Пукимончиг• 23 апреля 2024

Чи може бути при пмс?

Чи може посилюватися дереалізація при пмс?
Чт може бути ніби серцевий біль,серце провіряла все нормально,чи може ще бути голова ніби в тумані?
Лікар психіатр поставила тривожний розлад,але при пмс ще сильніші нав´язливі думки таке може бути?
Нехай щастить• 23 апреля 2024
Може звичайно. У мене суїцидальні думки бувають в ці дні
автор Пукимончиг • 23 апреля 2024
Ответ дляНехай щастить
В мене нав´язливі думки що я зійшла з розуму,в мене страх що а може я вбила свою сестру і живу як у сні,в мене дереалізація це захисна реакція психіки але вона так лякає
Нехай щастить• 23 апреля 2024
Ответ дляПукимончиг
Пмс погіршує все в два рази, на жаль. Поговоріть з лікарем
Патриоточка• 23 апреля 2024
Ответ дляПукимончиг
Ооо, блін)) і в мене те саме. Один в один. Теж тривожний розлад психіатр поставила. І теж ПМС. І теж посилилось. Я вам дуже співчуваю. Ви не самотня.
Психологічка• 23 апреля 2024
Ничего себе А что ж в климаксе будет? Это у вас всегда так было или недавно началось?
автор Пукимончиг • 23 апреля 2024
Ответ дляПатриоточка
Зв´яжіться зі мною будьласка,це так важливо знати що ти не один
автор Пукимончиг • 23 апреля 2024
Ответ дляПсихологічка
Після стресу
Психологічка• 23 апреля 2024
Ответ дляПукимончиг
Після стресу
Ужас, сочувствую! Я думала, что пмс ограничен отеками, болями в груди, повышенным аппетитом, а оказалось сколько всего бывает(((
Печальки.нет• 23 апреля 2024
Ответ дляПукимончиг
Як давно ви приймаєте ліки і що саме? Ви дуже часто створюєте теми і досить давно почали. Є якийсь прогрес за цей час?
автор Пукимончиг • 23 апреля 2024
Ответ дляПсихологічка
Так я теж до тривожного,знала тільки про плаксивість і біль у грудях
автор Пукимончиг • 23 апреля 2024
Ответ дляПечальки.нет
Золофт,кпт але нічого не дієве,просто в цьому стані дереалізації відчуваєш що ти зійшла з розуму і переконати себе що ти нормальна дуже важко
Я Вас не боюся• 23 апреля 2024
Ножками к эндокринологу, расскажите все, что чувствуете и в какие дни цикла. Например, тот же кортизол даёт интересные эффекты на сердце, плюс всякое женское, которое в разные фазы цикла бурлит
Печальки.нет• 23 апреля 2024
Ответ дляПукимончиг
Скільки приймаєте золофт?
Я Вас не боюся• 23 апреля 2024
Ответ дляПукимончиг
Я шла к эндокринологу с мыслью, что если там ничего не найдут, отличное от нормы, то иду в дурдом. Оказалось, что гормоны взбесились все массово и состояние депрессии, тревоги, упадок сил и тд и тп
автор Пукимончиг • 23 апреля 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Думаете ето все иза гормонів?
В овуляцію відчуваю себе прекрасно в інші дні циклу ні
автор Пукимончиг • 23 апреля 2024
Ответ дляПечальки.нет
Скільки приймаєте золофт?
Вже довго
Я Вас не боюся• 23 апреля 2024
Ответ дляПукимончиг
Думаете ето все иза гормонів?
Проверьте у эндокринолога. Все очень может быть. Вообще организм непредсказуем)
Печальки.нет• 23 апреля 2024
Ответ дляПукимончиг
Вже довго
І що ваш психіатр говорить з цього приводу? Препарат не працює. Навіщо ви продовжуєте його приймати? Спитайте щодо зміни на АД з седативним та протитривожним ефектом.
Марічка• 23 апреля 2024
Прям про меня.
автор Пукимончиг • 23 апреля 2024
Ответ дляПечальки.нет
Пила різні вже ад
автор Пукимончиг • 23 апреля 2024
Ответ дляПатриоточка
Напишіть мені будьласка в телеграм 0680779168 або вайбер
Патриоточка• 23 апреля 2024
Ответ дляПукимончиг
Всюди пише, що ви не маєте ані телеграму, ані вайберу. Спробуйте ви 0994704985. Телеграм, вайбер, вацап, сигнал.
Печальки.нет• 23 апреля 2024
Ответ дляПукимончиг
Пила різні вже ад
Форуми, розмови з однодумцями вам не допоможуть. Всі через це проходили, хто має подібні проблеми. І також перепробували гору препаратів і пройшли всі кола пекла. Ви не унікальна і випадок ваш не унікальний. Міняйте препарат і лікуйтесь. Коли АД запрацює, ви це не пропустите і такого стану бути не може на робочому препараті.
Марічка• 23 апреля 2024
Сколько вам лет?