МастерЮля• 25 апреля 2024

О чем разговариваете с мужьями спустя года?

Пукимончиг• 25 апреля 2024
про все, що навколо і відбувається з нами

Крию матом страшно• 25 апреля 2024
Про все
Свисток ля-минор• 25 апреля 2024
про что угодно)
не знаю темы сами как то всплывают))
вот сегодня говорили про батат - мой муж первый раз его пробовал аххаах
вот и тема была ))
Ума Палата• 25 апреля 2024
Обо всем вообще и даже сплетничаем
Місячне Сяйво• 25 апреля 2024
Все как раньше.
Бандитка Сью• 25 апреля 2024
Ответ дляУма Палата
Обо всем вообще и даже сплетничаем
Сплетни-это вообще самое наше любимое)))
Тану на сонці• 25 апреля 2024
Обо всем, скоро 20 лет)
Не боюся осуду• 25 апреля 2024
Ни о чём. Как соседи. Несмотря на то что мы молодые и вместе 17 лет
Незнакомлюся• 25 апреля 2024
Ни о чем. детские потребности и список в магазин.

Укр_жіночка• 25 апреля 2024
Та про все. Кличе пообідати десь в 15, а у мене якраз дзвінок по роботі, то не зможу.
Сьогодні зранку фільм обговорювали, наприклад.
Разом 18р
Майская киска• 25 апреля 2024
Багато, що обговорюємо. Новини, якісь події, технічні винаходи, цікавинки. Чоловік розповідає про ті подкасти, що слухав, я - про книги, що читаю.
Укр_жіночка• 25 апреля 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
про что угодно)
не знаю темы сами как то всплывают))
вот и тема была ))
І як він йому? Бо моєму не дуже сподобався
Бабайко• 25 апреля 2024
Блин, не в тему, но меня стоматолог спросила сегодня что я думаю про окончание войны, а у меня ж полный рот всего и ответить не могла😆
С мужем - обсуждаем ведение быта, фильмы, детей и их события, родителей, работы, все что с нами происходит, новости, ии, знакомых, ну короче, все текущее. Как по началу, «веришь ли ты в инопланетян» уже не обсуждаем, конечно
Девальвация• 25 апреля 2024
Про то же, что и в начале отношений
СКИБИДЫШь• 25 апреля 2024
Cплетничать о друзьях, соседях, родственниках..
Не рахую, а вважаю• 25 апреля 2024
Про все на світі. Що у кого на роботі, як день минув, які переживання, що смачненького приготувати, якісь плани будуємо, про батьків нишх багато розмов з їхніми городами і тд. Ну а як інакше? Без спілкування не дуже якось. Не мовчати ж постійно у присутності одне одного.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 25 апреля 2024
я думаю, что пара должна развивать друг друга умственно и физически)
Сусановна• 25 апреля 2024
Ну мій зараз воює, то я або слухаю, що він розказує.
Або вивалюю всі плітки, які назбирала за пів року, що його вдома не було) ми любимо пообсуждать між собою😂
Взагалі, можемо про все говорити. Але зараз я уникаю тем, де ми у поглядах не сходимося, чоловік нервовий, не хочу напрягать.
автор МастерЮля • 25 апреля 2024
А я вот не могу говорить постоянно о новостях

Кучерявочка• 25 апреля 2024
Ответ дляБандитка Сью
Оо, пообсуждать с мужем наших знакомых это вообще святое
Не гоню• 25 апреля 2024
Про все, що відбувається навколо нас. Не без складнощів, я багато розмовляю, про все потрошки, перебиваю своїми вставками, якщо тема дуже цікава) у чоловіка це або два слова або розповідь з купою деталей, з самого початку, на яку мені не вистачає терпіння))
Не гоню• 25 апреля 2024
Ответ дляМастерЮля
Не говоріть, є купа інших тем. А можна й помовчати)
Ms. При теле• 25 апреля 2024
Про все на світі ,про городи , побут , закупи , дітей . Про когось попліткуємо ) Про щось посміємось .
Танго утрьох• 25 апреля 2024
Про все говорим. Но в последнее время пару слов перекинулись и все, не о чем и не хочется...как перевалило 25+ совместной жизни...
Аноним_1857• 25 апреля 2024
Про що завгодно.
Ось тільки що поговорили про те, як він в ванній застряг, бо спину заклинило і не міг ногу підняти, і обговорювали, на що краще спиратись - на сушарку для рушників чи раковину.
Ще кота обсудили, якому не дали копченої риби, і він нас всяко матюкав на котячому. Прикидували, як саме нас називав)
Сусідів криворуких пообсирали, які паркуються двоє на три паркомісця, помріяли, що краще - цеглину їм на машини скинути чи валер´янкою облити .
В шлюбі майже 30 років)
Моська-слон• 25 апреля 2024
Нажаль, мало спільних тем, бо різні графіки роботи і навіть бачимося нечасто. Найбільше розмовляємо про наших дітей. ’Досугу’, як такого, спільного, немає, і інтереси теж дуже різні, 27 років разом.
Моська-слон• 25 апреля 2024
Ответ дляАноним_1857
Про що завгодно.
В шлюбі майже 30 років)
У Вас багато спільного з ним.
Лепешечка• 25 апреля 2024
Все подряд. У нас всегда есть что и кого обсудить, с чего поржать и о чем поспорить.
Свисток ля-минор• 25 апреля 2024
Ответ дляУкр_жіночка
хахаах сказал фигня )
но мне вкусно)
Стріляний птах• 25 апреля 2024
Спустя 17 лет говорим о том, о чем заговорю я. Если я не хочу разговаривать, можем молчать весь вечер. А я, понятно, устала все эти годы разговаривать, так что молчим все чаще.