ЧукИГеки• 22 мая 2024

Нужен самый лучший ручной фонарь на ДР парню. Какой выбрать?

Он скинул фирму Olight для примера (до войны сказал, он стоил ок 4000грн) и попросил посоветоваться со знатоками экстремальных видов спорта, какие функции должны быть в ручном фонаре и какую фирму купить, чтоб он ближайшие очень много лет о фонаре не думал.
тянитолкайка• 22 мая 2024
Ему для каких целей?

автор ЧукИГеки • 22 мая 2024
Ответ длятянитолкайка
Ему для каких целей?
Вот ща отвечает: ’Ночью в горах ходить и тд, водонепроницаемый желательно. Да, ручной фонарик, чтоб и длинный луч и рассеянный на область. Ну хз, мне надо чтоб упав с горы он тоже светил. А не нежный)’
Скіфська пектораль• 22 мая 2024
Фенікс чудовий ліхтар, не ніжний, води не боїться. Нашому вже років 8, з гори не кидали, але падав не один раз, в морі купали
ХикориДикори• 23 мая 2024
Ответ дляЧукИГеки
Тоді будь якій потужний в районі 20$ з алік, в мене такий. Я з ним в гори, ліс, заброшені села ходила, пірнала(запаковувавла в гермомішок) але до 9 метрів,йому вже 3 роки, нарікань немає. В нього кілька режимів, раджу одразу замовити акумулятори, для цього 18650. Бо 26650, дивіться які підійдуть(ці потужніші). Але якщо хочете прям топовий і фірмовий я би радила Фенікс
ХикориДикори• 23 мая 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
І я за Фенікс. нажаль я в одному поході свій Фенікс загубила, замовила з аліку як тимчасовий варіант, що вище скинула і досі його юзаю 3 роки як)) не те, але дуже непогано))
автор ЧукИГеки • 23 мая 2024
Ответ дляХикориДикори
А чем отличается от Феникса? Чем не те?
ХикориДикори• 23 мая 2024
Ответ дляЧукИГеки
А чем отличается от Феникса? Чем не те?
Діоди не так чітко відколібровані, плата зарядки у Фенікса краща, тобто у Фенікса рівномірно розряжаєтся заряд, цей жере акумулятор сильно, а у Фенікса кращий контроль вольтажу. Тобто якщо не на тиждень ідете в походи і не плануєте по ночами лазити, а на кілтка днів чи умовно на тиждень, але в темряві вам трохи пару годин підсвітити, то це не критично, з Аліку підійде(але не дешевше 20$). Ну і Фенікс вологостійкій, його примочити не критично і можна під водою світити, на не великих глибинах, без гермомішка.. він не боїться бруду і пил. Як він турист любитель, не профі виживальник, то з аліку підійде повністю )))

автор ЧукИГеки • 23 мая 2024
Ответ дляХикориДикори
не, там НА ВЫРОСТ НАДО. Чтоб ближайшие много лет не думать о фонаре. То есть о выборе фонаря, о поломке фонаря, о том, что пощло не так в последнем использовании и что бы получше иметь...
ХикориДикори• 23 мая 2024
Ответ дляЧукИГеки
Якщо от прям на роки, щоб бути впевненим в ньому то Фенікс однозначно. Типу раз купив і на роки. Поки його фура не переїде чи ви його не загубите, він буде працювати, його вбити неможливо
автор ЧукИГеки • 23 мая 2024
Ответ дляХикориДикори
а олайт?
Я вот нагуглила обзоры. Включила субтитры - пытаюсь разобраться.

автор ЧукИГеки • 23 мая 2024
Ответ дляХикориДикори
а что значат эти цифры? в обзоре (ниже ссылки) 18650 упоминается цифра
ХикориДикори• 23 мая 2024
Ответ дляЧукИГеки
а олайт?
Я вот нагуглила обзоры. Включила субтитры - пытаюсь разобраться. https://www.youtube.com/watch?v=xs7riXFc4_k

https://www.youtube.com/watch?v=yB5yelBgDHo
Я чесно не мала досвіду, тому не підскажу, я навіть цю фірму не знаю, але я не прям профі в цьому
автор ЧукИГеки • 23 мая 2024
Ответ дляХикориДикори
Оц, капец... А что тут ставить? Какие галочки?
автор ЧукИГеки • 23 мая 2024
Ответ дляХикориДикори
Правильно выбрала флнарь тактический? Или нет?
автор ЧукИГеки • 23 мая 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Вот на рашнявом сайте рейтинг нашла
ХикориДикори• 23 мая 2024
Ответ дляЧукИГеки
Це типо розмір акумуляторної бататареї. 18 це діаметр в міліметрах, 650 це довжина. Те ж саме 26 це діаметр, 650 це довжина, тобто у другої ємність буде більше. Але я б радила 18650, бо це найпопулярніший розмір і навіть якщо формат 26650 то є спеціальні гільзі в яку можна вставити акамулятор(вона завжди йде в комплекті)
автор ЧукИГеки • 23 мая 2024
Ответ дляХикориДикори
Пытаюсь понять: 18650 потоньше будет дубиночка? А 26650 потолще?
автор ЧукИГеки • 23 мая 2024
Ответ дляХикориДикори
Советчицы, милые, спасайте! Чем дальше в лес... Что выбирать?
ХикориДикори• 23 мая 2024
Ответ дляЧукИГеки
Так. І залишити тільки 18650 і далі вибирайте по ціні, що вас влаштовує

автор ЧукИГеки • 23 мая 2024
Ответ дляХикориДикори
Дякую. Там світловий потік в результатах різний. Ось аж 3200. Взяти такий на виріст? https://hotline.ua/ua/sport-fonariki/fenix-tk35ue-...
ХикориДикори• 23 мая 2024
Ответ дляЧукИГеки
Вот на рашнявом сайте рейтинг нашла
Ц цього знаю Петцль, він для альпіністів більше, більш каски, ще найткор хороший. Але з них Фенікс кращий, як саме тактичний. Найткор також непоганий
автор ЧукИГеки • 23 мая 2024
Ответ дляХикориДикори
А що за оце зверху та на шнурі?
Вибачте, я перший раз таке бачу:)
ХикориДикори• 23 мая 2024
Ответ дляЧукИГеки
Так, цей супер, крі дуже хороші діоди, айпі68 це гарний захист від пилу, бруду(повний захист) і на 1 метр під водою можна погрузити, до 30 хвилин. Оптика гарна.+ що 2 батареї, велика ємкість.але скоріш за все їх окремо треба докупити
ХикориДикори• 23 мая 2024
Ответ дляЧукИГеки
А що за оце зверху та на шнурі?
Вибачте, я перший раз таке бачу:)
Це варіант для зброї, на гвинтівку чіпляти, коротше на зброю. Для походів це не потрібно
автор ЧукИГеки • 23 мая 2024
Ответ дляХикориДикори
Дякую! Дуже!
ХикориДикори• 23 мая 2024
Ответ дляЧукИГеки
Дякую! Дуже!
Будь ласка) якщо є питання, чим зможу пораджу)
автор ЧукИГеки • 23 мая 2024
Ответ дляХикориДикори
Ось знайшла лікбез: Вибираємо джерело живлення
Ліхтарики бувають акумуляторні (часто з акумулятором 18650 ) та на батарейках.
Якщо ліхтарик використовуватиметься часто – краще вибрати акумуляторну модель та заощадити на покупці батарейок.
Якщо додаткове освітлення потрібно час від часу – вибирайте ліхтарик на батарейках, АКБ від тривалої бездіяльності можуть стати непридатними.
Ліхтарик на батарейках виграє і в автономності, коли немає можливості зарядити акумулятор, наприклад, у тривалому поході далеко від «цивілізації». Купуєте кілька комплектів батарейок – і ви забезпечені світлом на кілька днів, а то й тижнів.
Батарейки всередині ліхтариків бувають різного типу. Наша порада – вибирайте модель, батарейки для якої найлегше купити в найближчих магазинах.
Найпопулярніші батарейки формату ААА та АА. А ось батарейки типу С та D знайти складніше.
Ідеальний варіант – акумуляторний ліхтарик, розрахований під звичайні батарейки формату АА або ААА.
Тоді його можна використовувати з живленням від АКБ, а в екстреному випадку – поставити звичайні батарейки. https://hotline.ua/ua/guides/yak-vibrati-lhtarik/

Що розумію: є звичайні батарейки, а є акумуляторні. мене такі є. Оті 18650 - то не АА формат?
автор ЧукИГеки • 23 мая 2024
Ответ дляХикориДикори
Дякую! Я там вище кинула посилання на лікбез та моє питання по типу батарейок. Той лікбез мене зарив ще більше:(
Ручні ліхтарики складаються з трьох частин:

головна – з джерелом світла, відбивачем та системою фокусування;
центральна – сюди встановлюються елементи живлення та розміщені кнопки управління;
хвостова – кришка, що закриває відсік для елементів живлення, тут також бувають кнопки управління.
Корисні поради під час вибору ручного ліхтарика.
Вибирайте модель зі змінною головною частиною. Різні насадки та світлофільтри додають ліхтарику функціональності.
автор ЧукИГеки • 23 мая 2024
Ответ дляХикориДикори
зайшла на олайт сайт. Типи в каталозі:
EDC ЛІХТАРІ,
ТАКТИЧНІ/МИСЛИВСЬКІ

ПОШУКОВІ ЛІХТАРІ

ТУРИСТИЧНІ ЛІХТАРІ

шо обирати?
автор ЧукИГеки • 23 мая 2024
Ответ дляХикориДикори
тримайте мене, семеро: https://olight.ua/ua/category/lanterns/edc/?page=3...

https://olight.ua/ua/category/lanterns/takticheski...