СкрипяСердцем• 08 июня в 11:21
Сніданок на схудненні 40
Добрий ранок, день, смачного!!!
Злюсь до кипіння• 09 июня в 00:49
Ответ дляКрасавица писяная
Мʼязи це не опція, яку можна «докупити» потім)
Тим більше в 45 років.
Спочатку схудну, а потім напрацюю масу- так не працює)
Тим більше в 45 років.
Читаю я Ваші повідомлення і не розумію, якщо Вам вдалося накачати тіло у Вашому віці, як це Ви досі не змогли навчитися читати? Пишете взагалі щось не по темі.
Ответ дляСкрипяСердцем
В мене дупця і без заліза огого. Не треба таке щастя. Все , як завжди, подобається те, що є у інших ))))
На скільки я розумію, по вашим параметрам нинішнім, можливо ви груша. Тому дупця і більша. Але може коли ви струнка то й не груша, хз)
Але грушкам спорт дуже потрібен(по подружкам суджу)
СкрипяСердцем
• 09 июня в 09:35
Ответ длявре_Динка
Так, типічна груша, я раніше всі брюки носила вшивати і джинси теж, бо стегна 93-95, а талія 55-57, всі в талії торчали. Груди до вагітностей були одиничка (82-83 см). Верх хс, низ с-м.