Я тертий жук• 14 мая 2024
Як вам сукня?
Потрібна сукня на весілля, у якості гості, зупинилась на такому варіанті, як вам брати?)
Результат:
вже голосів:
134 (86.45%)
2. Ні
12 (7.74%)
1.Так
9 (5.81%)
3. Свій варіант
Хочу в БАНю• 14 мая 2024
Це халат і в цьому не треба йти на весілля. Хіба що до циган в селі то норм.
Да_Я_ТакаЯ_• 14 мая 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Це пенюар
яке ж це плаття)))
Це щоб точно привернути увагу)
Кудесница_с_пургеном• 14 мая 2024
Ответ дляШеллар
Халат і тапочки потрібні із помпонами.
тампонами
тут плаття з мусліма в цьому сезоні носять))) а капці можна з тампонами)))
Балаболка• 14 мая 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Це щоб точно привернути увагу)
Ні,це зручно!
Прийшла додому і одразу в ліжечко,баінькі.
Да_Я_ТакаЯ_• 14 мая 2024
Ответ дляБалаболка
Ні,це зручно!
Це негігієнічно, спати в тому, в чому на вулиці бігала) це парадний халат) у бабусь такі модні були один час
Капитанша• 14 мая 2024
Для Одессы норм. Тети так утром выбегают в магазин. Я б еще бигуди добавила для гармонии.
Пополняю_Карму• 14 мая 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Вы 56го размера? Тогда все равно
Размер одежды можно изменить, а размер интеллекта - увы...
Ваша прЭлесть• 14 мая 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Для меня это возможная причина, почему человек выбирает это.
Бабульція• 14 мая 2024
ой капець. В якому ви місті? на цих вихідних в Києві на узвозі була шикарна виставка-продаж Маркет української сукні. Скільки там суконь! Так то ж сукні))я 3 шт взяла. одягнула і королева. Через 2 тижні буде знов виставка. Ну і не таке як на фото.
На фото це халат.
Теща дочки• 14 мая 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Ні! Категорично не можна до циган! А де стразікі, паєтки, вишивка золото? Категорично не підходить, авторка буде як бомжиха у чистому халаті.