05 мая в 00:01

Всі вже перевірили результати лотереї Грін карт? Які результати?

Зробіть вибір:
вже голосів: 448
Виграла, ура!!!
Не виграла(((
Не брала участь
Чтооооооооооо? 05 мая в 00:03
И меня научите! Как в нее играть? И я хочу туда
Помогалочка 05 мая в 00:04
Про що хоч мова?)
6 4 3
автор Володарка мрій 05 мая в 00:04
Ответ дляЧтооооооооооо?
И меня научите! Как в нее играть? И я хочу туда
В Інтернеті дуже багато інформації, все детально розписано. Треба подати заявку, наступна подача десь у жовтні-листопалі приблизно.
Чтооооооооооо? 05 мая в 00:10
Ответ дляВолодарка мрій
В Інтернеті дуже багато інформації, все детально розписано. Треба подати заявку, наступна подача десь у жовтні-листопалі приблизно.
А в какой штат можна выиграть? Только США?
19 9
сЛАдКОежКА 05 мая в 00:09
Я виграла, пробувала з 2006 року, разів 8-10 точно
11 3
постою_послушаю 05 мая в 00:09
Ответ длясЛАдКОежКА
Я виграла, пробувала з 2006 року, разів 8-10 точно
Серьёзно?! Поздравляю Вас!
сЛАдКОежКА 05 мая в 00:10
Ответ дляпостою_послушаю
Серьёзно?! Поздравляю Вас!
Дякую
постою_послушаю 05 мая в 00:10
Мы начиная с 14-го года пробовали, как прихали в Канаду перестали.
8 4
Чтооооооооооо? 05 мая в 00:10
Ответ длясЛАдКОежКА
Я виграла, пробувала з 2006 року, разів 8-10 точно
И вы уже там?
Великий сатирик 05 мая в 00:12
10 років граю. А може і більше
І весь час НІ((((
3 2
сЛАдКОежКА 05 мая в 00:12
Ответ дляЧтооооооооооо?
И вы уже там?
Ніт, навіть у листі пише, що це лише відбір далі, віз менше ніж тих, хто отримає сьогодні + результат
постою_послушаю 05 мая в 00:12
Ответ длясЛАдКОежКА
Дякую
Капец, я поверить не могу, смотрела результаты опроса, думала стебется кто-то, что выиграл Поздравляю ещё раз! Удачи Вам!
сЛАдКОежКА 05 мая в 00:13
Ответ дляпостою_послушаю
Капец, я поверить не могу, смотрела результаты опроса, думала стебется кто-то, что выиграл Поздравляю ещё раз! Удачи Вам!
Сама в шоці
автор Володарка мрій 05 мая в 00:13
Ответ дляЧтооооооооооо?
А в какой штат можна выиграть? Только США?
В будь який. Але виграш ще не дає права переїзду. Треба потім пройти співбесіду, медогляд. Якщо пощастить потрапити в першу хвилю, то більше шансів. Не всі, хто виграв встигають потрапити
постою_послушаю 05 мая в 00:13
Ответ дляЧтооооооооооо?
И вы уже там?
Вы что-то знаете об этой лотерее? Как человек может быть уже там, если только розыгрыш прошёл?
Великий сатирик 05 мая в 00:14
Ответ длясЛАдКОежКА
Я виграла, пробувала з 2006 року, разів 8-10 точно
Правда?
Я вже думала, що це нереально
Вітаю вас!
Майор Медуза 05 мая в 00:14
Ответ дляВолодарка мрій
В Інтернеті дуже багато інформації, все детально розписано. Треба подати заявку, наступна подача десь у жовтні-листопалі приблизно.
Я читала, що на співбесіді в посольстві треба знати, де там збираєшся жити і ким працювати. А якщо внікуди та ще й немає там родичів чи знайомих, які мають тебе там в перший час підтримати, то це однозначно - відмова. Але до цієї співбесіди ти з сім´єю повинен пройти медобстеження за 220 $ з кожного, ще й консульський збір сплатити - більше 300$ .
Якось задороге задоволення, щоб почути, що ти там нікому не потрібен.
Не знаю, чи правда. Немає там родичів і знайомих. Як і тих, хто виграв цю грінкарту
13 4
автор Володарка мрій 05 мая в 00:14
Ответ дляВеликий сатирик
Правда?
Я вже думала, що це нереально
Вітаю вас!
Реально. Наші знайомі теж виграли сьогодні
Забула що? 05 мая в 00:16
Донька не виграла. Вона в США, хотіла додатковий шар соломи підстелити)
автор Володарка мрій 05 мая в 00:16
Ответ дляМайор Медуза
Я читала, що на співбесіді в посольстві треба знати, де там збираєшся жити і ким працювати. А якщо внікуди та ще й немає там родичів чи знайомих, які мають тебе там в перший час підтримати, то це однозначно - відмова. Але до цієї співбесіди ти з сім´єю повинен пройти медобстеження за 220 $ з кожного, ще й консульський збір сплатити - більше 300$ .
Якось задороге задоволення, щоб почути, що ти там нікому не потрібен.
Не знаю, чи правда. Немає там родичів і знайомих. Як і тих, хто виграв цю грінкарту
Та не завжди так. Багато людей отримали візу і без знайомих. Звісно треба розуміти, що ти будеш там робити, мати чіткий план, запас коштів на перший час. Адже підтримки і бенефітів немає жодних. Ти сам по собі при переїзді
Майор Медуза 05 мая в 00:17
Ответ дляВолодарка мрій
Реально. Наші знайомі теж виграли сьогодні
Співбесіда в посольстві якою мовою? англійську на якому рівні знаєте?
автор Володарка мрій 05 мая в 00:19
Ответ дляМайор Медуза
Співбесіда в посольстві якою мовою? англійську на якому рівні знаєте?
Англійською звісно.
Ми не виграли, мову знаємо досить слабо. Але якби виграли, то до співбесіди підтягнули б. Там не обов´язково мати дуже високий рівень. Знаю людей, які вже років 5 там після виграшу, то вони мову знали дуже погано. Але вже зараз досягли значних успіхів там, саме завдяки Грін карті.
Майор Медуза 05 мая в 00:20
Ответ дляВолодарка мрій
Та не завжди так. Багато людей отримали візу і без знайомих. Звісно треба розуміти, що ти будеш там робити, мати чіткий план, запас коштів на перший час. Адже підтримки і бенефітів немає жодних. Ти сам по собі при переїзді
Без знання мови і родичів мені здається можна говорити, що планую працювати десь на ранчо в Техасі Бо як ще на це питання відповідати?
2 1
Менее Более 05 мая в 00:22
В мене одної сайт не завантажується?
сЛАдКОежКА 05 мая в 00:23
Ответ дляМенее Более
В мене одної сайт не завантажується?
Він періодично висне, таке навантаження на нього зараз
Майор Медуза 05 мая в 00:23
Ответ дляВолодарка мрій
Англійською звісно.
Ми не виграли, мову знаємо досить слабо. Але якби виграли, то до співбесіди підтягнули б. Там не обов´язково мати дуже високий рівень. Знаю людей, які вже років 5 там після виграшу, то вони мову знали дуже погано. Але вже зараз досягли значних успіхів там, саме завдяки Грін карті.
А через поганий рівень знання мови на співбесіді ж можуть відмовити? Бо в мене чоловік в школі вивчав французську, а дочка німецьку. Вони взагалі не зрозуміють питання, що від них хочуть) це якщо я наприклад виграю цю грінкарту.
автор Володарка мрій 05 мая в 00:25
Ответ дляМайор Медуза
А через поганий рівень знання мови на співбесіді ж можуть відмовити? Бо в мене чоловік в школі вивчав французську, а дочка німецьку. Вони взагалі не зрозуміють питання, що від них хочуть) це якщо я наприклад виграю цю грінкарту.
Навряд
Просто треба заготувати текст презентацію і відповіді на можливі запитання.
Некомильфо 05 мая в 00:30
Ответ дляМайор Медуза
Я читала, що на співбесіді в посольстві треба знати, де там збираєшся жити і ким працювати. А якщо внікуди та ще й немає там родичів чи знайомих, які мають тебе там в перший час підтримати, то це однозначно - відмова. Але до цієї співбесіди ти з сім´єю повинен пройти медобстеження за 220 $ з кожного, ще й консульський збір сплатити - більше 300$ .
Якось задороге задоволення, щоб почути, що ти там нікому не потрібен.
Не знаю, чи правда. Немає там родичів і знайомих. Як і тих, хто виграв цю грінкарту
Це неправда. Багато виїхало знайомих в нікуди, зараз все нормально.
Майор Медуза 05 мая в 00:31
Ответ дляНекомильфо
Це неправда. Багато виїхало знайомих в нікуди, зараз все нормально.
Але мову знали добре?
Щось не спиться 05 мая в 00:34
Ответ дляВолодарка мрій
Та не завжди так. Багато людей отримали візу і без знайомих. Звісно треба розуміти, що ти будеш там робити, мати чіткий план, запас коштів на перший час. Адже підтримки і бенефітів немає жодних. Ти сам по собі при переїзді
А куда приезжать? Например выиграл Грин карту, есть 20 т. в кармане, куда ехать?