Женщинас• 18 июня 2024

Сир по типу пармезан доїде два дні автобусом?

Італія-Украіна
Чи краще не ризикувати?
КрестьянинДиор• 18 июня 2024
Доїде. Шо йому буде
Мульйонерша• 18 июня 2024
Заморозьте перед поездкой, потом укутайте в фольгу или плотную ткань
автор Женщинас • 18 июня 2024
Ответ дляМульйонерша
О, дякую за пораду
Котики-муркотики• 18 июня 2024
А що там ризикквпти - зріжете трохи верху у крайньому випадку.
Покращена• 18 июня 2024
Или бутылку воды заморозить и укутать с сыром
Ля-ля-ля• 18 июня 2024
В Украине есть пармезан.

Из за таких странных людей, которые везут сильно пахнущие продукты летом, вонь на весь автобус.
Оцененная• 18 июня 2024
Я сири передаю починаючи з жовтня - дівчата передавали на початку вересня, то пропали в дорозі, в Україні викинули. Сорт був не пармезан, інший твердий.
Котики-муркотики• 18 июня 2024
Ответ дляОцененная
Тверді сорти за добу-дві?
Не чула такого.
На ринках та в магазинах підрізають і вперед.
Домашня Зюзя• 18 июня 2024
Мама висилає то нічого їм нема.
Але влітку краще звичайно не передавати .
Мама передавала моцаркллу і ще якийсь то вони смерділи одразу
А пармезану нічого не має
Оцененная• 18 июня 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Тверді сорти за добу-дві?
Не чула такого.
Так, за дві доби повністю зіпсувався, смердючий. Може хто і їсть, але ж це отруїтися можна та і несмачно.
автор Женщинас • 18 июня 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
В Украине есть пармезан.

Та заспокойтесь, я ще не возила)))
Він би все одно їхав в багажному відділенні
Тим паче він в вакуумній упаковці
Ля-ля-ля• 18 июня 2024
Ответ дляЖенщинас
Та заспокойтесь, я ще не возила)))
Тим паче він в вакуумній упаковці
Я абсолютно спокойна. Это вам информация для размышления. Часто желудок важнее мозгов.
автор Женщинас • 18 июня 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Я пожартувала з вами, не ображайтесь. Повірьте я ніколи нічого смердючого не везу, і сама не люблю таке
Ля-ля-ля• 18 июня 2024
Ответ дляЖенщинас
Я просто помню времена когда Аккорд тур рулил, были отличные туры автобусные, и пол автобуса из Франции везли летом вино и сыыыыр…. 🤦‍♂️😂
Вспомнилось
мадамГрицацуева• 18 июня 2024
Ответ дляЖенщинас
О, дякую за пораду
Не можна заморожувати тверді сири, вони гублять вологість та свою структуру: після розморозки стають дуже сухими та крихкими.. Нічого з тим твердим сиром не станеться і за тиждень без холодильника, тому спокійно його можете перевозити - вони не псуються