Не зацілована• 29 июля 2024
Міома, дисплазія 2 ст., ерозія...
Маю весь набір.
Незнаю з чого починати.
Міому і дисплазію ш.м. поставили після видалення параоваріальної кісти на яєчнику.Це було в 21 році.
Як важко лікуються ці захворювання?
Цікавить власний досвід,і відгуки про лікування..можливо порадьте свого лікаря.
Мій лікар виїхав..
Зібралась силами і фінансами щоб підлікуватися.
Зарані дякую,всим хто відгукнеться.
Незнаю з чого починати.
Як важко лікуються ці захворювання?
Мій лікар виїхав..
Зарані дякую,всим хто відгукнеться.
Анонимарик• 29 июля 2024
Дисплазія і ерозія в мене є. В інституті раку зробили конус, видалили дисплазію.. Рік було все добре, а потім вона повернулась( Хоча знаю, що більшість видаляє і не згадує більше про неї. Це мені не повезло(
Не зацілована
• 29 июля 2024
Ответ дляАнонимарик
Сумно,бажаю Вам здоров´я 🌸
Миссис Буркул• 29 июля 2024
Миома какой размер? У меня полтора сантиметра уже 8 лет наблюдают и все. Эрозию за 2 секунды выжгли жидким азотом колет 20 назад и все.
Не зацілована
• 29 июля 2024
Ответ дляМиссис Буркул
4 см
Миссис Буркул• 29 июля 2024
Ответ дляНе зацілована
4 см
Это врач наверно должен сказать наблюдать или что-то делать.
Не зацілована
• 29 июля 2024
Ответ дляМиссис Буркул
Звісно,я в пошуках лікаря.Щоб підібрав план лікування.
Не зацілована
• 29 июля 2024
Ответ дляБезлім на все
а почему не удалили сразу с кистой ?
Я ж не знала..
Видаляла кісту в онкогічному відділі(по знайомству так сказати),але був лікар дуже прошений,і йому приходилось платить майже не за кожне його слово.
Лікар вже після виписки сказав.