Вареничніца• 20 мая 2024

Дівчата, хто відмовляв в пропозиції вийти заміж - чому відмовили?

І чи важко було казати - ні?
Уходя дверю не хлопать• 20 мая 2024
Лучше раз нет сказать , чем мучаться и разводиться или терпеть

Бабайко• 20 мая 2024
Понимала, что даже и при наличии чувств я не смогла бы жить с этим человеком: он деспотичен, ревнив, во всех грехах любил меня подозревать. Тяжело было, но на нет и суда нет
месяцкие• 20 мая 2024
Сложно. Поняла, что не хочу продолжать модель его семьи. Живя в одном городе, уже имея семьи, при встрече на протяжении
20 лет делаем вид, что не знаем друг друга.
ЦібаФу• 20 мая 2024
Любила не настільки сильно, як він мене. Задихалася в тому коханні просто ( Не хотіла бути дружиною військового
Мати тріля• 20 мая 2024
Тричі говорила ні, але шкодую що вчетверте здалась. Через 20 років шлюбу розлучаюсь і розумію що зіпсувала собі життя, втратила здоровʼя
все по ГОСТу!• 20 мая 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Полностью согласна.
Уси Пуси• 20 мая 2024
Спочатку сказала так, але потім відмовила, зарано все це було, 6 місяців стосунків лише. Потім побачила його справжнє обличчя. Важко.
все по ГОСТу!• 20 мая 2024
Ответ дляМати тріля
Он обижал Вас?
Тётя Хрюша• 20 мая 2024
Навіщо продовжувати стосунки, якщо вже зрозуміло, що це не підходяща людина?

Нагайна• 20 мая 2024
Не важко. Є чоловіки, з якими дуже класно спілкуватися, гуляти і тусити, але це зовсім не підходить для сімейного життя.
все по ГОСТу!• 20 мая 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Я до сих пор виню себя за то, что не смогла сказать нет. Потом развелась конечно, но зачем все это было?
Если бы можно было все вернуть - не выходила бы замуж за него.
ИзЮмрудная• 20 мая 2024
Нравилось проводить время но жить поняла будет адом , сильно не стремился не к чему , в один момент решила что буду женщиной лошадью тянущей все на себе . А он будет дальше планы строить как стать миллионером. В итоге сказала нет
Аль де Барановна• 20 мая 2024
Один раз відмовила. Тому що йому було 20 років, а мені 26. Ці стосунки були просто приємно провести час, погуляти. При тому, що він це зробив, коли я почала натякати, що у нас таки нема майбутнього. Тобто це було з його сторони просто втримати, не думаючи про наслідки.
Мама фіфті цента• 20 мая 2024
Ну дивіться. Я зустріла чоловіка.В сексі норм. Щедрий. Порядний, цікавий.не зануда,з почуттям гумору. Дуже симпатичний. Але на сьогодні ну дуже мало заробляє,йому катастрофічно не вистачає грошей.Роботу поки не змінює. Ще й мамою опікується. Тобто на свою мізерну зп повністю купує їй ліки,лікує і т.д. А потім віддає борги по півроку. З мамою не живе. Пропонує заміж. Навіщо мені це? Повісити на свою голову ці проблеми? Якби заробляв більше - можливо..А так тільки зустрічі. Ще й велика вірогідність,що з часом маму забере до себе. мама геть не здорова. З мамою знайома. Все має крутитися навколо неї.
перед цим відмовила,бо я маю житло,живу з дитиною. Він не має. Привести до себе в 1-кімн.не маю бажання. Хоча теж хороший чоловік. але все ж таки 1-кімн(хоч і не мала)це не те. Тому ні. Ну і запізно робив пропозицію. Перегоріла я вже.
Царевна в уггах• 20 мая 2024
Если я видела, что мужчина не подходит мне, то я обычно сразу все обрывала. Да, тактично все говорила, но твердо. Я обычно точно знаю, что мне надо, и кто мне подходит. Или не подходит. Могу быть и сама, если нет нормального, го быть с кем-попало не буду.
Пополняю_Карму• 20 мая 2024
Потому,что ко времени, когда было сделано предложение, любви уже не было
Ms. Доброта• 20 мая 2024
Мені було 19 років. Я ще хотіла пожити для себе, а не для нього. Та і пропозиція була так собі - запропонував просто розписатися.
Божа кульбабка• 20 мая 2024
Первое предложение сделал через полгода встречаний. Сказала сразу нет. Он знал моё отношение к замужеству, поэтому ок воспринял. Второй раз сделал уже лет через 12. Пришлось согласиться. Он привёл свои аргументы, почему для него это важно. Я решила, что ну и ладно, если это сделает его счастливым. В моем окружении человек 5 только знает, что зарегистрировали отношения. Меня это устраивает.
Автор, если вы противник брака, то поговорите с партнером своим
Мама фіфті цента• 20 мая 2024
згадала ще. відмовила в 18 років.я вчилася на 2 курсі,він викладач 28-річний.Симпатичний,прикольний.Але я молода.. відмовила. Чому? бо не кохала,дітей не хотіла і ще після фрази його- а хто ж буде допомагати моїй мамі?(батько після інсульту і вони жилим разом),я здриснула через 10 хв з кафешки. він хотів обсадити мене дітьми і своєю мамою.

Дуняша• 20 мая 2024
Сказала, що подумаю, до того 5 років жили разом, з часом зрозуміла, що діла з ним не буде, боялась відповісти - ні. Мені тоді 25 було, ще й на моє др зробив. Прожили ще 2 роки, і розійшлась з ним. Чого так тянула з рішенням, не питайте))
А діла не буде, бо задовбав ревнощами, контролем, і побут на мені, це також дістало)))
Дуняша• 20 мая 2024
Ответ дляМама фіфті цента
Яка ви розумниця!
Бибер-анонимер• 20 мая 2024
після фрази що в мене надто бідна родина і я сама не багата зрозуміла що зустрічаюсь з виродком і всі його бла-бла про одруження і майбутнє то лапша, і досі знаю деяких чоловіків хто робить своїм жінкам пропозиції лише на словах) будьте уважні
Ухахайкина• 20 мая 2024
Зустрічались 1,5 років ( мені було 19, йому 24), познайомили батьків, він зробив пропозицію тоном наче робить мені послугу. В одну мить в мене відкрилися очі і зрозуміла, на скільки він пихатий і самолюбивий при тому, що в житті абсолютний нуль.
Я відмовила, він в це ні як не міг повірити.
Років через 20 побачила його з лисиною в формі охоронника в Укртелекомі 🤣
Ухахайкина• 20 мая 2024
Ответ дляМама фіфті цента
Я пам´ятаю, Ви створювали тему про нього.
Ви молодець, прийняли правильне рішення 👍
Диви яка я пава!• 20 мая 2024
Отказывала много раз парню потому, что считала мне очень рано замуж. Нет, было говорить легко, ведь отказ был обоснованный. На какой-то сотый раз сдалась и не пожалела.
Почекуха• 20 мая 2024
Ні разу не відмовляла, тому у свої 23 вже вдруге заміжня.
Якби навіть повернути час назад і знати всі наслідки, то навряд би і зараз відмовила, це все досвід, хоч іноді гіркий, та і не без вигоди.
Мати тріля• 20 мая 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Он обижал Вас?
Так, але я цього навіть не розуміла. Вважала себе щасливою, не злазячи з операц.столів. Коли зрозуміла то вже здоровʼя не повернути
ЯНаПэПэ• 20 мая 2024
Не кохала
Простецкая• 20 мая 2024
Мені було 20, я вважала, що це зарано. В принципі, і зараз так вважаю, але і шкодую, що не вийшла заміж за того хлопця. Кликав ще раз років через 5, але щось не склалось.
Шкода(