Ужгород• 20 мая 2024

Виборцям зелі….

Ну що нагадати на що ви повелися? Всі задоволенні?
Я розповім Вам про Україну своєї мрії.
Україну, де стріляють лише салюти на весіллях та днях народження.
Україну, де відкрити бізнес можна за годину, отримати закордонний паспорт — за 15 хвилин, а проголосувати на виборах – за одну секунду, в Інтернеті.
Де немає оголошень «Робота в Польщі». А в Польщі є оголошення «Робота в Україні».
Де в молодої сім’ї є один клопіт — обрати квартиру в місті чи заміський будинок.
Де лікарі та вчителі отримують реальну заробітну плату, а корупціонери — реальні строки.
Де недоторканими є Карпатські ліси, а не депутати.
Де бабця отримує гідну пенсію, а не інфаркт від рахунку за комуналку.
Де підставою призначення на посаду є розум, освіта, талант і совість, а не те, що разом хрестили дітей.
Де дороги є, а дурнів — немає.
Це — Україна реальної та здійсненної мрії. Україна найближчого майбутнього.
Україна, в яку повертаються.
Україна, якою ми будемо пишатися та цінувати, а решта — знати і поважати.
Україна, з якої не поїдуть наші діти.
А тепер про те, як це зробити.
Те, що я презентую, — це не просто моя програма. Це мої цінності. Це те, у що я вірю і чому готовий служити.
ШанельКуКу• 20 мая 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Стену Яценюка видели? А она есть. По документам по крайней мере.
ну то попередники, а за три роки з 19-го, що було зроблено?

Добро с Кулаками• 20 мая 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Страшно за будь кого теперь голосовать. Украинцем подсовывают одного хуже другого.
Не те, що в раші. Щасливі істоти)
Весела пiсенька• 20 мая 2024
Ответ дляУжгород
Ви думаєте, що зробили вибір? За вас це зробив телевізор і пропаганда. У вас немає вибору.
погодите, вы только что писали, что как раз 73 % и сделали выбор. а теперь получается нет? так кто же тогда виноват, тупые людишки или пропаганда?
Моя улюблена страшко• 20 мая 2024
Ответ дляТелепузик
Предвыборная программа сивочолого Пэтра, что ли? )))
Ботик на работе,да?
Света С Приветом• 20 мая 2024
Ответ дляУжгород
В мене немає телевізору. Про вибір без вибору я ще в найпершому повідомленні тут написала.
автор Ужгород • 20 мая 2024
Ответ дляБольшой секретик
Добре, що робимо? Пропонуйте.
Думай-те наступного разу, от і все🤷🏼‍♀️
СкиниУскачи!• 20 мая 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Протестный электорат должен был выехать ещё до начала полномасштабного вторжения. Так чего же вы ждали? Что все как-нибудь рассосется?
С чего вы решили , что я в Украине? Жалею только, что в 14 не уехала

Цигарний шланг• 20 мая 2024
Ответ дляТелепузик
73% от явившихся на избирательные участки. А у вас есть статистика, какая была явка?
Ради святого Петра и выборов в олин тур убрали минимальный порог явки. Было ДО того, если не ошибаюсь, необходимая явка более 50% избирателей.
Зеля уже по накатанному пошел.
Как здесь пишут знающие люди, приближенные к ЦВК, это не имеет значения. Все равно нарисовали и озвучили.
Про Зеленского не скажу, а при избрании Порошенко явка составила 59 процентов. Так пишут,
Галябалована• 20 мая 2024
Ответ дляУжгород
Думай-те наступного разу, от і все🤷🏼‍♀️
До наступного разу ще дожити би ...
Добро с Кулаками• 20 мая 2024
Ответ дляГалябалована
Викладуйте, згадаймо все
Брехні не колекціоную
автор Ужгород • 20 мая 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Удалено администрацией...
Добро с Кулаками• 20 мая 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Крим в Україну не хоче.І це правда.
А чому Пороху про це не сказали?
Однозначная• 20 мая 2024
Особенно понравилось ’а проголосувати на виборах – за одну секунду, в Інтернеті.’. Наверное, автора этого лозунга зе в окопы отправил.
Зайканалужайке• 20 мая 2024
Ответ длямуха в кедах
Вот, что значит свобода слова - грязью президента поливать
Это вам не рашка) Не могу представить в ней такую тему про х’йла
А толку?
Паратруперсупер• 20 мая 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Не те, що в раші. Щасливі істоти)
Что там в Рашке меня не интересует.
Пургену мне• 20 мая 2024
Ответ дляУжгород
Ні до чого, але ж ви бігущіє по граблям. 😫
А был выбор? Социологи ведь сразу тогда говорили, что это выбор не в пользу Зели, а против Пороха.
Цигарний шланг• 20 мая 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Так и я вам о том же и написала.
Моя улюблена страшко• 20 мая 2024
Ответ дляПліткарка
А якби виграв Порошенко і пуйло все одно б напав, то про що б Ви зараз нили?
Если бы да кабы во рту выросли грибы.
Пліткарка• 20 мая 2024
Ответ дляШанельКуКу
чому не будували укріплення на кордоні, поки на це був час, чому згорнули оборонні проекти?
голосували по приколу - відповідайте серйозно!
Що там зі стіною Яценюка? АТО за 2 тижні? Дебальцево та Іловайськ? Справа Свинарчука? Жму руку, абнимаю?

ШанельКуКу• 20 мая 2024
Ответ дляВесела пiсенька
за кордоном виборці більш свідомі, майже 70% за Порошенка
Добро с Кулаками• 20 мая 2024
Ответ дляТихоЯ
фото
На фото схудлий та помолодівший)
Полковой раввин Изя• 20 мая 2024
Забавный манифест ’ни о чём’.
МАМА НИКИТКИ-2• 20 мая 2024
А то до Зе все це було?
Автор, ви з якої країни рожевих поні нам віщаєте?
Моя улюблена страшко• 20 мая 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
А чому Пороху про це не сказали?
Хто не сказав?Кримчани сказали.
Добро с Кулаками• 20 мая 2024
Ответ дляУжгород
Ця тема не про Порошенка, що ж ви ще виборці бігаєте з ним як всрані? Тема про обіцянки зелі, кожне друге повідомлення, а ваш парашенко😂
Так ви в старпості так і написали. Брехні попєрєдників не згадувати, обсирати Зелю. А то не зрозуміло якось
КаРаКаТиЦа• 20 мая 2024
Ответ дляВесела пiсенька
и к чему это? как, наезжая на людей, которые уже с этим ничего не сделают, вы на что-то повлияете?
а ці люди бодай визнали свою помилку і вину за оце? Я ні одного не зустрічала. Чую хіба ’не голосавал, нас абманулі’ і навіть як Україна вистоїть наперекір оцій зеленій чумі, через пару років оці знову все просруть
Цигарний шланг• 20 мая 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
А чому Пороху про це не сказали?
Ну как же не сказали? Он в феврале 2014 туда ездил, чтобы лично услышать. Наверное.
Света С Приветом• 20 мая 2024
Ответ дляПургену мне
Порохоботи не сприймають цей аргумент. Он автор вище тупими називає, пропаганда і все що завгодно.
А я навіть не уявляю, кого треба було виставити, щоб порох його переміг на тих виборах.
КаРаКаТиЦа• 20 мая 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Ви зараз умієте думати об´єктивно? Ви ж розумієте що його поставили президентом і за ним стоять не звичайні люди. Він тільки промовляє те,що йому дозволяють
ти гляди. як заспівали
Зайканалужайке• 20 мая 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Для начала пусть повоюют те, кто выбрал Порошенк и его ’Закончу АТО за 2 недели’. Так будет справедливо.
А при Порошенку хіба кордони закриті були і чоловіків насильно на війну відправляли?