У дівчинки майже 6 років в лівій молочній залозі з’явилось щось схоже на кульку, овальної форми, не турбує. Можливо у когось була схожа ситуація, до кого зверталися та як вирішилась проблема. Дякую
K.Yurchenko• 15 июня 2024
В мене таке було, коли груди почали рости. Але мені було років 10-11. Може, наслідки акселерації і раннього статевого дозрівання?