Невгамовна Бу• 11 мая 2024
Коли діти перестають гратися їжею?
Трохи менше 2 років,постійно досліджує все що їсть,розкидає. Сьогодні нові макарони в супі,йому кожну макаронину треба одягти на пальця і так їсти. То якесь зернятко на хлібі знайде і сидить його 5 хвилин ковиряє. Коли він буде просто їсти?))
Я не в теме• 11 мая 2024
Якщо привчити дитину їсти охайно, то вона це буде робити
Якщо ви дозволяєте мити руки в супі, то дитина ще довго не буде їсти нормально.
Жена сантехника• 11 мая 2024
Моя в год засунула руку в мою прозрачную чашку с чаем и изучала, как прикольно пальцами шевелить в мамином чае. Минут на 10 ребенка увлекло.
Сижу_и_плачу• 11 мая 2024
7 років молодшому, ліпить з хлібу як з пластелину під час обіду. Старший в 2 роки їв як дорослий, охайно і швидко.
Лялькодзьоб• 11 мая 2024
Ответ дляЯ не в теме
Підтримую. Як тільки починає гратись їжею, то взагалі не їсть. Мию руки і йде гратись. Але зазвичай починає плакати і просити їсти і вже їсть нормально.