Лялька в колисці• 10 августа 2024
Підкажіть будь ласка, бо я дуже тривожна мама
В четвер поїхали за кордон, перед цим в понеділок захворіває син - температура , горло. Був зроблений тест на ковід + стрептотест, бо треба їхати за кілька днів. Температура трималась дві доби на третю її вже повністю не було.
В четвер в дорозі захворіває донька, також температура і болить горло. Сьогодні закінчується друга доба, але температура все ще є, і доволі немала 38+-, збивала ще вночі , зараз от знов піднялась. В сина вже на початок третьої доби не піднімалась зовсім, а тут ще в доньки є. Горло червоне, болить, коли температура падає самопочуття прекрасне. Що робити? Крім того що пшикати горло і поїти?
Має на горлі білі розводи, але і в сина були такі ж, стрептотест був негативний і лікар дивилась сказала вірус. Думаю в них один вірус. Але блін , др на доба а температура ще висока піднімається. Коли чекати покращення, чи все ж дати той аб ( хоча я проти давати аб без аналізів і все таке) , але тут треба знайти якийсь компроміс
Глас_Народа• 10 августа 2024
Діти різні і організми також. Завтра вже може впасти. Куди спішити з антибіотиком?
Любви вам!• 10 августа 2024
Перестаньте заглядати дітям в горло і шукати болячок, вірус проходить через 5-7 днів і не потребує жодного лікування
Соображалочка• 10 августа 2024
Сейчас очень многие болеют, у нас на работе, например. Вирус какой-то ходит
Флюорография гуся• 10 августа 2024
Господи,как вы живёте,автор?Ну конечно у дочки тот же вирус.И 38 это невысокая темп.И сегодня только суббота.Чего вы так паникуете?При вирусе до 10 дней темп.может держаться.
Лялька в колисці
• 10 августа 2024
Ответ дляСоображалочка
В сина був вірус, але температура швидше впала. Тоже надіюсь що донька вже тоже завтра буде без температури. Якби то було в Україні, я б не заглядала. Але зараз я щось хвилююсь бо я за кордоном. В сина просто через два дні нічого не було, а в доньки ще знов піднялась 38
Соображалочка• 10 августа 2024
Ответ дляЛялька в колисці
Главное, не зацикливаться. Хотя как вспомню первые болячки своей)) чуть ли не до панических атак. Так что понимаю Вас
Лялька в колисці
• 10 августа 2024
Ответ дляСоображалочка
Та мої діти вже 11 років і 14 років, ТОВ де не перші
Радикальная• 10 августа 2024
Ответ дляЛялька в колисці
Это разные дети и протекает может по разному. В темп 38 ничего критического нет. Всё будет хорошо.
Любви вам!• 10 августа 2024
Ответ дляЛялька в колисці
А чим закордон відрізняється від України?
Лялька в колисці
• 10 августа 2024
Ответ дляЛюбви вам!
Тим що в Україні є мої лікарі і все таке
Любви вам!• 10 августа 2024
Ответ дляЛялька в колисці
Для цього не треба ваших ситне ваших, просто йдете до будь-якого
Лялька в колисці
• 10 августа 2024
Ответ дляРадикальная
Просто в сина вже не було на другу до у температури а в неї ще 38,5 піднімається. Горло болить. І коли піднімається дуже погано їй, вона завжди погано переносить температуру. Боюсь би не ангіна, але думаю, що то все ж той же вірус
Радикальная• 10 августа 2024
Ответ дляЛялька в колисці
У моей недавно была ангина ,выше 39 минимально сбивается температура 5 дней шпарила . Вряд ли это ангина.
Лялька в колисці
• 10 августа 2024
Ответ дляРадикальная
Дякую, я також надіюсь що то той же вірус що в сина. Ще чекаю завтра, що буде. Просто в сина друга доба закінчилась була і потім вже не піднімалась температура. А в доньки друга закінчилась і от годину тому ще давала нурофен бо було 38,5. Дуже надіюсь що завтра все вже буде ок . П якщо ще завтра буде, тоді що робити?
Радикальная• 10 августа 2024
Ответ дляЛялька в колисці
Вы же взяли антибиотик прописанный?в крайнем случае его дадите.
Лялька в колисці
• 11 августа 2024
Ответ дляРадикальная
Я маю з собою, але не пшикала