Изменено 08 мая в 15:20

Прибиральниця не якісно прибирає (сдаю подобово будинок)

Дівчата допоможіть порадою
Здаю на вихідні(найбільший попит) люди орендують будинок. В мене забирають постіль, привозять чистеньку з хімчистки
Прибиральниці треба лише якісно прибрати і застелити ту постіль на 4 ліжка
Вже почала вона говорити що якщо у нас кількість людей збільшується то і доплачуйте їй
Якість прибирання - залишається на тому ж рівні - фуфло одним словом
Не якісно
Туалети не миє до скрипу, підвіконня не завжди, фасади кухні ніколи не миє, вікна не по витирає
Воду для миття підлоги може не поміняти…

Я постійно їжджу і доприбирую.. але я зараз в декреті, скоро народжувати. Я не зможу більше їздити і за неї дороблювати
Але я тримаюсь за неї бо зручно, вона поруч, вона і покаже будинок, і заселить
Але мені така якість прибирання не подобається
показать весь текст
Грибной_Дождик 08 мая в 15:28
Ответ дляМовчу, але хочу
За 1500 гривен
Это ж надо было ещё такую дуру- уборщицу найти.
+ на своєму авто .
Ще купа грошей на паливо йде.
автор Сільський ансамбль 08 мая в 15:28
Ответ дляSo_so
Увы. Я сама через это проходила. Сколько не плати, я платила даже выше рынка, потому что посчитала установленную цену несправедливой, и всё равно уборка плохая.
І на чому ви зупинилися?
Мовчу, але хочу 08 мая в 15:29
Ответ дляГрибной_Дождик
Є спец спреї, які вбирають запах.
Спец кульки до пилососу..
Багато чого.
Але за це потрібно платити, а автор цього не бажає.
Думаю по мнению автора уборщица должна работать ’старой футболкой и содой’. Соду покупать за свои естественно.
1 1
автор Сільський ансамбль 08 мая в 15:29
Ответ дляБодіпозітівна
Угу, отмыть высохшее пиво с полов, протереть на чисто все поверхности до блеска - на 100квадратов это часов 8 без перерыва тереть.
І що навіть не треба міняти воду коли миєш підлогу?
Бодіпозітівна 08 мая в 15:29
Может нужен пароочиститель вашей уборщице ? Что бы пиво вымывать, и кафель?
So_so 08 мая в 15:29
Ответ дляСільський ансамбль
І на чому ви зупинилися?
На 5 или 6 кандидатуре и её держусь
Мовчу, але хочу 08 мая в 15:29
Ответ дляСільський ансамбль
І що навіть не треба міняти воду коли миєш підлогу?
Как платите так человек и работает. Ещё раз пишу)))
5 1
автор Сільський ансамбль 08 мая в 15:30
Ответ дляМовчу, але хочу
Как платите так человек и работает. Ещё раз пишу)))
Був такий момент що я заплатила на 500₴ більше і вона всерівно так само по прибирала майже нічого не зробила в туалеті я доми вала там плитку і унітаз
МУСЯкомарова 08 мая в 15:30
Ответ дляСільський ансамбль
Я мрію щоб мій дім виглядав як в готелі
Чому в готелях чисто? Де вони находять прибиральниць
Потому что за них не держатся - плохо убрала - досвидос.
ЗЫ: и полно отелей и особенно апартов где плохо убрано.
Бодіпозітівна 08 мая в 15:30
Ответ дляСільський ансамбль
І що навіть не треба міняти воду коли миєш підлогу?
Ну вы сами засекали, успеваете за 3 часа пропылесосить, все протереть, помыть сантехнику и помыть полы меняя по 3 ведра воды для каждой комнаты в отдельности?
Шкварочка 08 мая в 15:31
Ответ дляСільський ансамбль
Я мрію щоб мій дім виглядав як в готелі
Чому в готелях чисто? Де вони находять прибиральниць
В гостиницах заграницей уборщицам платят 12 евро в час.
8-10 часов смена.
А вы сколько?
автор Сільський ансамбль 08 мая в 15:31
Ответ дляБодіпозітівна
Ну вы сами засекали, успеваете за 3 часа пропылесосить, все протереть, помыть сантехнику и помыть полы меняя по 3 ведра воды для каждой комнаты в отдельности?
Так вона так миє це ж не я встановила цей час
В мене на вулиці камери і видно коли вона зайшла і коли вона вийшла
Мовчу, але хочу 08 мая в 15:31
Ответ дляСільський ансамбль
Був такий момент що я заплатила на 500₴ більше і вона всерівно так само по прибирала майже нічого не зробила в туалеті я доми вала там плитку і унітаз
Так убирайте сами. Сэкономите кучу денег.
Шкварочка 08 мая в 15:31
Ответ дляГрибной_Дождик
Автор,Ви реально чарівна чи прикидаєтесь ?
За 3 години нереально цю площу прибрати якісно.
Реально
автор Сільський ансамбль 08 мая в 15:32
Ответ дляШкварочка
В гостиницах заграницей уборщицам платят 12 евро в час.
8-10 часов смена.
А вы сколько?
Ви знаєте якби я навіть платили 5000 вона всерівно кращеб не По прибиралаб
Бо є такі люди які не бачить де грязно
МУСЯкомарова 08 мая в 15:32
Ответ дляМовчу, але хочу
Думаю автор мало платит и уборщице нет смысла напрягаться. Типа, как платят, так и убираю.
Это часто не работает.
Даже если платить сколько скажет - все равно хорошо уберут первые два раза, а потом тяп ляп.
Юпитерная 08 мая в 15:32
Ответ дляСільський ансамбль
Я плачу їй 1500 грн 100 м кв
Вона прибирає 3 год
За перегляд не доплачую
В тиждень буває 2 перегляду
Автор, человек показывает ваш дом , тратит свое время , вы за это не платите , 3 часа на 100 метров , и вы еще чем то не довольны… рожайте , нанимайте няню и ездите показывайте свой дом и убирайте его как в отеле или увеличиваете часы , платите за просмотр , и повышайте требования к уборке
автор Сільський ансамбль 08 мая в 15:32
Ответ дляГрибной_Дождик
Автор,Ви реально чарівна чи прикидаєтесь ?
За 3 години нереально цю площу прибрати якісно.
Ну так вона якось прибирає. Вона не знаю чим займатися більше ніж 3 години
Шкварочка 08 мая в 15:33
Ответ дляМовчу, але хочу
За 1500 гривен
Это ж надо было ещё такую дуру- уборщицу найти.
Это много, у нас в городе платят 300грн за 2-3 часа уборки кальянной в выходные
МУСЯкомарова 08 мая в 15:33
Ответ дляСільський ансамбль
І що навіть не треба міняти воду коли миєш підлогу?
Нужно, конечно нужно. Но она этого не делает

Поэтому вы должны делать выводы.
автор Сільський ансамбль 08 мая в 15:33
Ответ дляЮпитерная
Автор, человек показывает ваш дом , тратит свое время , вы за это не платите , 3 часа на 100 метров , и вы еще чем то не довольны… рожайте , нанимайте няню и ездите показывайте свой дом и убирайте его как в отеле или увеличиваете часы , платите за просмотр , и повышайте требования к уборке
Скажіть будь ласка скільки мені потрібно платити на вашу думку
автор Сільський ансамбль 08 мая в 15:33
Дівчата напишіть будь ласка скільки виплатили прибиральниці?
ЛісАпетная 08 мая в 15:33
Ответ дляНиф_ниф
Очень очень сложно найти кто убирал бы идеально, обычно это первые разы с новой уборщицей и потом они все начинают лениться. Опыт моих 5,5 лет с приходящими уборщицами
як і всі інші послуги...
репетитори, майстри манікюру, домашня їжа на замовлення тощо.
це потрібно, щоб людина була не просто вимоглива до себе, а дуже совісна.
а таких одиниці.
_Homyak_ 08 мая в 15:34
Сподіваюсь прибиральниця вас скоро пошле за 1500 грн і +500 грн інколи.
4 4
Мовчу, але хочу 08 мая в 15:34
Ответ дляСільський ансамбль
Ви знаєте якби я навіть платили 5000 вона всерівно кращеб не По прибиралаб
Бо є такі люди які не бачить де грязно
Є такі роботодавці (це на будь якій роботі) - жлоби називаються, махрові - їм як не працюй, хоч вивернись наізнанку, зроби все ’на зубок’ - тобі все одно скажуть що ти ніхера не робиш, щоб заплатити ’2 копійки’.
А ти три ночі не спала щоб виконати ту роботу на відмінно. Але все не так.
_Homyak_ 08 мая в 15:35
Ответ дляМовчу, але хочу
Є такі роботодавці (це на будь якій роботі) - жлоби називаються, махрові - їм як не працюй, хоч вивернись наізнанку, зроби все ’на зубок’ - тобі все одно скажуть що ти ніхера не робиш, щоб заплатити ’2 копійки’.
А ти три ночі не спала щоб виконати ту роботу на відмінно. Але все не так.
Оце у мене таке. Вкалуєш, а вони тільки більше насипають і постійно незадоволені.
Василина Семеніч 08 мая в 15:35
Дцмаю, вам просто треба було б хоча б один раз засікти час і прибрати настільки якісно, як ви вважаєте було б правильно щоразу прибирати.Побачити скільки це займе часу і звідти вже формувать оплату
So_so 08 мая в 15:36
Ответ дляСільський ансамбль
Дівчата напишіть будь ласка скільки виплатили прибиральниці?
Дело не в оплате. Меняйте уборщицу и напишите список, что должно быть убрано.
Мовчу, але хочу 08 мая в 15:39
Ответ для_Homyak_
Оце у мене таке. Вкалуєш, а вони тільки більше насипають і постійно незадоволені.
Щоб не платити. З тебе зроблять недоробленого дебіла, якого світ не бачив, ти потім порсаєшся в собі, думаєш що не так (з тобою), а потім виявляється що то така уловка є.
Коли на підприємстві не заплатили одній людині ’бо дебіл’, іншій, бо ’недороблений’, а начальство собі машину купляє, ти розумієш що справа не в тобі.
Отак от з ’недороблених дебілів’ пару місяців по пару тисяч познімати (головне голосно кричати - щоб весь район чув) і можна собі купити що завгодно.
Юпитерная 08 мая в 15:38
Ответ дляСільський ансамбль
Скажіть будь ласка скільки мені потрібно платити на вашу думку
1 показ в среднем минут 20 . Время вашей уборщицы стоит - 1500:3:60* 0.2=150 грн