Анонім-ка• 02 августа 2024
А було продовження теми, де чоловік вистрибнув з вікна, бо гроші сестрі не дали?
Декілька днів тому в топі висіла.
Багато сторінок було. Де свекри і чоловік вимагали у жінки продати квартиру і дати гроші на лікування раку сестри чоловіка.
Прагматик флегма• 02 августа 2024
Девочки! А чем закончилось дело с девочкой нашей в Германии? Что шла в школу и пропала. Уже нашли виновного? Там вроде писали и мама может быть замешана.
Анонім-ка
• 02 августа 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Вбив мами бувший коханець.
Новорічна пальма• 02 августа 2024
Ответ дляАнонім-ка
Ну що треба мати в голові, щоб тролити про таке?
В неї в голові полова тра-та-та...
Прагматик флегма• 02 августа 2024
Ответ дляАнонім-ка
Вбив мами бувший коханець.
Я читала,когда ещё предполагали это. Уже доказано? Тот,что молдаванин?
Анонім-ка
• 02 августа 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Не знаю точно, не бачила новин. Думаю що бюрократична волокіта з доведенням вини і судом просто ще не закінчилася.
Где тут 0?• 02 августа 2024
Ответ дляKsenia2291
И прям за сутки всё случилось, но тролль продолжал строчить, сходил на опознание, успел поделить имущество, а потом выдохся
Я влюблена в вашу аватарку 😍😍