Фляшка на трьох• 30 июня 2024

Полікувати зуби чи купити дітям поїздку на море?

Вбигудях• 30 июня 2024
Зубы
КарамбОлька• 30 июня 2024
Зубы конечно
автор Фляшка на трьох • 30 июня 2024
Вічно свої зуби відкладаю
2 роки ніяк не дійду замінити коронки на нормальні цирконові
Бо вже Десна синіє і їжа потрапляє під металокераміку
Треба 100000 грн мінімум
Баба на горошині• 30 июня 2024
Зубы.
Життє Бентежне• 30 июня 2024
Зуби
Клевотница• 30 июня 2024
Зуби. Навіть обґрунтую. Зуби будуть турбувати, нити й боліти, а це засмучена мама, або навіть зла, без настрою. А дітям, головне, щоб в мами був настрій. Бо на мамі все тримається. Тому зуби. І не затягуйте.
Солоденька цукОрка• 30 июня 2024
Зубы, конечно
Идууу--уууу блин• 30 июня 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Вічно свої зуби відкладаю
Треба 100000 грн мінімум
Та же фигня((( только у меня нет таких денег сейчас
зато пид@ры в войнушку никак не наиграются
Весела пiсенька• 30 июня 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Вічно свої зуби відкладаю
Треба 100000 грн мінімум
100 тис. ? Вам всі зуби?
автор Фляшка на трьох • 30 июня 2024
Ответ дляВесела пiсенька
100 тис. ? Вам всі зуби?
Зуб 16000 грн
Дуже дуже вумна• 30 июня 2024
Я выбрала зубы, автор. Выбирала между морем и имплантами. Сегодня начала процесс.
Весела пiсенька• 30 июня 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Зуб 16000 грн
Жесть. Я за 3000 робила + лікування. За 2 зуба 10 тис
Впораюсь зі всим• 30 июня 2024
Дети без моря аж бегом переживут, это не самая большая необходимость, а зубы нужно лечить и не запускать до состояния выпилить кусок челюсти
Фима Собак• 30 июня 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Зуб 16000 грн
Да прям.
Можно и на море с детьми поехать и зубы сделать дешевле
Elena_Kiev_Solomenskiy• 30 июня 2024
нужно выиграть в лотерею и купить все, что вы хотите
Khmelnichanka• 30 июня 2024
Я раніше завжди між зубами і морем вибирала море.
Але не лише заради дітей, а й заради себе.
Бо воно заряджали нас всіх позитивними емоціями на весь рік.
Зараз схиляюсь до того, що прийшов час подумати не лише про внутрішній стан, а й про зовнішній вигляд.
Бамбарбия! Кергуду.• 30 июня 2024
Зуби
Тумба-юмба• 30 июня 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Вічно свої зуби відкладаю
Треба 100000 грн мінімум
Цирконий 7000.Вам надо 14 коронок?
Сиджу тихенько• 30 июня 2024
Конечно, зубы, какие могут быть сомнения?
Тумба-юмба• 30 июня 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Зуб 16000 грн
Где цена 16000 на цирконий?Вас разводят.
Кайдашева дочка• 30 июня 2024
Та уже вставьте вставную челюсть.Дешевле будет и на Каролино-Бугаз хватит
Настасья Пицун• 30 июня 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Чудовий план, дуже реалістичний. А якшо з лотереєю не складеться, то завжди залашається золота рибка і джин з лампи
Ms. Android• 30 июня 2024
Ответ дляТумба-юмба
Цирконий 7000.Вам надо 14 коронок?
А де зробити за 7 тис?
Тундиринда• 30 июня 2024
Ну якщо ви довели до такого стану свої зуби, то звичайно вони. Краще поступово робити. На здоровʼї ніколи не вигідно економити
Весела пiсенька• 30 июня 2024
Ответ дляТумба-юмба
Цирконий 7000.Вам надо 14 коронок?
Весела моль• 30 июня 2024
поїхати на море, а потім лікувати зуби. Шукайте де ще можна заощадити.
Ви могли почати лікувати зуби ще взимку, тоді питання моря б відпало саме собой, або навпаки.
Не розумію, навіщо тягнути до останнього, щоб стояти перед таким вибором? Чи ви в лотерею виграли і не знаєте куди вкласти?
Білий Лосик• 30 июня 2024
Я в своём случае выбрала море, но не только для детей а и для себя тоже. Потому что отдых помогает снять стресс и перезагрузиться, мне это нужно.
Я не откладывала в этом году необходимость коронок, но есть старая коронка под которую попадает все время еда и вечно воспалялось. Я купила ирригатор, и проблем нет. Стоматолог сказал что прямо срочно менять это не нужно, по возможности. Ещё была одна коронка под которую попадала еда, оказалось она отошла потому что внутри подломался зуб, мне поставили штифт и приклеили, это вышло гораздо дешевле чем менять новую. То что терпит я поменяю потом.
Alex_Kri• 30 июня 2024
Ответ дляВесела пiсенька
фантастика
Весела пiсенька• 30 июня 2024
Ответ дляAlex_Kri
фантастика
Реальність
Мушля з Криму• 30 июня 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Вічно свої зуби відкладаю
Треба 100000 грн мінімум
Только зубы