10 мая в 14:22

Привіт, знайшла у себе таку штуку, плащ що з ним робити

Ото рилася,новий ,я про нього геть забула ,років 5 лежав ),якщо б нижче колін може і залишила б,а так фіг зна що з ним робити,анонім не виключаю ))можете розгулятися
показать весь текст
2 2
PORKA 10 мая в 14:42
Хорошо с поясом
Добра всем! 10 мая в 14:45
В мене такий самий, Mango, але він реально неактуальний. І видно що йому вже років добряче. Нікуди його не приткнути, викинути чи віддати, якщо комусь треба
Весёлая морковка 10 мая в 14:46
Ответ дляЖелезобетон
Жіночко, хоча б шкарпетку зашили .
Стидоба.
дякую, мамо, що нагадали))
Скажений гудзик 10 мая в 14:47
Вы не особая модница, поэтому плащ для вас окей.
Постирать, отутюжить-отпарить, пояс сильно сзади не затягивать и носить, не застегивая.
С джинсами, с широкими брюками.
автор Anna 10 мая в 14:56
Ответ дляЛуноликая Вика
вы лучше бородавки или родинки удалите с лица. добавляют возраст.
Ну мені на вік якось всеодно),чого і вам бажаю,через 3 роки 50) ,
Луноликая Вика 10 мая в 14:57
Ответ дляAnna
Ну мені на вік якось всеодно),чого і вам бажаю,через 3 роки 50) ,
фигура,как для 40+ -прекрасная. вы молодец.
автор Anna 10 мая в 14:58
Ответ дляTammy21
Якщо обріжете десь по талію і вище, можете встигнути в останній потяг тренду)
))),вже не дожену,суглоби ломить і все таке)
2 1
автор Anna 10 мая в 15:00
Ответ дляЛуноликая Вика
фигура,как для 40+ -прекрасная. вы молодец.
Але бородавками пообкидало)
-Ань- 10 мая в 15:43
Віддайте в хороші руки, і більше не тащіть в свій дім непотрібні речі.
1 1
автор Anna 10 мая в 16:16
Ответ для-Ань-
Віддайте в хороші руки, і більше не тащіть в свій дім непотрібні речі.
Ви по одному плащу людину оцінюєте),буває
Не зацілована 13 мая в 17:54
Ответ дляAnna
Він ще на розмір більший десь ,оно рукав задовгий я 34,а воно десь 36
А что вас сподвигло его купить?