Мона_Лиса• 11 мая 2024
Євробачення
Чий виступ вам сподобався? За кого б віддали свій голос. Мені подобається Франція, і хочеться віддати голос, але не знаю, як він відноситься до України.
Мона_Лиса
• 11 мая 2024
Ответ дляМенее Более
А де його можна сьогодні подивитися?
Я знаю, що в дії можна, на першому національному каналі теж повинні показувати. Можливо в ютубі.
Тракторні війська• 11 мая 2024
Фінляндія😂 закидайте мене помідорами, але я так давно не сміялась, особливо з роботи операторів який старався ’цензурити’😂 і закривали того прутня у чохлі на шнурках як могли
Мона_Лиса
• 11 мая 2024
Ответ дляТракторні війська
Чесно, я подумала, що цей чувак без трусів.. попа гарненька)))
Настасья Пицун• 11 мая 2024
Ответ дляТракторні війська
Юмор ниже пояса всегда заходит людям.
Тракторні війська• 11 мая 2024
Ответ дляМона_Лиса
Я також, поки він не почав стрибати, там чітко видно чи то чехол для прутня чи то стрінги
Йому потім оператор/режисер папкою з паперами то місце прикрили, він папір розкидав і далі пішов крутити голою попою😂😂😂
Сизоока бестія• 11 мая 2024
Ответ дляТракторні війська
Ноу рулз
Финляндия зе бест
Мона_Лиса
• 11 мая 2024
Ответ дляТракторні війська
І сміх, і гріх... такий прикол..я ще таких виступів не бачила.
Мона_Лиса
• 11 мая 2024
Ответ дляMs. При теле
Буду голосовать за Украину, но реально понравилась Франция
І мені сподобався він👍
Доль Чекомбана• 11 мая 2024
Ответ дляСизоока бестія
Ноу рулз
Финляндия зе бест
Мне в прошлом году Финляндия понравилась, тот парень должен был выиграть
БезПаспортаНеПродаю• 11 мая 2024
Ответ дляТракторні війська
И мне очень понравились.Такие же фрики как наша Вера.Я за них!