійне ниття що в мене літак прибуває рано, чи можу я безкоштовно заселитись
Мейк-ап форева 21 апреля в 19:35
Ответ дляСумчатая кошка
Як я бачу не тільки я вам пояснила, але й інші. То це у вас всі дурні як я бачу. 24/7 це цілодобове поселення за УМОВИ сплати попередньої доби, або 50% (у всіх по різному). Ви реально не знали що більшість намагається заселитись без доплат? Не читали питання на букінг? Там постійне ниття що в мене літак прибуває рано, чи можу я безкоштовно заселитись
Слухайте, якщо ви настільки ж обмежені як інші ’читачі’, то є виключно ваші проблеми.
Не вважайте людей дурнішими за себе, і не виглядатимете так кумедно.

Зрозуміла що помилилася, перепросила та й пішла собі спокійно. Ні, треба ж довести що опонент все одно дурнуватий, навіть якщо в фіналі саме він мав рацію. Тьфу.
Сумчатая кошка 21 апреля в 20:46
Ответ дляМейк-ап форева
Слухайте, якщо ви настільки ж обмежені як інші ’читачі’, то є виключно ваші проблеми.
Не вважайте людей дурнішими за себе, і не виглядатимете так кумедно.

Зрозуміла що помилилася, перепросила та й пішла собі спокійно. Ні, треба ж довести що опонент все одно дурнуватий, навіть якщо в фіналі саме він мав рацію. Тьфу.
Головне щоб ви вважали що маєте рацію, продовжуйте ганьбитись всі обмежені, а ви в білому) якщо б ви не були обмеженою, то і не попали б в таку дебільну ситуацію на букінгу. Я теперь розумію хто пишет відгуки нормальним готелям, дурні які не вміють формулювати думки, а винен власник