А_мій_самий_самий• 04 мая 2024
Чем красите яйца, чтобы руки потом не пачкались? Делать будем с ребенком
Какой способ интересный и не сложный, так как будем с ребенком
А Я Самая Самая• 04 мая 2024
В вині, куркумі, та, може, ще в каркаде пофарбую, якщо не полінюся)
Фарбую без дитини, але перевірено, ні руки, ні посуд не пофарбуються.
Шотуткоїться?• 04 мая 2024
Красками много лет красила, специальными для яиц.
В этом году буду луковой шелухой.
Наклейки с ребёнком будет интересно лепить.
В этом году буду луковой шелухой.
Снегопадка• 04 мая 2024
Подивіться в інтернеті спосі6 з серветкою і фломастерами, дитині сподобається і яйця гарні виходять.
А_мій_самий_самий
• 04 мая 2024
Ответ дляСнегопадка
О, дякую
Совбез• 04 мая 2024
Мы покрасили лук. шелухой и каркаде, красками - градиент и на последок - декупаж салфетками - самый простой способ, главное красивые салфетки
Самая СоветЧиваЯ• 04 мая 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
И яйца тоже,зачем выдумывать,яйца будут очень некрасивые,есть луковая шелуха проверено,не вредно и очень красиво
А Я Самая Самая• 04 мая 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ну, ви спираєтесь на свій досвід, я на свій) якщо в вас не вийшло гарно пофарбувати - співчуваю. Я в минулому році так фарбувала, все гарно було. І в цьому буду.
Совбез• 04 мая 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Не поверите, я вчера не смогла ни в Таврии, ни в АТБ набрать луковой шелухи... весь лук ободранный)
Мішечок щастя• 04 мая 2024
На ніч лишила в фіолетовій капусті ( сині) , в куркумі ( жовті), в куркумі+ каркаде ( оливкові) . Діставала , обтираючи серветками, то руки не пофарбувала.
ХикориДикори• 04 мая 2024
Десять пофарбувала цибулинням. А ще десять приблизно хочу барвником перламутровим/золотим. Там в упаковці рукавички одноразові (як в магазинах біля овочів). Минулого року з таким робила, гарні теж виходять.
А зверху вже пофарбованих з серветок якийсь дрібний малюнок вирізала, і зверху промазувала білком - просто пальцями, можна пензликом.
Найкрасивіше виходили з тих де на серветці візерунок-вишиванка.
А_мій_самий_самий
• 04 мая 2024
Ответ дляМішечок щастя
Ой, а можете сказать как все делали?
А_мій_самий_самий
• 04 мая 2024
Ответ дляСовбез
Ой, ржу)))
Мішечок щастя• 05 мая 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ой, а можете сказать как все делали?
Христос Воскрес. Вибачте, лише зараз побачила ваше повідомлення. Розумію що вже неактуально Надіюсь в гуглі вам вдалось знайти необхідну інформацію