Как_б_не_так• 02 июля 2024
Конденсат кондиціонера
Добрий вечір всім, хочу спитати поради, може знайду дешеве рішення. Ситуація:
Живемо в хрущовці на п´ятому поверсі, в якої немає техповерху. Будинок кирпич. Дерев, затіняючих нас немає. Квартира тепла, навіть взимку, щойно хоть трохи вийде сонце, одразу помітно теплішає. Але ж влітку то біда. Купили і поставили в минулому році кондиціонер, бо неможливо дома знаходитись (в спальні і раніше стояв, а тепер стоїть кухня -вітальня). І ось проблема.
Дренажна трубка карає сусідам на перший поверх. Справа в тому, що на першому поверсі добудували балкон, який займає дві кімнати кухню та вітальню (а вище куці балкони як у звичайних хрущовках тільки у вітальні) десь метрів на 2. Дах в них з профметалу (чи як там), і звісно ж, воно тарабанить. Наростити дренажну трубку ще на два метра , щоб виходила за межі їх халабуди, технічно не можливо. Це треба якісь мачти кріпити і то зі штормом може зірвати. Сусідка каже, зробіть щось з дахом, щоб не тарабанило. А хіба то наша проблема? Я справді їй повинна переслати дах її халабуди?
Може щось всезнаюча порадниця порадить?
Lor111etta• 03 июля 2024
Ответ дляКак_б_не_так
Так на дах чи в каналізацію? Для каналізації ви прокладали дренажну трубку поверх по стінах?
Так.по низу стіни
Как_б_не_так
• 03 июля 2024
Ответ дляLor111etta
Так.по низу стіни
Маю на увазі, штробили під трубку, поки вона до низу дійшла?
Как_б_не_так
• 03 июля 2024
До речі, подивилася у вікно: я можу до трубки дотягнутися. Я не знала, що вона гнучка.
Але ж можна про це нормально сказати, а не як дві відьми з прокльонами та образами.
Мамин тріль• 03 июля 2024
Автор, приклейте им на крышу в месте падения капель любой коврик типа искусственной травки или с резиновыми шипами. Можно просто резиновый положить, ветром унести не должно, если не ураган.
Как_б_не_так
• 03 июля 2024
Ответ дляМамин тріль
Дякую, вже думала, тут одна писала, що щось кладуть, я не знайшла що, але думаю спробувати придверний коврик. Якщо не допоможе, заберу назад під двері. Теоретично, коли вітер і так чудово, і кондиціонер я не вмикаю, тому размах крапель буде не великий. А якщо чудово допоможе і його здує чи змиє злива (там з даху така потужна стіна завжди ллється) то буде сенс приклєєти назавжди. Аби допомогло