Бавовнятко• 15 июля 2024
Туристичний газовий балон як і куди викинути?
Закінчились два балони не знаю куди їх діти, може хто дасть пораду?
Женщинас• 15 июля 2024
В мене теж дома лежать 4 шт , поки на балконі складаю. Не бачила баку з такими відходами.
Бавовнятко
• 15 июля 2024
Ответ дляЖенщинас
Сьогодні знайшла інформацію що є баки для батарейок і використаних ламп то наче туди можна
фрау Гітта• 15 июля 2024
Ну, по большому счету, это то же самое, что баллончик от лака для волос, дезика, освежителя, то есть пустой, внутри давление
Відкушу все що стирчить• 15 июля 2024
ці балончики не можна зберігати за температури 40 і вище градусів.
ой-йой бах може бути