Ужгород• 20 мая 2024

Виборцям зелі….

Ну що нагадати на що ви повелися? Всі задоволенні?
Я розповім Вам про Україну своєї мрії.
Україну, де стріляють лише салюти на весіллях та днях народження.
Україну, де відкрити бізнес можна за годину, отримати закордонний паспорт — за 15 хвилин, а проголосувати на виборах – за одну секунду, в Інтернеті.
Де немає оголошень «Робота в Польщі». А в Польщі є оголошення «Робота в Україні».
Де в молодої сім’ї є один клопіт — обрати квартиру в місті чи заміський будинок.
Де лікарі та вчителі отримують реальну заробітну плату, а корупціонери — реальні строки.
Де недоторканими є Карпатські ліси, а не депутати.
Де бабця отримує гідну пенсію, а не інфаркт від рахунку за комуналку.
Де підставою призначення на посаду є розум, освіта, талант і совість, а не те, що разом хрестили дітей.
Де дороги є, а дурнів — немає.
Це — Україна реальної та здійсненної мрії. Україна найближчого майбутнього.
Україна, в яку повертаються.
Україна, якою ми будемо пишатися та цінувати, а решта — знати і поважати.
Україна, з якої не поїдуть наші діти.
А тепер про те, як це зробити.
Те, що я презентую, — це не просто моя програма. Це мої цінності. Це те, у що я вірю і чому готовий служити.
Добро с Кулаками• 20 мая 2024
Ответ дляУжгород
Ні до чого, але ж ви бігущіє по граблям. 😫
Все стабільно Порох повернув Крим, Зе закінчив війну.
Играю_на_кларнете• 20 мая 2024
Ответ дляТут надолго
Зе к этой «программе» не имеет никакого отношения. Ни при одном президенте такой страны не было бы, да ее и нет в мире. Пока людьми движут личные интересы, интересы своего обогащения, продвижения детей и родственников и тд все будет так, как есть, ну где то в большой степени, где то в меньшей.
Він не був бідною людиною. Його просто попросили зіграти звичайну роль
Галябалована• 20 мая 2024
Ответ дляУжгород
Що писати? Я програму найвеличнішого виклала.
Схоже ЗЕ-адептам вона не подобається
Большой секретик• 20 мая 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
А я за то чтоб воевать шли только те кто его выбрал. Вот их пусть и мобилизуют. Вот это будет справедливо
А ваш звісно не за Зе?))) Тому хай дома сидить?
Цигарний шланг• 20 мая 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Не смішіть з голосуванням
Вы думаете нарисовали? Как на болотах 146%)
Тут надолго• 20 мая 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
К чему это?
Шопингмонстр• 20 мая 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Ви зараз умієте думати об´єктивно? Ви ж розумієте що його поставили президентом і за ним стоять не звичайні люди. Він тільки промовляє те,що йому дозволяють
а кто за ним стоит?
кто та пресловутая ’печерская горка’?
не говорите что ермак
sahkana• 20 мая 2024
Дякую ,автор,підняли настрій!Ото Зеля у ваших хазяїв кісткою в горлі!Передайте своїм дурбеликам -кураторам,нехай наклепають щось подушевнєє
Цигарний шланг• 20 мая 2024
Ответ дляДомашка
мы должны объединиться и скинуть власть олигархов, а не грызться между собой.
выборы - это театр, фальш, иллюзия.
нет никаких правдивых выборов,
олигархи все поделили между собой
А мы в нем актеры. Просто есть герои, а есть статисты.
СкиниУскачи!• 20 мая 2024
Ответ дляБольшой секретик
Главное, чтобы вы не сидели. Кто поддержал, тот и вперёд
Добро с Кулаками• 20 мая 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Правильно. А решта буде сидіти і чекати рашку.
Заліковий троль• 20 мая 2024
Ответ дляВесела пiсенька
и к чему это? как, наезжая на людей, которые уже с этим ничего не сделают, вы на что-то повлияете?
Думать нужно было этим людям,мозг включать,у автора просто уже ’терпець урвався’
Играю_на_кларнете• 20 мая 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Просто озвучили
Большой секретик• 20 мая 2024
Ответ дляУжгород
Полегшало? Чому не скликаєте майдан? Може і ми підтянемося, якщо самі нам докажете, що порох було б краще.
Весела пiсенька• 20 мая 2024
Ответ дляЗаліковий троль
вот толку говорить ’надо было то, надо было это’, это никак не решит текущие проблемы.
Света С Приветом• 20 мая 2024
Ответ дляУжгород
Да, бо не голосувала за нього.
Сивочолий фореве?
Багато людей голосували не ’за’ Зе, а проти Пецьки. Отакі в нас вибори без вибору...
Цигарний шланг• 20 мая 2024
Ответ дляШанельКуКу
чому не будували укріплення на кордоні, поки на це був час, чому згорнули оборонні проекти?
голосували по приколу - відповідайте серйозно!
Стену Яценюка видели? А она есть. По документам по крайней мере.
Жертва интернета• 20 мая 2024
То це сєкта сивочолого чи ботня Медведчука таке клепає?Може,Ольгинські ?
Блиск думки• 20 мая 2024
Ответ дляУжгород
То есть до земли такая страна была,а он ее просрал?
Играю_на_кларнете• 20 мая 2024
Ответ дляТут надолго
К чему это?
До того,що іноді потрібно включати мізки. Про Майдан та Петя президент я знала ще задовго до майдану. А нам зробили постанову
Паратруперсупер• 20 мая 2024
Страшно за будь кого теперь голосовать. Украинцем подсовывают одного хуже другого.
Заліковий троль• 20 мая 2024
Ответ длямуха в кедах
Вот, что значит свобода слова - грязью президента поливать
Это вам не рашка) Не могу представить в ней такую тему про х’йла
Так там же зомбированый народ,Вы сравниои- а здесь,как у автора ещё есть ум и критическое мышление
Играю_на_кларнете• 20 мая 2024
Ответ дляШопингмонстр
а кто за ним стоит?
кто та пресловутая ’печерская горка’?
не говорите что ермак
Не знаю,але хто пропустив звичайного актора в президенти
Гірчинка• 20 мая 2024
Ответ дляПомеха справа
Она всє в Гєрманіі
О и тут Германию с пособиями вспомнили
Тут надолго• 20 мая 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Вы не поняли о чем я написала. Это не про Петю и на про майдан
Ася Карповна• 20 мая 2024
Никогда не признают они своей вины. Сволочи. И не воюют они. Воюют те, кто за это не голосовал. А эти жопу на польском диване просиживают.
Добро с Кулаками• 20 мая 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
За Петюню? А де його сини зараз?
За Кулю в лоба треба було
Большой секретик• 20 мая 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Мій військовий, з першого дня, як і положено, коли війна. Не за Зеленського.
автор Ужгород • 20 мая 2024
Ответ дляБольшой секретик
То ви ж казали якщо що то зметете зелю, змітуни🤣
Телепузик• 20 мая 2024
Предвыборная программа сивочолого Пэтра, что ли? )))