Ms. Любмая жена• Изменено 10 июля 2024
Сьогодні не вимикали світло. Чому так?
А у вас вимикали?
Результат:
вже голосів:
319 (90.11%)
Вимикали
35 (9.89%)
Не вимикали
Домашня Зюзя• 10 июля 2024
Вчора зранку лише не вимкнули.
А так вимикають кожні 9 Годин. Вммикаюиь по різному - через 3 мінімально, максимально через 7. Київ.
Ось щойно увімкнули. Не було з 21:00 тобто 7 годин. Вдень не було 4 години.
Соня Петрова• 10 июля 2024
Ответ дляХуАнита
Где это не выключали? Сидим без света по 6 часов подряд!
Вы из какого города? У нас в Николаеве вырубают 4 раза в сутки суммарно 12 часов,холодильник не успевает набирать холод и продукты портяться,все уже очень злые
Нафаня Маня• 10 июля 2024
Ответ дляТролю як можу
Оооо, згадала.
В цьому місяці ж будуть виміряти рівень споживання електрики по областям для встановлення нових лімітів, і тому є графік по областям, кожну область в якийсь день липня не будуть відключати взагалі. І, здається, той графік якраз з сьогоднішнього дня почався.
Мб, автор, вашу область сьогодні заміряли.
Мою, наприклад, 23-го замірятимуть.
А Сумщину відмінили 24-го(
наКоблучках• 10 июля 2024
У нас вчора було світло тільки 4 години. Але на вихідних вимикали тільки в неділю на 2 години. Дцмаю, якщо є ресурс, то світло не вимикають.
Малинка• 10 июля 2024
вот опять ..вопрос, выключение света что-то другое , как необходимость.
помните в 22.. среди жестяк блэкаут-подарок на нг..свет
Мядуза аля моргонер• 10 июля 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Дивно. Може про мій будинок забули
Сидите тихонько радуйтесь
Зачем вы это озвучиваете, ща вам злые тетки позавидуют, оно вам надо
Свезло так свезло• 10 июля 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Київська область
Вишневе вимикали вчора все по графіку. Радійте тихенько,можливо про вас диспетчер забув
язззззь!!!• 10 июля 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Света не было 6,5 часов.
Выключили в 18:00, дали в 00:25 - Киев, Дарницкий район
Отключали сегодня и с 9:00 до 12:15 и ночью по графику
А ви яка черга. В мене 1, Дарницький, такого не було
ЛісАпетная• 10 июля 2024
Ось графік. Не відключати будуть області по черзі, згідно графіку. Сьогодні Київ вимірює споживання. Завтра область. В наступні дні інші області
Відомо, що в інші дні обмеження споживання будуть відбуватися згідно з графіками.
Це необхідно для того, щоб були проведені вимірювання фактичного споживання в кожній області.
ЛісАпетная• 10 июля 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Київська область
По плану у вас завтра целый день свет
АдеКВАтная• 10 июля 2024
Ответ дляязззззь!!!
5 черга, Х.шосе
Ms. Любмая жена
• 10 июля 2024
Ответ дляЛісАпетная
Так, сьогодні теж є світло. Значить, справді перевіряють ’реальне споживання’. Дякую
Ms. Любмая жена
• 10 июля 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Сидите тихонько радуйтесь
А я що? Я так само по шість годин підряд сижу без електрики, ще й без води (у мене без світла і води немає ніякої)
На росіян хай зляться, на мене чого