Чижик Пижик• 14 июня 2024

Дивне запитання

Привіт, дівчатка))
Трошки більше двох місяців працюю на новій роботі в банку. Іноді я підміняю на іншому відділенні нашому. Там є хлопець, якому здається я подобаюсь. Сьогодні він запитав мене чи я піду з ними десь на пікнік чи просто провести час після роботи, якщо вони захочуть зібратись. Для мене це дивне запитання, так як я приходжу раз в тиждень. Що він цим хотів сказати?
Тушьмушьнюшь• 14 июня 2024
В чому дивина?

автор Чижик Пижик • 14 июня 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
В чому дивина?
В тому, що я не зовсім їхня колега. Приходжу раз на тиждень, іноді рідше.
Тётя Хрюша• 14 июня 2024
В його запитанні була відповідь на ваше питання. Він хотів запитати, що і зробив, чи ви підете з ними на пікнік чи просто погуляти після роботи
Тушьмушьнюшь• 14 июня 2024
Ответ дляЧижик Пижик
То ви ж працюєте 🙈 Точно дивина)
автор Чижик Пижик • 14 июня 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Так, лише не знаю нащо
Глаголиця• 14 июня 2024
Беги, парень, беги
Апофиозная• 14 июня 2024
Просто из вежливости спросил пойдёте с ними или нет. А то вдруг потом узнаете, что они куда-то ходили и без Вас.
Тётя Хрюша• 14 июня 2024
Що значить навіщо? Щоб знати чи звати вас, коли вони будуть збиратися, чи ні
Просто Фіфа• 14 июня 2024
Знову ви

Капризуля• 14 июня 2024
дивна ви
Не за Будка• 14 июня 2024
Так що ви відповіли?
Физрукая• 14 июня 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Так, лише не знаю нащо
Скажіть йому:’не зв´язуйся зі мною, я тупа’. Це вирішить вашу проблему.
Кукусик• 14 июня 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Так, лише не знаю нащо
Пр ходу хлопець зробив велику помилку.
Стетоскопуло• 14 июня 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Нравитесь ему. Что непонятного
Стетоскопуло• 14 июня 2024
Ответ дляФизрукая
Люблю кетчуп• 14 июня 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Так, лише не знаю нащо
Та все ясно.
Хоче щоб ви дров нарубали та шашлика нажарили поки він з колегами буде відпочивати.
Кажіть що ви за так не підете, що ви знаєте собі ціну...
Ну і назвіть ціну.
автор Чижик Пижик • 14 июня 2024
Ответ дляКапризуля
дивна ви
Чому так думаєте?
автор Чижик Пижик • 14 июня 2024
Ответ дляНе за Будка
Так що ви відповіли?
Що, не знаю
автор Чижик Пижик • 14 июня 2024
Ответ дляФизрукая
Чому тупа??

Э-велин@• 14 июня 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Ну поэтому и спросил, пойдете ли вы с коллективом? Что тут странного? Вы с людьми никогда не общались?
Тем более, вы ему нравитесь, если бы не нравились, не спрашивал бы
Капризуля• 14 июня 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Чому так думаєте?
ну запросив й запросив, а ви вже собі щось нафантазували

я - компанейська) пішла б
Не за Будка• 14 июня 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Що, не знаю
Можна ж було злитись. Типу, ой ну якщо не буду зайнята і тд.
Не за Будка• 14 июня 2024
Ответ дляКапризуля

я - компанейська) пішла б
Я теж пішла б) Один раз так пішла. Зустрічаємось тепер
На_оба_рот• 14 июня 2024
Дивне було б запитання від нього: в якому салоні ти вуса скубаєш? А так, звичайно запитання, без підтекстів.
Свезло так свезло• 14 июня 2024
Ответ дляФизрукая
Найкраща відповідь! )))