Тень льва• 12 июня 2024
дитина часто запрошує вгості подружок
ми живемо вдвох за кордоном. дочка часто скучає і сумує, і тут вона завела подружок в домі - і постійно запрошує їх додому.
в свою кімнату. але в квартирі галдьож.
це зйомна квартира і дуже треба бути акуратною.
і мене реально напрягає, бо в хаті шумно.
Яка норма оцих запрошень? бо з іншого боку ми самі в чужій країні, і знайомих мати дуже добре, бо ми зовсім одні.
Як поступати? Посиділи пів год, я підійшла і покликала дитину в магазин і т.п.?
бо я не хочу прохідного двору також
в свою кімнату. але в квартирі галдьож.
бо я не хочу прохідного двору також
Тень льва
• 12 июня 2024
Ответ дляАдминко
Насколько часто ? Кроме шума , что-то чудят?
та тільки подружились, але от пару днів щодня))))
Chaterbox• 12 июня 2024
скажіть їм наступного разу, що сусіди вже поскаржились вам на шум в домі, хай постараються поводитись тихіше.
а який вік?
Админко• 12 июня 2024
Ответ дляТень льва
Для меня главное чтоб шкоды не делали ? Сколько им лет ?
У меня тоже так часто, вот последний приход - одна скрутила медный краник на уличном умывальнике, как она то умудрилась сделать - без понятия, потом зашла в гараж, пока я отошла , и разломала фонарик мужа
Сказала что б именно эту девочку не приглашала, остальные - пожалуйста.
А если ничего не чудят, то пусть гуляют, лучше у вас под присмотром, чем уходят куда то
Тень льва
• 12 июня 2024
Ответ дляChaterbox
а який вік?
Моїй 7.
Іншим 5 і 8. І ще хлопчик сусід шумний десь 7
Тень льва
• 12 июня 2024
Ответ дляАдминко
Оце так цабе• 12 июня 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Нема двору, щоб дітям зробити пікнік?
Одразу, пікнік? ))) Тоді , точно, будуть ще частіше приходити.
Дон Пэдро• 12 июня 2024
поставтерамки. 2 рази в неділю
наприклад. гуляти можна і на вулиці якщо що))
Звоночек• 12 июня 2024
Ответ дляТень льва
Моїй 7.
ой, автор, так і скажіть, що хай граються на дворі, тим паче, літо зараз. Такий вік, що галдьож цей я уявляю
Кручу хвости• 12 июня 2024
Ответ дляТень льва
Моїй 7.
В такому віці ще впринципі рано запрошувати, діти малі , за ними потрібно дивитися. Підліткам дозволяю, але тоді , коли це мені зручно , як правило , коли мене нема вдома , тоді квартира в їхньому розпорядженні
Тень льва
• 12 июня 2024
Ответ дляКручу хвости
Заборонити дитині?
Бо тут так прийнято, що діти ходять з квартири в квартиру(((
Навіть не знаю як краще зробити
Кручу хвости• 12 июня 2024
Ответ дляТень льва
Заборонити дитині?
Навіть не знаю як краще зробити
Я б не дозволяла і не дозволяю меншій дитині якраз такого віку. Підросте - буде запрошувати, а відповідальність за чужих дітей мені не потрібна
Тень льва
• 12 июня 2024
Ответ дляКручу хвости
от вони приходять. як мені? сказати не заходьте? дитина вже на завтра знов запросила.
Спасу мир• 12 июня 2024
Ответ дляТень льва
То скажіть своїй дитині, що Ви від неї хочете.
Кручу хвости• 12 июня 2024
Ответ дляТень льва
Це ж ви вирішуєте , а не дитина, як вона без вашого дозволу може когось запрошувати?