Принцепесочка• 17 мая 2024
Куда и на кого можно поступить без НМТ?
Мне 38 школьную программу уже не задам но есть желание и возможность финансовая поступить ну и поменять нужно профессию.
Я с Николаева
Аль де Барановна• 17 мая 2024
Лише в коледж на молодшого фахового бакалавра - 2 роки навчання. Це не вища освіта.
Кошка Мурка• 17 мая 2024
как показывает практика лучше иметь в запасе ремесло, чем высшее образование.
дожену і ощасливлю• 17 мая 2024
Варіант курсів не розглядаєте? Вчитись можна заочно, якщо диплом потрібен
ДолькиКабана• 17 мая 2024
Навіщо вам ВУЗ, якщо ви не тягнете шкільну програму? Чи хочете просто купити диплом? Бо ж корупція серед депутатів, то погано, а серед бажаючих отримати довідки чи дипломи - нормально.
Голубец• 17 мая 2024
Мониторьте коммерческие ВУЗы. В прошлом году была возможность поступить без НМТ на пищевые технологии. Чем и воспользовались мужчины призывного возраста.
Сяду на шию, дорого!• 17 мая 2024
Ответ дляАль де Барановна
Тьма ж заочне навчання ?
Аль де Барановна• 17 мая 2024
Ответ дляГолубец
Цього року неможливо вступити на ьакалаврські програми на базі ПСО без НМТ, минулорічну лавочку прикрили.
Але якщо вже є одна вища освіта, то без нмт можна поступати на скорочені програми від вузів за фаховими іспитами в самому вузі.
АгатаХристя• 17 мая 2024
Це неможливо. Екзамени треба здавати. І на бакалавра і на магістра. На магістратуру взагалі англійська мова обов’язково. Тож може технікум якийсь?
ОхиИВздохи• 17 мая 2024
Ответ дляАль де Барановна
Чому вона не вища. ?
Моська-слон• 17 мая 2024
просто сдайте нмт на столько, сколько сможете, может и угадаете часть тестов, а потом идите на контракт на не очень популярную специальность, ну то есть где места будут)
Моська-слон• 17 мая 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Чому вона не вища. ?
это ж среднее специальное: колледж, училище, техникум. а высшее это вуз, там просто бакалавр, не младший, это уже неполное высшее
Аль де Барановна• 17 мая 2024
Ответ дляМоська-слон
Вже бакалавр - повна вища :)
Країна мрій• 17 мая 2024
У Вас хоч є розуміння яку діяльність Ви хочете освоїти? Чи Вам тільки бумажка треба?
ОхиИВздохи• 17 мая 2024
Ответ дляАль де Барановна
Тому що передвища.
А вона не дає відстрочку для мобілізації, якщо поетапно підвищуєш . Може ви знаєте?
АгатаХристя• 17 мая 2024
Ответ дляКраїна мрій
Скоріше всього чоловік призовного віку або його дружина цікавиться. Зараз наплив тих хто хоче вступити куди візьмуть
Аль де Барановна• 17 мая 2024
Ответ дляМоська-слон
а не магистр?
Ну тепер просто нема поняття повна вища чи неповна, тепер просто вища освіта, сюди входять різні рівні: бакалаврський, магістерський і т.д.
Аль де Барановна• 17 мая 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Дає.
Якщо у вас дитина, з дорослими там складніше
Светка-пипетка• 17 мая 2024
Вуз тільки дає можливість, спеціальність, а як ви її реалізуєте, то вже ваша морока.
Моська-слон• 17 мая 2024
Ответ дляОхиИВздохи
я точно знаю, что для поступления нужно подавать документы, то есть приписное. если его нет, то лучше и не пытаться...
Аль де Барановна• 17 мая 2024
Ответ дляМоська-слон
Ну так відстрочка і надається за наявності приписного, це ж логічно.
Моська-слон• 17 мая 2024
Ответ дляАль де Барановна
я в том плане, что если человек не хочет идти в тцк, то и поступать ему смысла нет, ведь без документов не примут
Аль де Барановна• 17 мая 2024
Ответ дляМоська-слон
Чисто теоретично - так, але людина, яка питала, говорила саме про відстрочку, а не про відсутність у військобліку, а відстрочку дають лише в тцк.
Я тертий жук• 17 мая 2024
Ответ дляАль де Барановна
Туда тоже нужны тесты.
Разве что в ПТУ
Аль де Барановна• 17 мая 2024
Ответ дляЯ тертий жук
Туда тоже нужны тесты.
Разве что в ПТУ
Туди не потрібно НМТ, лише іспит, який проводить сам коледж. І на платне беруть всіх.
Я тертий жук• 17 мая 2024
Ответ дляАгатаХристя
А смысл?
По новому закону мобилизовать могут даже студентов старше 25ти, если это не первое образование.
Не прокатит