Miss Faina• 25 июня 2024

Ще раз про документи міжнародного зразка для котика. Україна-Іспанія

Доброго дня. Я в цьому питанні чайник. Хто може підказати, які кроки мені почати робити. Я зараз на 12 днів в Україні. Планувала звернутися в державну вет клініку (йду в понеділок) почати робити щеплення і через місяць забрати котика з собою. Це так працює чи все затягується на довго? Та довідка яка видається за 3 дні до вильота її дійсно можна отримати за 3 дні до вильота? )) бо квитки завжди купуються за два тижні не раніше..
JaSonechko• 25 июня 2024
Через месяц после вакцинации от бешенства нужно сдать кровь на титры антител к нему. После чего отсидеть еще 3 мес карантина и можно ехать.
Ф1 берется перед самым выездом, действует, если не ошибаюсь, 72ч
автор Miss Faina • 25 июня 2024
Ответ дляJaSonechko
Вам дякую що відписали.
JaSonechko• 25 июня 2024
Кроме того, кот должен быть чипирован. Чип ставится ДО вакцинации от бешенства
ksusha1155• 25 июня 2024
Не раніше ніж 4 місяці від першої вакцинації до вивозу кішки
автор Miss Faina • 25 июня 2024
Капець...4 місяці....
автор Miss Faina • 25 июня 2024
Це все робиться в державній вет клініці, чи треба побігати ?))
klux• 25 июня 2024
я сейчас это прохожу
Кот чипируется
Если вакцинирован по графику - сдается кровь на антитела. Если нет - вакцинируется и через месяц антитела
После получения нужного результата - карантин 3 месяца
перед поездкой кот глистогонится (отметка в ветпаспорте обязательна), осматривается ветеринаром и получает справку Ф1, которая действительна 72 часа
Feel good• 25 июня 2024
Ответ дляksusha1155
Або шукати ветеринара і домовлятися
ksusha1155• 25 июня 2024
Ответ дляFeel good
Або шукати ветеринара і домовлятися
Так, але дорого ж.
Feel good• 25 июня 2024
Ответ дляksusha1155
Так, але дорого ж.
Цього не знаю...
klux• 25 июня 2024
Ответ дляFeel good
Або шукати ветеринара і домовлятися
когда кошка сдавала кровь на антитела, мне в ветклинике сразу сказали - если нужно, бесплатно пишем дату забора крови месяцем раньше. Если нужно еще раньше - за доплату.
Когда вакцинировалась - тоже предложили дату раньше написать, бесплатно (но это не первая вакцинация)
автор Miss Faina • 25 июня 2024
Ответ дляklux
Зрозуміла вас)
ksusha1155• 25 июня 2024
Ответ дляFeel good
Цього не знаю...
+- 8 тис
natka75• 25 июня 2024
Колега казала, що термінові доки для вивозу робляться за тиждень чи декілька днів - 18 тисяч, ну це для собаки дізнаватися.
автор Miss Faina • 27 июня 2024
Скажіть якщо я пройду всі ці етапи з чіпом, вакциною (пройде 3 міс) і так далі, і коли вже залишається отримати тільки довідку перед вильотом, наприклад чи можу я то все поробити для котика і зробити паузу а вже ту довідку отримати наприклад через пів року і летіти
автор Miss Faina • 10 июля 2024
Вчора зробила вже чіп і потім всі вакцини сказали чекати і через 30 днів не раніше здавати кров на антитіла. Я все робила в приватній ветклініці, сказали що аналіз на антитіла 3800 грн для одного котику. Чт можу я звернутися у державну чи потрібно все робити в одній клініці?
verka81• 11 июля 2024
Ответ дляMiss Faina
довідку яка діє 3 дні - все одно доведеться брати в державній
автор Miss Faina • 12 июля 2024
Ответ дляverka81
Це я зрозуміла, а ось забір крові на антитіла можу теж в державній, якщо все попередньо робила у приватній?
verka81• 12 июля 2024
Ответ дляMiss Faina
всього 2 клініки в Україні мають на це ліцензію. Одна приватна, друга державна.

Мені в державній ( недалеко від дому) набрали кров, і я її поштою відправила. Обов´язково з акумулятором, але це була зима. Зараз думаю треба їхати з твариною прямо в клініку.