Пишущаяся• 05 июля 2024

Взуття для жінки з 43розміром стопи

В країнах ЄС , Канаді, Штатах , Іспанії- цей розмір вільний , навіть на шпильці.
А у нас, в Україні, коли запитуєш за 41- продавці роблять великі шоковані очі : ото у вас лапа
Руда ліса• 05 июля 2024
Так у нас спроса нет почти, а в Северной Европе и Северной Америке женщины крупнее. При том если в Европе они просто высокие с более широкой костью, соответсвующей их росту, то в Америке ещё и с лишним весом, от которого можно носить 43-ий размер, даже если длина стопы на 41-ый.

автор Пишущаяся • 05 июля 2024
Ответ дляРуда ліса
У мене високий підйом- . Тому часто змушена в Україні купувати 41 замість 38
Зайвої ваги нема.
Довга стопа. І тонка щиколотки. В Україні нереально знайти чобітки
Хвігура мічти• 05 июля 2024
Я живу не в Украине, но и не в Европе. В моей стране продавцы обуви, бывает, тоже шокируются, слыша, что у тебя 42 размер ноги
автор Пишущаяся • 05 июля 2024
Ответ дляХвігура мічти
То напишіть країну, будь ласка. Ми ж пвд анонімами.
Хвігура мічти• 05 июля 2024
Ответ дляПишущаяся
Зачем?
автор Пишущаяся • 05 июля 2024
Ответ дляХвігура мічти
Зачем?
Ок, зрозуміла
Сплюшка• 05 июля 2024
А на заказ типа в ортопед сервисах?

Лялькодзьоб• 05 июля 2024
В Європі теж не завжди просто знайти зручне і гарне взуття такого розміру, особливо якщо ступня проблемна.
автор Пишущаяся • 05 июля 2024
Ответ дляСплюшка
А на заказ типа в ортопед сервисах?
Так. То можна.
Але чому я можу то купити в тій же Польщі,і ніхто на мене дивиться дикими очима, а в Україні- ні?
Сплюшка• 05 июля 2024
Ответ дляПишущаяся
Так. То можна.
Потому,что это редкость.никто не закупает
автор Пишущаяся • 05 июля 2024
Ответ дляСплюшка
Помиляєтесь. В Україні дуже багато жінок з 43розміром стопи
Оновлена версія• 05 июля 2024
Ответ дляПишущаяся
Зайвої ваги нема.
Там у вас який розмір? 38, 41 чи 43?
автор Пишущаяся • 05 июля 2024
Ответ дляОновлена версія
Там у вас який розмір? 38, 41 чи 43?
Високий підйом
Оновлена версія• 05 июля 2024
Ответ дляПишущаяся
Високий підйом
І шо? З 38 розміром купуєте 43??? Я шось не зрозуміла.
Думаю, інд пошив ваш вихід. Або моделі регульованим об´ємом.
Заела_пластинка• 05 июля 2024
Ответ дляПишущаяся
Так. То можна.
Я живу в Украине и всю обувь покупаю на Ин сайтах, любой полноты и любого размера .
У дочки тоже высокий подьем, но на размер сможет больше , но не 41 на 38)
Руда ліса• 05 июля 2024
Ответ дляПишущаяся
Очень много - это во сколько десятков раз меньше, чем с 37 или 38-ым? У меня рост 175, размер ноги 40,5, ни у кого из моих знакомых размера больше чем у меня нет. Даже у девушек с аналогичным ростом 38-40, не говоря уже о дюймовочках с 36-ым
автор Пишущаяся • 05 июля 2024
Ответ дляОновлена версія
Філи зимові у мене 38 розмір-мої любимки. Але то куповане по гінтернету.
Бо обійшла пару дорогих магазинів, де не влізла в 40, набралася комплексів.
І дружу з колумбія, до речі
Оновлена версія• 05 июля 2024
Ответ дляПишущаяся
І дружу з колумбія, до речі
В некст є на широку і дуже широку стопу, і безболісне повернення.
Оновлена версія• 05 июля 2024
Ответ дляПишущаяся
І дружу з колумбія, до речі
Ой, і меньше звертайте уваги на обмежених і невихованих.
У вас найкращі ніжки і стопи

автор Пишущаяся • 05 июля 2024
Ответ дляОновлена версія
У мене вузька стопа , але високий підйом.
Але, як виявилося, можу взути брендове взуття, замовлеее в неті. А в українських магазинах, на ринку- одне хамство
Хвігура мічти• 05 июля 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Не все могут покупать обувь по инету
автор Пишущаяся • 05 июля 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Я замовила собі lasocki 41- шок)) лижі.

А в магазинах України- 41 був замалий
Сплюшка• 05 июля 2024
Ответ дляПишущаяся
Високий підйом
А у вас не стопа фридрейха случайно?
автор Пишущаяся • 05 июля 2024
Ответ дляСплюшка
А у вас не стопа фридрейха случайно?
Неа
автор Пишущаяся • 05 июля 2024
Ответ дляОновлена версія
Ні. Просто не бачила в українських магазинах жіночого взуття 42- 43 розмірів
Ти м паче, на шпильці.
Як і гарних суконь від 50розміру.
Одні радецькі шаблони
Бодіпозітівна• 05 июля 2024
Ответ дляСплюшка
Абсолютно не редкость. Эти размеры разбирают моментально
Джинци на Флісі• 05 июля 2024
Я раніше думала що я одна така. В мене 41-42. В мами 42. У свекрухи 42. У високих знайомих дівчат 41
Бабка-ежика• 05 июля 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Все орангутанги
Джинци на Флісі• 05 июля 2024
Ответ дляБабка-ежика
Все орангутанги
Ну да. С карликами них в какое сравнение
автор Пишущаяся • 05 июля 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
І це нормально.
Я вперше відчула себе комфортно за кордоном