Володарка мрій• 05 мая 2024
Всі вже перевірили результати лотереї Грін карт? Які результати?
Результат:
вже голосів:
395 (87.97%)
Не брала участь
36 (8.02%)
Не виграла(((
18 (4.01%)
Виграла, ура!!!
ПоЗиТиВнАя• 05 мая 2024
Грала багато років, і знайомі теж, і ніхто не виграв. Більше грати не буду, а тим більше туди їхати у випадку виграшу. Ми наживалися фільмів і віримо що там як в казці
Все до блиску• 05 мая 2024
Ответ дляМайор Медуза
А через поганий рівень знання мови на співбесіді ж можуть відмовити? Бо в мене чоловік в школі вивчав французську, а дочка німецьку. Вони взагалі не зрозуміють питання, що від них хочуть) це якщо я наприклад виграю цю грінкарту.
Навіщо вам її вигравати, якщо вам це питання нецікаве? От просто навіщо грати, не маючи розуміння навіщо вам той приз?
Майор Медуза• 05 мая 2024
Ответ дляВсе до блиску
Ну щоб ви переймалися тим питанням. Навіщо ж іще?
Може, для того, для чого і ви зайшли в цю тему, навіть якщо немає ні що запитати, ні що відповісти по темі.
Найщасливіша• 05 мая 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Я виграла, пробувала з 2006 року, разів 8-10 точно
Вітаю!
Ми 13 років подаємось - сьогодні ще не перевіряла.
Який номер кейсу?
сЛАдКОежКА• 05 мая 2024
Ответ дляНайщасливіша
Вітаю!
Який номер кейсу?
8***
Найщасливіша• 05 мая 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
8***
Хороший шанс потрапити на інтервʼю)
Бажаю, щоб все пройшло добре!