Сьогодні прийшла новина, що окуповане Урожайне, як раніше й Роботине, які так важко відбивалися в банзай-атаках на мінні полі під час геніального торішнього контрнаступу Залужного. Але якщо Залужний почав регресувати тільки в 2023 році, то Сирський – одразу ж, коли прийшов. Я покладала на нього більші сподівання, але за 5 місяців його перебування на посаді ми втратили понад 20 населених пунктів.
Тепер це вже констатація факту: війну Україну програла, пуйло виграло величезні території та ресурси, повністю відібрало Азовське море, тепер кацапня з мурманськів масово скуповує квартири у морюшка.
Як ви з цим змирилися і взагалі що далі? Як і коли ми зможемо це все деокупувати? Ніхто нам томагавків і навіть літаків не дасть. Наразі путін переможець, зло не покаране.
Сценарій 1: пуйло зупиняє війну по наявній лінії бойового зіткнення. Західні партнери кінчають від щастя і скасовують більшість санкції проти росії, поставки зброї Україні припиняються, минає 5 років і пуйло з модернізованою армією захоплює Україну за місяць. Захід розводить руками.
Сценарій 2: пуйло повторно не нападає, але ніхто з західних країн не підтримає реваншизм з боку України. Нам ще й неіронійно санкцій можуть насипати, якщо ми порушимо умовний мир і підемо звільняти вкрадені руснею території. Тому реванш саме з боку України у разі мирної угоди – це щось із розряду фантастики.
Одяг та сумки• 14 июля 2024
як змірилися? а ви як вже пішли відвойовувати? - ні? тоді і тему нема чого розвивати з дивану
comtesse de Valois• 14 июля 2024
Крым и Донбасс никогда не вернуться в Украину, это признают в ближайшие лет 5. С остальными областями, скорее всего- пока для мира- ’ серая зона’.
Ставьте руканогалицо, правду не сотрешь.
Ответ дляШеллар
В деокупацію не вірю зовсім; Захід і далі буде водити морквиною перед носом (нато, єс, дамо зброю потім, можливо) чудово при цьому торгуючи з орками.
Вважаю, що поганий мир, краще будь якої війни.
Может Трамп придет и заморозит , каждый только день потеря новых территорий и большого количества людей .
Ответ дляcomtesse de Valois
это признают в ближайшие лет 5 --- офіційно? Світ не визнає ніколи.
Ответ дляОдяг та сумки
А я що, закликаю відвойовувати? Я розмірковую. А вам спека макітру напекла, що нічого по ділу не можете написати?
Marinamariana• 14 июля 2024
Войну Украина проиграла ? Что кацапы хоть один областной центр взяли за 2,5 года ?
Marinamariana• 14 июля 2024
Ответ дляPeres Lal
От нашего желания ничего не зависит, увы. Решать будут спонсоры войны. Си, Трамп и хуйло.
ВСУ решать будет и украинский народ , а орудие поставлять Украине будут
Marinamariana• 14 июля 2024
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
Когда окажешься в окупации и тебя русня отгеноцид или твоих близких посмотрим как запоешь . Кто сказал что война это легко ?
Ответ дляMarinamariana
Маріуполь більший за Херсон. А все узбережжя і море?
А нам и не дадут выиграть или что ототбить, для этого надо было Вовремя ресурсы, и это надо было с конца 22 года делать, но игра все таже’ Ни Украине выиграть, ни раше не победить’ .
Всех устраивает держать штаны Украине и не дать пасть. Отбивать - пешком то все- это нереально.
Только дистанционно убирать угрозу, и то много нам всякого - туда стреляй туда нет.
’30 летняя стабильность’ так званая и потеря потенциала дается нашей стране кровью.
Ни мы не готовы, ни мир.
Миру хочется между капелек, и я их понимаю
Ни мы не готовы, ни мир.
Marinamariana• 14 июля 2024
Ответ дляШеллар
Мира с румянец не будет , неужели не понимаете . Заморозка руине нужна чтобы силы новые накопить
Ответ дляMarinamariana
Или не будут, как это было осенью-зимой 2023. Жаль, что у вас избирательная память. Война закончится ровно тогда, когда доноры перестанут давать деньги и оружие. Какие действия (или бездействия) нашей власти приведут к такому результату - увидим.
Marinamariana• 14 июля 2024
Ответ дляcomtesse de Valois
Крым как раз вернется , его легче всего вернуть